Přihlášky na závody Brdského poháru

Přihlášky na závody Brdského poháru

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených / zaplaceno Termín platby předem Dospělí Děti Volitelně tričko
22.2.2020 S čelovkou Dražovkou registrace i pro dětské závody 18:00 104 /0 Na místě 100 50 bez Nová přihláška
21.3.2020 Josefský běh v Cerhovicích 7km a dětské běhy dle věku 12:00 28 /0 Na místě 50 10 bez Nová přihláška
4.4.2020 Jarní běh Dražovkou registrace i pro dětské závody 11:15 7 /0 Na místě 100 50 bez Nová přihláška
16.5.2020 Energon běh hlavní závod 10 km a děti dle věku 12:00 19 /7 Předem do 15.5. 150 Zdarma bez Nová přihláška
16.5.2020 Energon běh - fitness běh žen na 5km Fitness běh na 5km jen pro ženy 11:00 2 /2 Předem do 15.5. 100 jen dospělí bez Nová přihláška
16.5.2020 Energon běh - běh s kočárky 11:00 10 /0 Na místě 0 jen dospělí bez Nová přihláška
24.5.2020 Brdská 12 registrace i pro dětské trasy 13:05 7 /1 Předem do 22.5. 200 Zdarma 200 Nová přihláška
24.5.2020 Brdská 25 13:00 4 /3 Předem do 22.5. 300 jen dospělí 200 Nová přihláška
24.5.2020 Nordic Walking Brdy 13:05 0 /0 Předem do 22.5. 100 jen dospělí 200 Nová přihláška
24.5.2020 Cruiser Race Brdy cena za kočárek, občerstvení je pro celou rodinu 13:05 0 /0 Předem do 22.5. 100 jen dospělí 200 Nová přihláška
20.6.2020 Příbramský půlmaraton registrace i pro štafety a na dětské trati 18:00 71 /54 Předem do 19.6. 400 Zdarma 200 Nová přihláška
6.7.2020 Lochovice - Plešivec běh do vrchu 11:00 0 /0 Předem do 5.7. 100 Zdarma bez Nová přihláška

Štafety

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených / zaplaceno Termín platby předem Startovné Volitelně trička
16.5.2020 Energon běh Štafety 12:00 3 /3 Předem do 15.5. 400 bez Nová přihláška
20.6.2020 Příbramský půlmaraton Štafety 18:00 27 /23 Předem do 19.6. 1600 200 Nová přihláška
Přihlášky na Žežický tvrďák

Přihlášky na Žežický tvrďák 23.5.2020

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených / zaplaceno Termín platby předem Dospělí Děti Volitelně VIP balíček
23.5.2020 Žežický tvrďák - děti 800m Děti 10:30 3 /3 Předem do 3.5. jen děti 100 200 Nová přihláška
23.5.2020 Žežický tvrďák - děti 2,5km Děti 12:30 28 /24 Předem do 3.5. jen děti 150 200 Nová přihláška
23.5.2020 Žežický tvrďák - dospělí 5km Hlavní závod 11:15 27 /16 Předem do 3.5. 350 jen dospělí 200 Nová přihláška
23.5.2020 Žežický tvrďák - dospělí 2,5km 2,5km dospělí 12:30 0 /0 Předem do 3.5. 350 jen dospělí 200 Nová přihláška
Přihlášky na závody Brdského poháru

Přihlášky na MTB závod Zajíc cup 23.5.2020

Muži 5 okruhů, ženy 4 kola, plantážníci 3 kola, kategorie 46+ o kolo méně
Okruh = 9km

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených / zaplaceno Termín platby předem Dospělí
23.5.2020 Zajíc Cup - MTB Muži 5 kol, ženy 4 kola Kategorie 46+ o kolo méně 13:00 0 /0 Předem do 20.5. 250 Nová přihláška

Přihlášky na Giro PIČÍN MTB maraton 2020

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených / zaplaceno Termín platby předem Dospělí Děti
13.6.2020 Giro Pičín 55 km 57 km - 2 kola 11:00 1 /0 Předem do 11.6. 400 jen dospělí Nová přihláška
13.6.2020 Giro Pičín 27 km - fitness 27 km - 1 kolo 11:00 0 /0 Předem do 11.6. 400 jen dospělí Nová přihláška
13.6.2020 Giro Pičín - dětské závody Děti dle věku 11:10 0 /0 Předem do 11.6. 0 50 Nová přihláška
Přihlášky na závody MTB

Přihlášky na SPOKE MTB Maraton Kralovice 2020

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených / zaplaceno Termín platby předem Dospělí Děti Volitelně ponožky
29.8.2020 SPOKE MTB maraton - 73km (A) 73km - A 12:00 1 /1 Předem do 27.8. 500 jen dospělí 0 Nová přihláška
29.8.2020 SPOKE MTB maraton - 40km (B) 40km - B 12:30 0 /0 Předem do 27.8. 400 jen dospělí 0 Nová přihláška
29.8.2020 SPOKE MTB maraton - 20km (C) 20km - C 13:00 0 /0 Předem do 27.8. 250 100 0 Nová přihláška
29.8.2020 SPOKE MTB maraton - Dětské závody v kempu Dětské závody v kempu dle věku 10:00 0 /0 Na místě 0 Zdarma bez Nová přihláška
29.8.2020 SPOKE MTB maraton - 40km (Elektrokola) 40km - Elektrokola 12:30 0 /0 Předem do 27.8. 400 jen dospělí 0 Nová přihláška
Přihlášky na závody čipové časomíry 4timing

Přihlášky na závody čipové časomíry 4timing

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených / zaplaceno Termín platby předem Dospělí Děti Volitelně tričko
19.4.2020 Jarní běh Ďáblickým hájem přihlášky i pro dětské závody 11:45 8 /0 Na místě 50 30 bez Nová přihláška
25.4.2020 Rokycanský krpály - MTB 53km XC MTB 11:00 31 /17 Předem do 23.4. 400 jen dospělí bez Nová přihláška
23.5.2020 Zahořanská 10 Hlavní závod 10,2km 11:50 3 /0 Předem do 22.5. 150 jen dospělí bez Nová přihláška
23.5.2020 Zahořanská 5 jeden okruh 5,1km, junioři 12:00 0 /0 Předem do 22.5. 150 100 bez Nová přihláška
23.5.2020 Běh okolo Pleše - Dětské běhy děti 1-5 let - 200m
děti 6-8 let - 400m
děti 9-11 let - 800m
děti 12-14 let - 1200m
11:00 0 /0 Na místě 0 Zdarma bez Nová přihláška
23.5.2020 Zajíc Cup - MTB Muži 5 kol, ženy 4 kola Kategorie 46+ o kolo méně 13:00 0 /0 Předem do 20.5. 250 Zdarma bez Nová přihláška

Štafety

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených / zaplaceno Termín platby předem Startovné Volitelně trička
23.8.2020 Závod dvojic Hostivař Štafety 10:00 0 /0 Předem do 23.8. 200 bez Nová přihláška
Přihlášky na závody kopce

Přihlášky na pohár behydokopcu.cz

Datum závodu Název závodu Info Start Seznam přihlášených Platba Startovné
29.2.2020 Běh na Čerčanský Chlum 4,3km/230m 11:00 17 Na místě 40 Nová přihláška
5.4.2020 Davle - Nová Březová 11:00 0 Na místě 30 Registrace od 5.3.
16.4.2020 Běh na Červenou horu 18:00 0 Na místě 30 Registrace od 16.3.
23.4.2020 Jardův kopec 18:00 0 Na místě 30 Registrace od 23.3.
25.4.2020 Běh na rozhlednu Veselý vrch 5,3km/262m 10:30 0 Na místě 50 Nová přihláška
7.5.2020 Komořany - Čihadlo 18:00 0 Na místě 30 Registrace od 7.4.
10.5.2020 Vrané - Zvole 11:00 0 Na místě 30 Registrace od 10.4.
17.5.2020 Listonošův krpál 11:00 0 Na místě 30 Registrace od 17.4.
7.6.2020 Ivčin kopeček 11:00 0 Na místě 30 Registrace od 7.5.
14.6.2020 Dobývání Dívčích hradů 10:30 0 Na místě 30 Registrace od 14.5.
21.6.2020 Jarov-Károv 10:30 0 Na místě 30 Registrace od 21.5.
6.7.2020 Lochovice - Plešivec běh do vrchu 11:00 0 Na místě 100 Nová přihláška
11.7.2020 Hvězdonice - Ondřejov 11:00 0 Na místě 30 Registrace od 11.6.
21.7.2020 Kazín - Cukrák 18:00 0 Na místě 30 Registrace od 21.6.
25.7.2020 Libeř - Radlík 10:30 0 Na místě 30 Registrace od 24.7.
28.7.2020 Běh za Sliveneckou saní 18:00 0 Na místě 40 Registrace od 28.6.
1.8.2020 Okolo Štěchovického pokladu 11:00 0 Na místě 30 Registrace od 1.7.
4.8.2020 Běh na Šance 18:00 0 Na místě 30 Registrace od 4.7.
29.8.2020 Zbraslavská Závist 11:00 0 Na místě 30 Registrace od 29.9.
13.9.2020 Běh na Petřínskou rozhlednu 3250 m. + 299 schodů 9:15 0 Na místě 30 Registrace od 13.8.
18.10.2020 Z Dobřichovic na Šraňk 11:00 0 Na místě 30 Registrace od 18.9.
Přihlášky na závody Brdského poháru

Posledních 10 přihlášek

Datum registrace Závod Závodník Kategorie Seznam přihlášených
20.2. 21:34:31 Žežický tvrďák - dospělí 5km Máša Jan Muži Seznam přihlášených
20.2. 20:44:44 Příbramský půlmaraton Sedláček Miroslav Muži 20 - 39 let Seznam přihlášených
20.2. 18:54:49 S čelovkou Dražovkou Štefflová Marie Dívky 10 - 11 let Seznam přihlášených
20.2. 18:33:11 S čelovkou Dražovkou Mosler Ignác Chlapci 14 - 15 let Seznam přihlášených
20.2. 16:56:17 S čelovkou Dražovkou Flachs Michal Muži 20 - 39 let Seznam přihlášených
20.2. 12:59:33 S čelovkou Dražovkou Magera Petr Muži 50 - 59 let Seznam přihlášených
20.2. 11:48:00 S čelovkou Dražovkou Uxa Tomáš Muži 50 - 59 let Seznam přihlášených
20.2. 10:55:08 S čelovkou Dražovkou Bandura Štěpánek Chlapci nejmladší příchozí Seznam přihlášených
20.2. 10:52:02 S čelovkou Dražovkou Bandura František Chlapci 8 - 9 let Seznam přihlášených
20.2. 10:31:43 S čelovkou Dražovkou Nademlejnský Pavel Chlapci 8 - 9 let Seznam přihlášených