Přihlášky na závody Brdského poháru

Přihlášky na závody Brdského poháru

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených / zaplaceno Termín platby předem Dospělí Děti Volitelně tričko
20.9.2020 Josefský běh v Cerhovicích 7km a dětské běhy dle věku 12:00 170 /0 Na místě 100 20 bez Nová přihláška
3.10.2020 Běh města Příbrami 10km muži, 5km ženy, děti dle věku 11:30 63 /18 Předem do 2.10. 100 Zdarma 200 Nová přihláška

Štafety

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených / zaplaceno Termín platby předem Startovné Volitelně trička
3.10.2020 Běh města Příbrami Štafety 11:30 1 /0 Předem do 2.10. 400 200 Nová přihláška
Přihlášky na závody čipové časomíry 4timing

Přihlášky na závody čipové časomíry 4timing

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených / zaplaceno Termín platby předem Dospělí Děti Volitelně tričko
4.10.2020 Rokycanský krpály - MTB 53km XC MTB 11:00 77 /53 Předem do 3.10. 400 jen dospělí bez Nová přihláška
4.10.2020 Jarní běh Ďáblickým hájem přihlášky i pro dětské závody 11:45 6 /0 Na místě 50 30 bez Nová přihláška
10.10.2020 Extreme challenge všechny disciplíny sám 12:00 1 /0 Předem do 9.10. 500 jen dospělí bez Nová přihláška
10.10.2020 Extreme challenge - Hobby Hobby - bez paraglidisty 12:00 0 /0 Předem do 9.10. 900 jen dospělí bez Nová přihláška
28.11.2020 Běh na pomoc nemocným cystickou fibrózou 6km, děti dle věku 11:00 14 /0 Předem do 13.9. 150 Zdarma bez Již ukončeno, lze na místě

Štafety

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených / zaplaceno Termín platby předem Startovné Volitelně trička
10.10.2020 Extreme challenge Štafety 12:00 1 /1 Předem do 9.10. 1200 bez Nová přihláška
10.10.2020 Extreme challenge - Hobby Štafety 12:00 0 /0 Předem do 9.10. 900 bez Nová přihláška
Přihlášky na závody MTB

Přihlášky na SPOKE MTB Maraton Kralovice 2020

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených / zaplaceno Termín platby předem Dospělí Děti Volitelně ponožky

Extreme Challenge 2020 - přihlášky na závod 10.10.2020

Přihlášky na závody Extreme Challenge

Jednotlivci = kajak + běh + paraglide + MTB

Datum závodu Název závodu Varianta Čas startu Přihlášených / zaplaceno Přihlášky Startovné
10.10.2020 Extreme challengevšechny disciplíny sám 12:00 1 /0 Předem do 9.10. 500 Nová přihláška

Štafety - čtyřčlenné i tříčlenné (bez paraglidu)

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených / zaplaceno Termín platby předem Startovné
10.10.2020 Extreme challenge Komplet čtveřice 12:00 1 /1 Předem do 9.10. 1200 Nová přihláška
10.10.2020 Extreme challenge - Hobby Trojice bez paraglidisty 12:00 0 /0 Předem do 9.10. 900 Nová přihláška

Další informace na webu závodu: www.exchallenge.cz

Přihlášky na závody kopce

Přihlášky na pohár behydokopcu.cz

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených Platba Startovné
18.10.2020 Z Dobřichovic na Šraňk 11:00 1 Na místě 30 Nová přihláška
Přihlášky na závody Brdského poháru

Posledních 10 přihlášek

Datum registrace Závod Závodník Kategorie Seznam přihlášených
18.9. 23:57:49 Josefský běh v Cerhovicích Kůtová Ivana Ženy 20 - 34 let Seznam přihlášených
18.9. 23:55:42 Josefský běh v Cerhovicích Bláža Lukáš Muži 20 - 39 let Seznam přihlášených
18.9. 22:41:44 Běh města Příbrami Turečková Jana Ženy 45 - 54 let Seznam přihlášených
18.9. 18:29:00 Josefský běh v Cerhovicích Duchoslav Mattias Chlapci 10 - 11 let Seznam přihlášených
18.9. 18:28:18 Josefský běh v Cerhovicích Duchoslav Jakub Chlapci 8 - 9 let Seznam přihlášených
18.9. 17:27:12 Josefský běh v Cerhovicích Černá Adéla Dívky 12 - 13 let Seznam přihlášených
18.9. 17:05:09 Josefský běh v Cerhovicích Pelc Jan Muži 20 - 39 let Seznam přihlášených
18.9. 14:07:05 Josefský běh v Cerhovicích Jahelková Jolana Dívky nejmladší do 5 let Seznam přihlášených
18.9. 14:06:25 Josefský běh v Cerhovicích Jahelka Jáchyn Chlapci 6 - 7 let Seznam přihlášených
18.9. 13:31:50 Josefský běh v Cerhovicích Andielová Julie Dívky 10 - 11 let Seznam přihlášených