Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených | Startovné Dospělí Děti |
|
11.5.2024 web |
Energon běh hlavní závod 10 km a děti dle věku |
35 | 200 Zdarma Předem do 10.5. |
přihláška |
11.5.2024 web |
Energon běh - fitness běh na 5km Fitness běh na 5km pro muže i ženy |
2 | 100 jen dospělí Předem do 10.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 12 kratší trasa 12km a dětské závody |
4 | 300 Zdarma Předem do 18.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 25 |
2 | 400 jen dospělí Předem do 18.5. |
přihláška |
25.5.2024 web |
Tuháčkův běh přihlášky i pro dětí |
2 | 50 Zdarma Na místě |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 10 Hlavní závod 10,2km |
7 | 200 jen dospělí Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 5 jeden okruh 5,1km, dorost 16-17 let |
0 | 200 100 Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořany - Dětské běhy kategorie do 5 let (100m) kategorie 6-7 let (200m) kategorie 8-9 let (400m) kategorie 10-11 let (800m) kategorie 12-13 let, 14-15 let (1200m) |
7 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton registrace i pro štafety a na dětské trati |
45 | 400 Zdarma Předem do 8.6. |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton - fitness běh 3km 3,5km Start 18:00 |
1 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
30.6.2024 web |
Lochovice - Plešivec běh do vrchu |
3 | 150 20 Předem do 29.6. |
přihláška |
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné | |
11.5.2024 | Energon běh 4členné štafety |
2 /1 | 400 Předem do 10.5. |
přihláška |
8.6.2024 | Příbramský půlmaraton 4členné štafety |
8 /7 | 1200 Předem do 8.6. |
přihláška |
web poháru: brdskypohar.cz
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné Dospělí Děti |
|
28.4.2024 web |
Rokycanský krpály - MTB 53km XC MTB |
72 /55 | 450 jen dospělí Předem do 26.4. |
Již ukončeno, lze na místě |
Další informace na webu závodu: zajecickybur.cz
Další informace na webu závodu: www.sparta-cycling.cz, propozice v docx, mapa
Další informace na webu závodu: crossmarathon.cz
Další informace na webu poháru: behydokopcu.cz
Datum registrace | Závod | Závodník | Kategorie | Seznam přihlášených |
27.4. 21:28:42 | Energon běh | Cipro Miroslav | Muži 20 - 39 let | Seznam přihlášených |
27.4. 19:50:07 | Rokycanský krpály - MTB | Šuser Václav | M2 - muži 30 – 39 let | Seznam přihlášených |
27.4. 19:24:33 | Rokycanský krpály - MTB | Švandrlík Jakub | M1 - muži 18 – 29 let | Seznam přihlášených |
27.4. 17:22:51 | Rokycanský krpály - MTB | Grohová Lucie | Ž1 - ženy (bez rozdílu věku) | Seznam přihlášených |
27.4. 17:00:06 | Tuháčkův běh | Tuháček Pavel | Muži 70 - 79 let | Seznam přihlášených |
27.4. 16:08:21 | Rokycanský krpály - MTB | Groh Zdeněk | M4 - muži nad 50 let | Seznam přihlášených |
27.4. 12:48:30 | Vrané - Zvole | Trnková Štěpánka | Ženy 45 - 54 let | Seznam přihlášených |
27.4. 09:53:30 | Zaječický bůr - MAXIPSI 5555m | Hruška Lukáš | MAXI zajíci (18-40 let) | Seznam přihlášených |
27.4. 08:36:41 | Rokycanský krpály - MTB | Paral Luděk | M4 - muži nad 50 let | Seznam přihlášených |
26.4. 23:43:27 | Rokycanský krpály - MTB | Spilka Tomáš | M2 - muži 30 – 39 let | Seznam přihlášených |