Přihlášky na závody

Přihlášení na virtuální Energon běh

Seznam zúčastněných na Energon běh

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Přijmení Jméno Klub KategorieStartovnéVýsledný časVýsledek
Větrovec Filip Junioři200,-00:00:00
Koutný Roman TT Příbram Junioři200,-00:00:00
Mígl Vojtěch TT Příbram Junioři200,-00:00:00
Mígl Vojtěch TT Příbram Junioři200,-00:00:00
Koutný Roman TT Příbram Junioři200,-00:00:00
Burda Stanislav Spartak Příbram Junioři200,-00:00:00
Tylšová Alena Salming Praha Pankrác Juniorky200,-00:00:00
Kacíř Jan ENERGON Muži 20 - 39 let200,-00:00:00
Lastres Irena Dobříš Muži 20 - 39 let200,-00:00:00
Havel Michal TJ Sokol Jesenice Muži 20 - 39 let200,-00:00:00
Blažek Jaroslav TJ ČZU Muži 20 - 39 let200,-00:00:00
Zikmund Jan Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let200,-00:00:00
Peták Jakub Holšiny Muži 20 - 39 let200,-00:00:00
Jaromír Milner Muži 20 - 39 let200,-00:00:00
Karas Stanislav Příbram Muži 20 - 39 let200,-00:00:00
Kuba Martin Příbram Muži 20 - 39 let200,-00:00:00
Myslivec Michal Kamýk nad Vltavou Muži 20 - 39 let200,-00:00:00
Burian Tomáš Višňová Muži 20 - 39 let200,-00:00:00
Větrovec Petr Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Svoboda Robert Beroun Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Jurkiewicz Patrik Praha Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Hrbáček Tomáš SK Velká Hraštice Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Rákosník Luboš Jihočeský klub maratonců Č. Budějovice Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Přenosil Stanislav Mirovice Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Vacek Vratislav Sokol Nečín Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Dražan Jaroslav Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Pavlík Martin Narysov Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Rosol Jiří Loko Beroun Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Zadražil Michal Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Šimek Filip Nelahozeves Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Fic Martin STS Chvojkovice Brod "B" Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Čermák Martin Wheelabrator Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Dražan Michal Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Minařík Petr SKP Rokycany Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
rendl josef tj packa praha Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Kutnohorsky Jan Bojov Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Hršel Josef SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Fábera Martin Chaloupky Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Mařík Michal Praha Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Novák Aleš Občov Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Maryska Milos Zizkovsky tygri Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Hons Pavel Wheelabrator Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Pechač Roman ENERGON Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Zemek Michal Příbram Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
ŽOFKA Jan Dobříš Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Votava Martin Králův Dvůr Muži 50 - 59 let200,-00:00:00
Koloc Pavel AC Total Zero Muži 50 - 59 let200,-00:00:00
Ježek Jan ENERGON Muži 50 - 59 let200,-Startovne zdarma00:00:00
Kohout Roman TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let200,-00:00:00
Rataj Pavel Rokycany Muži 50 - 59 let200,-00:00:00
Turek Jiří Chaloupky Muži 50 - 59 let200,-00:00:00
Butzke Petr Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let200,-00:00:00
Vitásek Josef Buková Muži 60 - 69 let200,-00:00:00
Ježek Antonin TJ Roztoky u Křivoklátu Muži nad 70 let200,-11.01.00:00:00
Svoboda Jan Pivovar Zlosin Muži nad 70 let200,-00:00:00
Doubravová Jitka VDN Promo Ženy 20 - 34 let200,-00:00:00
Pospiš Andrea Brno Ženy 20 - 34 let200,-00:00:00
Ježková Jana ENERGON Ženy 20 - 34 let200,-Startovne zdarma00:00:00
Hendrychová Sandra Beroun Ženy 20 - 34 let200,-00:00:00
Matějková Petra Komárov Ženy 20 - 34 let200,-00:00:00
Čebišová Petra Přibram Ženy 20 - 34 let200,-00:00:00
Bosáková Lucie Šneci v běhu Ženy 35 - 44 let200,-00:00:00
Ventrubová Gabriela Brno Ženy 35 - 44 let200,-00:00:00
Ledererová Kristýna Kotenčice Ženy 35 - 44 let200,-přihláška na hlavní závod00:00:00
Hršelová Lenka Mníšek pod Brdy Ženy 35 - 44 let200,-00:00:00
Dziegielewska Ewelina Praha Ženy 35 - 44 let200,-00:00:00
Riegerová Michaela Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let200,-00:00:00
Hacaperková Eva Příbram Ženy 35 - 44 let200,-00:00:00
Kubínová Ivana Wheelabrator Ženy 35 - 44 let200,-00:00:00
Řechková Svatava Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let200,-00:00:00
Kaiserová Jiřina MP HOŘOVICE Ženy 45 - 54 let200,-00:00:00
Rosolová Ivana Rossi team Ženy 45 - 54 let200,-00:00:00
Ficová Radka STS Chvojkovice Brod "B" Ženy 45 - 54 let200,-00:00:00
Turečková Jana TK Bohutín Ženy 45 - 54 let200,-00:00:00
Kindlová Markéta KindlTeam/Beroun Ženy 45 - 54 let200,-00:00:00
Fraňková Michaela Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let200,-00:00:00
Černý Matěj SK Sporting Příbram DorostenciZdarma00:00:00
Mígl Antonín Tri klub Příbram DorostenciZdarmaHlavní závod,10 km00:00:00
Kindl Marek TRIKLUB Příbram DorostenciZdarmaDobrý den, pokud by to bylo možné, tak bych jako dorostenec chtěl běžět trať pro juniory. Čili 5km.00:00:00
Parez Jan TT Příbram DorostenciZdarma00:00:00
Ficová Markéta STS Chvojkovice Brod "B" DorostenkyZdarma00:00:00
Boháčová Tereza TT Příbram DorostenkyZdarma00:00:00
Fraňková Natálie Tri Klub Příbram DorostenkyZdarma00:00:00
Koukal Adam ASK Dipoli Chlapci 14 - 15 let Zdarma00:00:00
Pernicová Lucie LBK Źelezná Ruda Dívky 14 - 15 let Zdarma00:00:00
Raušová Anna SK Mníšecký Expres Dívky 14 - 15 let Zdarma00:00:00
Nejedlá Lucie TJ Lokomotiva Beroun Dívky 14 - 15 let Zdarma00:00:00
Jeníková Martina SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma00:00:00
Kubínová Karolína Wheelabrator Dívky 14 - 15 let Zdarma00:00:00
Lederer Henrik Sportovní akademie Dobříš Chlapci 12 - 13 letZdarmaProsím o zařazení na 5 km závod (juniorky/junioři)00:00:00
Novák Lukáš SK Sporting+florbal Dobříš Chlapci 12 - 13 letZdarma00:00:00
Minaříková Karolína Falcon Rokycany Chlapci 12 - 13 letZdarma00:00:00
Kamzík Matěj Buková Chlapci 12 - 13 letZdarma00:00:00
Kamzík Ondřej Buková Chlapci 12 - 13 letZdarma00:00:00
Dolejš Jakub Lokomotiva Beroun Chlapci 12 - 13 letZdarma00:00:00
Valuchová Julie JUVE Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Valuchová Veronika JUVE Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Nademlejnská Šárka Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Humlová Eliška Střela Žebrák Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Hršelová Anna SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Raušová Emma SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Kudová Kateřina SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Kováč Dominik Rosovice Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Rychna Martin Adrien Elixír Elite tým Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Diviš Pavel Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Pernica Rostislav LBK Źelezná Ruda Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Nademlejnský Pavel Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Huml Filip Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Černý Martin SK Spartak Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Holiček Samuel Spartak Hořovice Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Trojan Max Dobris Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Bauer Lukáš Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Špetová Patricie AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Špetová Viktorie AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Dziegielewska Karolina Clovicek Praha Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Sirotková Aneta Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Rojová Nikola SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Křížová Michaela Střela Žebrák Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Havlíčková Eliška Ski klub Lajdáček Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Kratochvílová Renata Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Herbst Karolina Herbstici Run Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Lederer Kristián Sportovní akademie Dobříš Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Bureš Patrik Dobříš Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Lastres Sebastian Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Diviš Jan Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Pernica Radek LBK Źelezná Ruda Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Hýl Richard Běštín Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Hacaperka Filip SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Rybníček Matěj Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Peřinová Barbora Mníšek pod Brdy Dívky 8 - 9 letZdarmaRvgv9200:00:00
Kováčová Valentýna Rosovice Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Míková Lucie Dobříš Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Palková Eliška Střela Žebrák Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Páclová Hana Stašov Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Frýbertová Adéla Střela Žebrák Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Herbst Amalie Herbstici Run Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Hršelová Emma SK Mníšecký Expres Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Černá Tereza SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Štaubr Mikuláš Dobříš Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Peřina Antonín Mníšek pod Brdy Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Havel Michal TJ Sokol Jesenice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Lastres Kristian Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Šturma Sebastian Praha Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Šturma David Praha Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Rychna Jakub Hulk Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Ježek Tadeáš ENERGON Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Ježek Honzík ENERGON Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Miriťuk Jonáš Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Sajner Daniel KOA Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Eliášek Teodor Beroun Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Havlíček Filip SAD Sportovní akademie Dobříš Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Pavlů Vojtěch SK ZŠ Jeseniova Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Kanka Jakub Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Háva Filip F.H.TK Dobřichovice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Pechač Kryštof Energon Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Brož Adam Auto-Poly Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Myslivec Vojtěch Kamýk nad Vltavou Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Melša Antonín TJ Sokol Pankrác Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Blahnová Natálie Březnice Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Burešová Viktorie Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Sajnerová Viktorie KOA Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Riegerová Terezka Nižbor Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Větrovská Natálie VDN Promo Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Puchernová Linda Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Kacířová Magdaléna Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Paimová Ester Bor u Březnice Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Králová Adéla Drahlín Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Havlíčková Zuzana Drhovy Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Pavlů Zorka SK ZŠ Jeseniova Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Šampalíková Darina Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
ENŽLOVÁ VALERIE Hrádek Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Černá Kristýna Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Popovyčová Anna Dobříš Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Edelmannová Emma MŠ Kličkova vila Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Edelmannová Thea Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Blahnová Nikola Březnice Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Botková Kateřina Praha Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Botková Vendula Praha Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Janoušková Betynka Dobříš Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Svobodová Dana Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let200,-00:00:00
Míka Vojtěch Dobříš Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Kral Tomas SK Sokol Zlatniky Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Legény Honzík Rychlé nohy z Bojova Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Roj David SK Spartak Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Stibůrek Petr Energon Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Miriťuk Tobiáš Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Hýl Filip Běštín Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Novák Vít Sportovní Akademie Dobříš Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Hacaperka Marek SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Filler Martin Závodní inkubátor Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Huml Jakub Cerhovice Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Šampalík David Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Kratochvíl Tomáš Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Brož Dominik Auto-Poly Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Rybníček František Králův Dvůr Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Dolejš Matěj Kelti Beroun Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Havlová Ella TJ Sokol Jesenice Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Hršelová Justýna Mníšek pod Brdy Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Dziegielewska Marta Clovicek Praha Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Kastnerová Josefína IronDave Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Kacířová Karolína Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Paimová Erika Bor u Březnice Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Míčková Karolína Atletika Benešov Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Ječná Barbora Žebrák Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Pavlů Anežka SK ZŠ Jeseniova Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
ENŽLOVÁ VIKTORIE Hrádek Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Hávová Tereza F.H.TK Dobřichovice Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Janoušková Nela SK Mníšecký Expres Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: VDN Promo sro, IČO: 04619731
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)