Přihlášky na závody

Přihlášení na Tour de Brdy - 67km (A) - silnice/gravel/MTB 8.6.2024

Registrace do 7.6.2024 10:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Tour de Brdy - 67km (A) - silnice/gravel/MTB dne 8.6.2024

Startovní čísloPřijmení jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Hostička Jan 1979 Příbram C/muži C1 - 40 - 49 let 450,-8105128094
Rada Michal 1978 Plzeň C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-Zaplaceno
1Fiala Petr 1995 Integray L27 Cycling Team A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
2Dvořák Michal 1992 Integray L27 Cycling Team A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
4Kerl Maximilian 2004 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-8130057521
6Habermann Richard 1999 AC Sparta Praha A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-8103060532
7Baier Jiří 1984 AC Sparta Praha C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-8101053864
8Kohout Martin 1998 AC Sparta Praha A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-8105064132
13Kohout Jaromír 2005 AC Sparta Praha A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-8106067591
17Mlejnek Daniel 2004 AC Sparta Praha A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
20Pavlisová Andrea 1977 AC SPARTA PRAHA E/ženy Z1 - 15 a více let 500,-8127054860
26Pospíšil Jiří 2005 AC Sparta Praha A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-8105065360
28Johánek Dalibor 2005 AC Sparta Praha A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-8105064067
29Rubáš Zdenek 1967 AC Sparta Praha D/muži D1 -50 a více let 500,-8106062413
31Hezina Jan 2005 AC Sparta Praha cycling A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-8104067401
34Hladík Petr 2005 AC Sparta Praha cycling A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-8103069871
35Horváth Miroslav 1976 AC Sparta Praha cycling akademie C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-8102060076
41Majdanics Marek 2004 AC Sparta Prha A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-8105063920
43Peroutka Josef 1991 ACC Mirošov A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 300,-Zaplaceno
44Marek David 1975 Agro Kolín C/muži C1 - 40 - 49 let 300,-Zaplaceno
45Kohout Michal 1996 Alarm Absolon A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
47Hrach Martin 1986 AXON SPORT TEAM A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
52Kopáč Pavel 1967 Axon Sport Team D/muži D1 -50 a více let 300,-Zaplaceno
54Tomas Fabian 1984 Beroun C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-Zaplaceno
56Valtera Petr 1965 Boží Dar D/muži D1 -50 a více let 300,-Zaplaceno
59Kubec Martin 1975 Cekov C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-Zaplaceno
60Halamka Jiří 1964 CK Kramolín D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
69Ježek Lukáš 1990 CK Kramolín A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
70Majer Robert 1976 CK Kramolín C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-Zaplaceno
76Mikulášek Michal 1981 CK Kramolín C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-Zaplaceno
77Svoboda Vladimír 1987 CK Kramolín A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
82Chudáček Matyáš 2007 Kralovice F/junioři/ kadeti 15–18 let 500,-Zaplaceno
101Šíma Miroslav 1963 CK Kramolín D/muži D1 -50 a více let 300,-Zaplaceno
102Švajcr Miroslav 1964 CK Kramolín D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
103Tančouz Ondřej 1985 CK Kramolín A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
104Jermolajev Igor 1962 CK Vinohradské Šlapky D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
105Rydval Michal 1974 CK Vinohradské Šlapky D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
106Janda Tomáš 1972 Cyklo ATOM D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
107Řezníček Rostislav 1980 CYKLO PAE06 C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-Zaplaceno
109Neščák Ján 1967 Cykloservis Malát D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
110Šrejma Jiří 1948 Cykloservis Malát D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
111Fischer Dominik 1997 DNA Bike Center A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
114Stehlik Petr 1977 Future cycling C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-8121054187
117Reeh Jiří 1980 Galaxy CykloŠvec Stevens C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-Zaplaceno
118Poustka Martin 1985 Hrádek A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 450,-Zaplaceno
121Hula Robert 2000 Integray L27 A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-8127056352
122Uličný Vladimír 1974 Integray L27 Cycling Team D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
123Hořejší Josef 1995 Jája - Grill Míšov Team A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 300,-Zaplaceno
124Marek Jiří 2007 KC Kutná Hora F/junioři/ kadeti 15–18 let 300,-Zaplaceno
126Šlajer Michal 1982 Kdyně C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-Zaplaceno
130Leffler Krystof 2006 Kovo Praha F/junioři/ kadeti 15–18 let 500,-Zaplaceno
134Havlík Pavel 1967 KT Tryskomyš D/muži D1 -50 a více let 300,-8129044357
135Fiala Jiří 1972 KÚC Bikesport D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
136Obradovic Darko 1988 Kuchyne Lipa A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
137Knap Ondřej 1995 KUPKOLO.CZ A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
139Slaník Martin 1970 Lapierre Plzeň D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
142Temniak Jiří 1974 LAPIERRE PLZEŇ D/muži D1 -50 a více let 500,-8105067821
143Steiner Petr 1985 Lenner Motors A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
144Mikulášek Libor 1974 lifeRider biking D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
146Samec Filip 2005 LOTUS Team SE A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
147Janovský Petr 1984 ML Tuning CykloTrener Varnsdorf C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-Zaplaceno
151Klír Jakub 1986 Plzeň A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 450,-Zaplaceno
152Zemánek Robert 1989 Plzeň A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 300,-Zaplaceno
153Zemánek Adam 1990 Plzeň A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
155Fendrich Tomáš 1995 POLKLEY A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-8122055109
157Koňařík Vít 2008 Praha 5 F/junioři/ kadeti 15–18 let 500,-Zaplaceno
159Vlk Karel 1980 PROOFY cycling team C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-Zaplaceno
160Davies Joshua Edward 1997 Rafkarna-IDEA Cycling Team A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
162Rozehnal Michal 2005 Rexonix Kovo Praha A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
164Fair Libor 1975 Roman Kreuziger Cycling Academy C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-Zaplaceno
165Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem C/muži C1 - 40 - 49 let 300,-Zaplaceno
167Sejkora Josef 1971 Rychnov nad Kněžnou D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
168David Jan 1991 SBCR Rental A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
171Hejda Ondřej 1998 SBCR Rental A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
172Klapa Tomáš 1992 SBCR Rental A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
173Jelinek Vojtěch 1997 SBCR Rental A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
174Lorenz Tomáš 1964 Sokol Králův Dvůr D/muži D1 -50 a více let 300,-Zaplaceno
175Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy C/muži C1 - 40 - 49 let 300,-Zaplaceno
176POSSAMAI ROBERTO 1968 SPARTA PRAHA D/muži D1 -50 a více let 500,-8113054956
177Belfín Jiří 1975 SpectrumBike Racing C/muži C1 - 40 - 49 let 300,-Zaplaceno
179Průcha Bedřich 1973 Sport import D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
184Švajcr Radek 1972 TAP Triatlon Plzeň D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
185Milec Jiřincová Jana 1986 TFD E/ženy Z1 - 15 a více let 300,-Zaplaceno
186Hrádek Martin 1976 TJ COPR Přeštice C/muži C1 - 40 - 49 let 300,-Zaplaceno
188Šmíd Luděk 1962 TJ Stadion Louny D/muži D1 -50 a více let 500,-8102063560
190Nejedlý Ondřej 2009 UCC F/junioři/ kadeti 15–18 let 500,-8103058051
194Rudiš Pavel 1976 UniCredit Road Cycling C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-Zaplaceno
195Strýček David 1973 Velké Meziříčí D/muži D1 -50 a více let 450,-Zaplaceno
197Ira Tomas 1997 Velosport Valenta A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
199Kuneš Lukáš 1998 VSK Humanita Praha A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
200Číp Roman 1970 D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
301Hájek Jan 1985 A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
303Chrz Petr 2001 A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
304Müller Jiří 1973 D/muži D1 -50 a více let 300,-Zaplaceno
305Plavec Luboš 1996 A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
307Rašek Filip 1991 A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
308Sykora Jan 1992 A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
309Vácha Jaroslav 1992 A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
310Vencl Lukáš 1990 A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 450,-Zaplaceno
311Matuška Martin 1992 2cofferiders A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
312Seidl Vojtěch 2005 AC Sparta Praha A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-8105063172
313Wagner Michal 1991 CC Currywurst A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
314Frank Martin 1979 TJ lokomotiva Beroun C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-Zaplaceno
315Lacina Petr 1973 CK Kramolín D/muži D1 -50 a více let 500,-Zaplaceno
316Švandrlík Jakub 2004 AC SPARTA PRAHA A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let 500,-Zaplaceno
317Cupl Thomas 1983 Integray L27 Cycling Team C/muži C1 - 40 - 49 let 500,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: www.sparta-cycling.cz
Zdeněk Rubáš
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)