Přihlášky na závody

Přihlášení na Energon běh 4.7.2020

Registrace do 3.7.2020 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Energon běh dne 4.7.2020

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Amsalem Barbora 1985 Chouzava Ženy 35 - 44 let150,-3303032904
Arnošt Daniel 2012 Ok Dobříš Chlapci 8 - 9 letZdarma
Arnoštová Veronika 2004 Ok Dobříš DorostenkyZdarma
Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci Ženy 45 - 54 let150,-3303076739
Bartoníček Josef 1989 Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Beshir Ervin 1967 SK Zdice Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Blahna Michal 1989 BKČS Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Blahovcová Elenka 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Blahovcová Anetka 2018 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Blahovec Václav 1983 Dubenec Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Bőhm Petr 1978 Srdíčkáři Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Bőhmová Nikol 2015 Srdíčkáři Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Bőhmová Natalie 2016 Srdíčkáři Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Bosák Ondřej 2004 Srdíčkáři DorostenciZdarma
Bosák Marek 2006 Srdíčkáři Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Bosáková Michaela 1976 Srdíčkáři Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Brož Adam 2018 Auto-Poly Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Brož Dominik 2014 Auto-Poly Chlapci 6 - 7 letZdarma
Brožová Markéta 2013 Narysov Dívky 6 - 7 letZdarma
Bureš Michal 1987 Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Bureš Matěj 2016 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Burian Tomáš 1998 Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let150,-3326069237
Carmine Nicol 2009 Atletika Jižní Město Dívky 10 - 11 letZdarma
Ciboch Michal 2012 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 8 - 9 letZdarma
Čanda Vojtěch 2012 SK Tochovice Chlapci 8 - 9 letZdarma
Čandová Antonie 2015 SK Tochovice Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Čermáková Tereza 1991 Obořiště Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Černá Kristýna 2016 Pribram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Černohorský Mirek 2013 Višňová Chlapci 6 - 7 letZdarma
Černý Jan 1986 EDS/Praha Muži 20 - 39 let150,-3303057235
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Dintar Josef 1982 Rozběháme Mníšek pod Brdy Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Diviš Pavel 2011 STRELA Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
Diviš Jan 2013 STRELA Žebrák Chlapci 6 - 7 letZdarma
Dlouhý Ondřej 2009 Chlapci 10 - 11 letZdarma
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Durdil Tomáš 2010 BSK Cyklo-Market Chlapci 10 - 11 letZdarma
Durdil Lukáš 2013 BSK Cyklo-Market Chlapci 6 - 7 letZdarma
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 10 - 11 letZdarma
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha Dívky 6 - 7 letZdarma
Edelmann Max 2012 1.FK Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Edelmannová Emma 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Edelmannová Thea 2018 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Enžl Vlastimil 1984 Hrádek Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Enžlová Václava 1985 Hrádek Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Enžlová Valerie 2016 Hrádek Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Enžlová Viktorie 2014 Hrádek Dívky 6 - 7 letZdarma
Fábera Martin 1976 Chaloupky Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Fáberová Dominika 2017 Chaloupky Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Filip Karel 1955 Nové Strašecí Muži 60 - 69 let150,-3303073147
Filler Martin 2014 ŠSK Újezd nad Lesy Chlapci 6 - 7 letZdarma
Fillerova Veronika 2017 Závodní inkubátor Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Fraňková Andrea 1989 Pražská kavárna Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Glaister Marie 1979 Vysoký Chlumec Ženy 35 - 44 let150,-3331032718
Gregor Ales 1966 Cernosice Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
Havelka Tomáš 2008 Sokol Rosovice Chlapci 12 - 13 letZdarma
Havlicek Jan 1973 Mentor Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Hejsek Miroslav 1970 ENERGON Muži 50 - 59 let150,-3319060398
Hejsková Jana 1972 DUO Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Holečková Tereza 1987 Ženy 20 - 34 let150,-3317029523
Hošek Marek 2015 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Hošková Aneta 2017 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Hovorka Tomáš 2010 Višňová Chlapci 10 - 11 letZdarma
Hovorková Natálie 2017 Višňová Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Hrbáček Tomáš 1978 SK Velká Hraštice Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Hrubá Gábina 1977 BSK Cyklo-Market Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Hruška Josef 1974 ENERGON - pobočka Praha Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Hulínská Blanka 1992 Sedlec - Prčice Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Hulínský Matěj 2015 Sedlec - Prčice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Hulínský Jakub 2017 Sedlec - Prčice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma
Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 letZdarma
Hvižď Leoš 1990 Muži 20 - 39 let150,-3330063569
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let150,-3303077610
Chodur Josef 1975 Rozběháme Třebíč Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Chodur Hynek 2016 Brno Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Chodurová Marika 2014 Brno Dívky 6 - 7 letZdarma
Jahelka Jáchym 2013 RS fitnes/Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Jahelková Jolana 2015 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 letZdarma
Janů Lukáš 2011 Chlapci 8 - 9 letZdarma
Ježek Tadeáš 2017 Energon Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Ježková Jana 1988 Energon Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Jiráček Jan 2014 Sedlčany Chlapci 6 - 7 letZdarma
Jiráčková Kateřina 2011 Sedlčany Dívky 8 - 9 letZdarma
Jirota Tomáš 1983 Dobříš, Větrník Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Jung Václav 1977 Biatlon Beroun Muži 40 - 49 let150,-3303076387
Junger Nicolas 2015 Praha Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Justych Jiri 1969 Bzova Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Kabát Martin 2004 SK Praga DorostenciZdarma
Kacíř Jan 1985 ENERGON Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Kacířová Jana 1986 ENERGON Ženy 20 - 34 let150,-3315017148
Kacířová Magdaléna 2016 Hrádek Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Kacířová Karolína 2014 Hrádek Dívky 6 - 7 letZdarma
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Kahounová Viktorie 2005 BSK Cyklo-Market Dívky 14 - 15 let Zdarma
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Kamzík Matěj 2008 Sokol Rosovice Chlapci 12 - 13 letZdarma
Kamzík Ondrěj 2008 Sokol Rosovice Chlapci 12 - 13 letZdarma
Kašpar Ivo 1982 AO Kovohutě Příbram Muži 20 - 39 let150,-3318054782
Kašparová Anežka 2018 Dobříš Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Kocian Ludek 1942 AVC Praha Muži nad 70 let150,-3330062659
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Kratochvílová Renata 2010 Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Krejčí Emma 2018 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Krtek Ondřej 2007 BIATLON Beroun Chlapci 12 - 13 letZdarma
Kříž Matěj 2009 Atletika Benešov Chlapci 10 - 11 letZdarma
Křížová Elen 2015 Benešov Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky Muži 40 - 49 let150,-3330063087
Kurc Lukáš 2015 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Letová Kristýna 2001 Třebsko Juniorky150,-Zaplaceno
Lifka Radek 1974 BKČS Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Linka Pavel 1965 Plzeň Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme Muži 40 - 49 let150,-3330061245
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Mach Dominik 2016 Dobříš Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Marek Václav 1956 Sherpa/Rymaně Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Marek Jakub 2009 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Chlapci 12 - 13 letZdarma
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Chlapci 8 - 9 letZdarma
Mařík Miroslav 1972 Energon Muži 40 - 49 let150,-3330046824
Mařík Michal 1975 Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Máša Jan 2003 Příbram DorostenciZdarma
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Matějovský Pavel 1965 Maratón klub Kladno Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Melša Antonín 2018 TJ Tinky-Vinky, Dipsy, Lala, Pou Pankrác Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Melšová Natálie 2016 TJ Elsa a Anna Pankrác Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 6 - 7 letZdarma
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Milfait Eliška Anna 2013 Dukla Praha Dívky 6 - 7 letZdarma
Mrkvička Tomáš 1978 Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Mündleinová Tereza 1984 Praha Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Myslivec Vojtěch 2017 Kamýk nad Vltavou Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Neumann Maxim 2018 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Novák Vojta 2002 SK Sporting Příbram Junioři150,-Zaplaceno
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Chlapci 12 - 13 letZdarma
Novák Vít 2014 SAD Dobříš Chlapci 6 - 7 letZdarma
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky 8 - 9 letZdarma
Novotná Jana 2015 Dobříš Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Novotný Adam 2011 Lochovice Chlapci 8 - 9 letZdarma
Novotný Lukáš 2011 Lochovice Chlapci 8 - 9 letZdarma
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 letZdarma
Pančura Tomáš 1986 Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Pařík Ondřej 1983 T. J. Sokol Kolín - atletika Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Pavlíková Jana 1982 MIMONI Ženy 35 - 44 let150,-3301071539
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let150,-3318069637
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Perina Matěj 2013 Vlčáci Mníšek Chlapci 6 - 7 letZdarma
Peřinova Barbora 2012 Vlčáci Mníšek Dívky 8 - 9 letZdarma
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Peterka Jan 2015 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Peterková Marie 2013 Dívky 6 - 7 letZdarma
Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Průšová Nicol 2015 Dobříš Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Puchernová Linda 2017 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České Budějovice Muži 40 - 49 let150,-3329062879
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Roj David 2015 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Rojová Nikola 2011 Sk Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Roman Hirsch 2000 Vysoká u Příbramě Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let150,-3320068631
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Ryvola Vojtěch 1999 Praha Muži 20 - 39 let150,-3309067150
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Řezaninová Barbora 2017 Kamýk nad Vltavou Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Sajnerová Viktorie 2017 IronDave Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Sedláček Miroslav 1999 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Sehnal Adrien 1953 IV.odboj Muži 60 - 69 let150,-3323027528
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Chlapci 8 - 9 letZdarma
Skuhrovec Marek 2017 Obořiště Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Skuhrovec Šimon 2014 Obořiště Chlapci 6 - 7 letZdarma
Slámová Lucie 2006 Sk Sporting Dívky 14 - 15 let Zdarma
Smetana Jakub 2009 Sokol Rosovice Chlapci 10 - 11 letZdarma
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Stibůrek Petr 2015 Energon-pobočka Praha Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Stočes Jakub 1990 Příbram Muži 20 - 39 let150,-3309012593
Stracený Jiří 1979 MIMONI Muži 40 - 49 let150,-3301071246
Suchopár Vojtěch 1998 SK Vlaška Muži 20 - 39 let150,-3311053740
Suchopárová Julie 2007 Višňová Dívky 12 - 13 letZdarma
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let150,-3329064952
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let150,-3329063079
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Šišmová Veronika 2009 Dukla Praha Dívky 10 - 11 letZdarma
Šperl Matyáš 2008 SK Joudrs Praha Chlapci 12 - 13 letZdarma
Šperlová Kamila 2011 SK Joudrs Praha Dívky 8 - 9 letZdarma
Špetová Patricie 2011 AK ŠKODA PLZEŇ Dívky 8 - 9 letZdarma
Špetová Viktorie 2011 AK ŠKODA PLZEŇ Dívky 8 - 9 letZdarma
Štaubr Mikuláš 2017 Dobříš Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Štefflová Marie 2010 LOKO Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Štěrba Ondřej 2005 Zaječov Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Štilcová Kateřina 2012 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Štilcová Adéla 2015 RUN Magazine Team Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Tenkrát Josef 2008 Sokol Rosovice Chlapci 12 - 13 letZdarma
Tesařová Kateřina 1970 MIMONI Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Tesařová Veronika 2005 MIMONI Dívky 14 - 15 let Zdarma
Trhlíková Sabina 1995 Dobříš Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Uxová Anett 2000 TT Loko Beroun Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Valachová Lucie Tereza 2006 PSK Olymp Praha Dívky 14 - 15 let Zdarma
Vanča Kryštof 1985 Muži 20 - 39 let150,-3303073817
Vavříček Antonín 2014 Stará Huť Chlapci 6 - 7 letZdarma
Vavříčková Eliška 2018 Stará Huť Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Vejrová Lilien 2015 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Veselý Vojtĕch 2007 Cyklomarket junior Nový Knin Chlapci 12 - 13 letZdarma
Větrovec Petr 1976 Muži 40 - 49 let150,-3323047061
Větrovská Natálie 2017 VDN Promo Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let150,-3303075137
Vladyka Jan 1992 STG Příbram Muži 20 - 39 let150,-3303071283
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 let150,-3303077562
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Vyvadil Matyáš 2015 Záběhlice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Zalužanský Petr 1970 Bonbon Kutná Hora Muži 50 - 59 let150,-3327066205
Zelenka Šimon 2009 1.FK Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Zelenka Tobík 2014 1.FK Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Žádníková Zuzanka 2011 Stará huť Dívky 8 - 9 letZdarma
Žádníková Jiřík 2013 Stará Huť Chlapci 6 - 7 letZdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: VDN Promo sro, IČO: 04619731
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)