Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených | Startovné Dospělí Děti |
|
11.5.2024 web |
Energon běh hlavní závod 10 km a děti dle věku |
60 | 200 Zdarma Předem do 10.5. |
přihláška |
11.5.2024 web |
Energon běh - fitness běh na 5km Fitness běh na 5km pro muže i ženy |
2 | 100 jen dospělí Předem do 10.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 12 kratší trasa 12km a dětské závody |
7 | 300 Zdarma Předem do 18.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 25 |
5 | 400 jen dospělí Předem do 18.5. |
přihláška |
25.5.2024 web |
Tuháčkův běh přihlášky i pro dětí |
2 | 50 Zdarma Na místě |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 10 Hlavní závod 10,2km |
11 | 250 jen dospělí Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 5 jeden okruh 5,1km, dorost 16-17 let |
13 | 250 150 Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořany - Dětské běhy kategorie do 5 let (100m) kategorie 6-7 let (200m) kategorie 8-9 let (400m) kategorie 10-11 let (800m) kategorie 12-13 let, 14-15 let (1200m) |
10 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton registrace i pro štafety a na dětské trati |
46 | 400 Zdarma Předem do 8.6. |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton - fitness běh 3km 3,5km Start 18:00 |
1 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
30.6.2024 web |
Lochovice - Plešivec běh do vrchu |
3 | 150 20 Předem do 29.6. |
přihláška |
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné | |
11.5.2024 | Energon běh 4členné štafety |
2 /1 | 400 Předem do 10.5. |
přihláška |
8.6.2024 | Příbramský půlmaraton 4členné štafety |
9 /7 | 1200 Předem do 8.6. |
přihláška |
web poháru: brdskypohar.cz
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné Dospělí Děti |
Další informace na webu závodu: zajecickybur.cz
Další informace na webu závodu: www.sparta-cycling.cz, propozice v docx, mapa
Další informace na webu závodu: crossmarathon.cz
Další informace na webu poháru: behydokopcu.cz
Datum registrace | Závod | Závodník | Kategorie | Seznam přihlášených |
5.5. 22:53:07 | Zaječický bůr - MAXI 5555m | Ženíšková Kateřina | MAXI zaječice (18-40 let) | Seznam přihlášených |
5.5. 21:51:27 | Brdonoš - duatlon pro děti | Tomáš Burián | CH3 (chlapci roč. 2015 - 2016) | Seznam přihlášených |
5.5. 21:42:43 | Příbramský půlmaraton | Kuba Martin | Muži 20 - 39 let | Seznam přihlášených |
5.5. 21:06:44 | Příbramský půlmaraton | Tylichtr Petr | Muži 50 - 59 let | Seznam přihlášených |
5.5. 19:55:26 | Energon běh | Gruszová Magdalena | Dívky nejmladší do 5 let | Seznam přihlášených |
5.5. 19:24:23 | Listonošův krpál | Grim Ondřej | Muži 20 - 39 let | Seznam přihlášených |
5.5. 18:27:21 | Zahořany - Dětské běhy | Bambousková Viktorie | Dívky nejmladší do 5 let | Seznam přihlášených |
5.5. 15:36:13 | Zaječický bůr - MAXI 5555m | Pirda Mirda | MAXI zajíci (41–99 let) | Seznam přihlášených |
5.5. 13:59:49 | Energon běh | Kočnar Matyáš | Chlapci nejmladší do 5 let | Seznam přihlášených |
5.5. 13:55:16 | Energon běh | Kočnarová Sofie | Dívky 8 - 9 let | Seznam přihlášených |