Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených | Startovné Dospělí Děti |
|
19.5.2024 web |
Brdská 12 kratší trasa 12km a dětské závody |
122 | 300 Zdarma Předem do 18.5. |
Již ukončeno, lze na místě |
19.5.2024 web |
Brdská 25 |
36 | 400 jen dospělí Předem do 18.5. |
Již ukončeno, lze na místě |
19.5.2024 web |
Brdská 12 - Nordic Walking |
1 | 300 jen dospělí Předem do 18.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 12 - Cruiser Race kočárek s rodinou |
0 | 300 jen dospělí Předem do 18.5. |
Již ukončeno, lze na místě |
25.5.2024 web |
Tuháčkův běh přihlášky i pro dětí |
15 | 50 Zdarma Na místě |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 10 Hlavní závod 10,2km |
20 | 250 jen dospělí Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 5 jeden okruh 5,1km, dorost 16-17 let |
18 | 250 150 Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořany - Dětské běhy kategorie do 5 let (100m) kategorie 6-7 let (200m) kategorie 8-9 let (400m) kategorie 10-11 let (800m) kategorie 12-13 let, 14-15 let (1200m) |
24 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton registrace i pro štafety a na dětské trati |
59 | 400 Zdarma Předem do 8.6. |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton - fitness běh 3km 3,5km Start 18:00 |
1 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
15.6.2024 web |
Jinecký kros |
0 | 200 50 Předem do 14.6. |
přihláška |
30.6.2024 web |
Lochovice - Plešivec běh do vrchu |
3 | 150 20 Předem do 29.6. |
přihláška |
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné | |
8.6.2024 | Příbramský půlmaraton 4členné štafety |
12 /11 | 1200 Předem do 8.6. |
přihláška |
web poháru: brdskypohar.cz
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné Dospělí Děti |
|
17.8.2024 web |
Triatlon Labeman Triatlon 250m - 16km - 5400m |
9 /0 | 300 jen dospělí Předem do 31.7. |
přihláška |
Další informace na webu závodu: zajecickybur.cz
Další informace na webu závodu: www.sparta-cycling.cz, propozice v docx, mapa
Další informace na webu závodu: crossmarathon.cz
Další informace na webu poháru: behydokopcu.cz
Datum registrace | Závod | Závodník | Kategorie | Seznam přihlášených |
19.5. 14:59:19 | Zahořanská 5 | Valuchová Veronika | juniorky 15-17 let (2007-2009) – 5,5 km | Seznam přihlášených |
19.5. 14:49:52 | Zahořany - Dětské běhy | Valuchová Julie | Dívky 14 - 15 let | Seznam přihlášených |
19.5. 14:46:17 | Tour de Brdy - 67km (A) - silnice/gravel/MTB | Rašek Filip | A/muži Elite/U23 A1 - 19 - 39 let | Seznam přihlášených |
19.5. 13:59:04 | Zahořany - Dětské běhy | Halaburdová Anna | Dívky 8 - 9 let | Seznam přihlášených |
19.5. 13:57:26 | Tuháčkův běh | Halaburdová Anna | Dívky 8 - 9 let | Seznam přihlášených |
19.5. 13:11:58 | GIRO Pičín - dětské závody | Havlíčková Eliška | Dívky 13-14 let - kola | Seznam přihlášených |
19.5. 13:10:17 | GIRO Pičín - dětské závody | Havlíček Filip | Kluci 7-10 let - kola | Seznam přihlášených |
19.5. 08:43:22 | Příbramský půlmaraton | Keller Petr | Muži 20 - 39 let | Seznam přihlášených |
19.5. 07:35:40 | Zahořanská 10 | Řechková Svatava | Z4 56 a více let (1968 a méně) | Seznam přihlášených |
19.5. 07:32:42 | Tuháčkův běh | Řechková Svatava | Ženy 55 - 64 let | Seznam přihlášených |