Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených | Startovné Dospělí Děti |
|
11.5.2024 web |
Energon běh hlavní závod 10 km a děti dle věku |
39 | 200 Zdarma Předem do 10.5. |
přihláška |
11.5.2024 web |
Energon běh - fitness běh na 5km Fitness běh na 5km pro muže i ženy |
2 | 100 jen dospělí Předem do 10.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 12 kratší trasa 12km a dětské závody |
4 | 300 Zdarma Předem do 18.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 25 |
2 | 400 jen dospělí Předem do 18.5. |
přihláška |
25.5.2024 web |
Tuháčkův běh přihlášky i pro dětí |
2 | 50 Zdarma Na místě |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 10 Hlavní závod 10,2km |
7 | 200 jen dospělí Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 5 jeden okruh 5,1km, dorost 16-17 let |
0 | 200 100 Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořany - Dětské běhy kategorie do 5 let (100m) kategorie 6-7 let (200m) kategorie 8-9 let (400m) kategorie 10-11 let (800m) kategorie 12-13 let, 14-15 let (1200m) |
7 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton registrace i pro štafety a na dětské trati |
45 | 400 Zdarma Předem do 8.6. |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton - fitness běh 3km 3,5km Start 18:00 |
1 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
30.6.2024 web |
Lochovice - Plešivec běh do vrchu |
3 | 150 20 Předem do 29.6. |
přihláška |
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné | |
11.5.2024 | Energon běh 4členné štafety |
2 /1 | 400 Předem do 10.5. |
přihláška |
8.6.2024 | Příbramský půlmaraton 4členné štafety |
8 /7 | 1200 Předem do 8.6. |
přihláška |
web poháru: brdskypohar.cz
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné Dospělí Děti |
Další informace na webu závodu: zajecickybur.cz
Další informace na webu závodu: www.sparta-cycling.cz, propozice v docx, mapa
Další informace na webu závodu: crossmarathon.cz
Další informace na webu poháru: behydokopcu.cz
Datum registrace | Závod | Závodník | Kategorie | Seznam přihlášených |
28.4. 22:20:09 | Energon běh | Bambas David | Chlapci 6 - 7 let | Seznam přihlášených |
28.4. 22:14:55 | Tour de Brdy - 67km (A) - silnice/gravel/MTB | Lorenz Tomáš | D/muži D1 -50 a více let | Seznam přihlášených |
28.4. 20:30:54 | Tour de Brdy - 67km (A) - silnice/gravel/MTB | Šíma Miroslav | D/muži D1 -50 a více let | Seznam přihlášených |
28.4. 20:09:49 | Energon běh | Valuchová Julie | Dívky 14 - 15 let | Seznam přihlášených |
28.4. 20:08:24 | Energon běh | Valuchová Veronika | Dorostenky | Seznam přihlášených |
28.4. 15:01:30 | Energon běh | Havlíček Filip | Chlapci 8 - 9 let | Seznam přihlášených |
28.4. 09:42:05 | Zajic Cup pro Plantážníky | Boháček Roman | Plantážník | Seznam přihlášených |
28.4. 08:56:09 | Běh - Maraton 42,2km | Beránek Josef | Muži 60 - 69 let | Seznam přihlášených |
28.4. 07:22:00 | Vrané - Zvole | Grim Ondřej | Muži 20 - 39 let | Seznam přihlášených |
28.4. 06:41:03 | Vrané - Zvole | Rychecký Tomáš | Muži 50 - 59 let | Seznam přihlášených |