Přihlášky na štafetové závody v Příbrami 26.11.2022

Přihlášení dvojice na Závod dvojic Příbram 26.11.2022

Seznam přihlášených týmů na Závod dvojic Příbram 26.11.2022

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Martin Bílek a Eva Prunerová Nohy z olova Smíšený tým
Součet věků:78
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Kateřina Buriánová a Karel Budoš Oxygen Příbram Smíšený tým
Součet věků:95
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Ludmila Butzková a Petr Butzke Fit klub Padák Příbram Smíšený tým
Součet věků:124
Kat.:nad 100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jan Císař a Roman Peterka Mirovická klika Mužský tým
Součet věků:64
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Robert Edelmann a Antonín Bernášek Svázané tkaničky Mužský tým
Součet věků:81
Kat.:od 51-100 let
300,-6024117439

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Radek Fencl a Monika Dudášová obořišťští ohaři Smíšený tým
Součet věků:113
Kat.:nad 100 let
300,-6025118014

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Michal Flachs a Jan Hostička Mužský tým
Součet věků:79
Kat.:od 51-100 let
300,-6023111620

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Šárka Flachsová a Jaroslav Flachs Flachsovi Smíšený tým
Součet věků:62
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Romana Hrdličková a Dušan Hrdlička Rozběháme Hořovicko( i sebe????) Smíšený tým
Součet věků:96
Kat.:od 51-100 let
200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Martina Jeníková a Adéla Duníková SK Sporting Příbram Ženský tým
Součet věků:29
Kat.:do 50 let
300,-6025119736

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Stanislav Karas a Adéla Mejzrová Smíšený tým
Součet věků:47
Kat.:do 50 let
300,-6021110785

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Anna Karasová a Tomáš Karas 2-headed Winged Dragon Smíšený tým
Součet věků:71
Kat.:od 51-100 let
300,-6025113590

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Roman Kohout a Ivana Rosolová Běžíme na žízeň Smíšený tým
Součet věků:101
Kat.:nad 100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Gabriela Kutheilová a Tomáš Houska Příbram Smíšený tým
Součet věků:53
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Ervín Landauer a Radka Landauerová #kdyzmasnekohokdotemotivuje Smíšený tým
Součet věků:59
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Vojta Mígl a Tonda Mígl Triatlon Team Příbram Mužský tým
Součet věků:36
Kat.:do 50 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Martin Michálek a Antonín Michálek Triklub Příbram Mužský tým
Součet věků:60
Kat.:od 51-100 let
300,-6025111796

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Petr Molčan a Petr Soukup Příbram Mužský tým
Součet věků:122
Kat.:nad 100 let
300,-6022116839

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Alexandr Pavlišen a Michal Zadražil Patnáct do čtyř. Mužský tým
Součet věků:96
Kat.:od 51-100 let
200,-6006111783

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Luboš Pech a Jonáš Pech Pech běh Mužský tým
Součet věků:63
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Anna Perglerová a Lukáš Pergler Střela Žebrák Smíšený tým
Součet věků:52
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Josef Rendl a Jiří Rosol Starý Mátohy Mužský tým
Součet věků:93
Kat.:od 51-100 let
300,-6023111598

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Lukáš Rozmajzl a Tikovská Bronislava Bonnie & Klid Smíšený tým
Součet věků:76
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Svatava Řechková a Hartmanová Stanislava Oxygen Příbram Ženský tým
Součet věků:119
Kat.:nad 100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Miroslav Sedláček a Eliška Nováková Dvojka na zabití Smíšený tým
Součet věků:40
Kat.:do 50 let
200,-6013105710

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Radek Šimandl a Jakub Štochl bratřijaksepatří.cz Mužský tým
Součet věků:64
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Petr Šnábl a Lukáš Pazdera Mužský tým
Součet věků:74
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Viktorie ŠPETOVÁ a Ema NOVÁKOVÁ AK ŠKODA Plzeň Ženský tým
Součet věků:23
Kat.:do 50 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Lucie Štefanová a Zdeněk Trojanowicz 33 Smíšený tým
Součet věků:90
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Zbyněk Švehla a Markéta Vítková Vozíčkov Smíšený tým
Součet věků:86
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Lucie Trojnowiczová a Petra Čebišová Rachejtle Ženský tým
Součet věků:45
Kat.:do 50 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jana Turečková a Jiřina Kaiserová VÁNOČNÍ HVĚZDY Ženský tým
Součet věků:101
Kat.:nad 100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jiří Turek a Petra Stibalová Akční pecka Smíšený tým
Součet věků:106
Kat.:nad 100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Marian Valek a Matěj Černý MarMat(i) Mužský tým
Součet věků:64
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Magdaléna Vašková a Lucie Slámová Příbram Ženský tým
Součet věků:32
Kat.:do 50 let
300,-6025117091

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Michal Zemek a Aleš Barášek Smiling boys running fast Mužský tým
Součet věků:92
Kat.:od 51-100 let
300,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
TriKlub Příbram
majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)