Přihlášky na závody

Přihlášení na Příbramský půlmaraton 5.9.2020

Registrace do 4.9.2020 12:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Příbramský půlmaraton dne 5.9.2020

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
312Bábíček Matěj 1974 Příbram Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
219Barášek Aleš 1975 4Timing.cz Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
Bartoň Filip 2006 Atletika JM Chlapci 14 - 15 let 200,-Zaplaceno
221Bartoš Martin 1991 Příbram Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Bartůšek Ondřej 2005 Příbram Chlapci 14 - 15 let 500,-Zaplaceno
Bauer Lukáš 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma
Beková Laura 2010 HZS ČT Dívky 10 - 11 letZdarma
333Belej Lukáš 1986 Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Beshir Ervin 1967 SK Zdice Muži 50 - 59 let500,-1315084905
Beshir Ervin 1967 SK Zdice Muži 50 - 59 let500,-1318089185
Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
262Bilina Petr 1971 CK Hydrant Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
Bláha Jan 1980 Spona Teplice Muži 40 - 49 let400,-1327126421
205Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Bodnár Miroslav 2017 Bodíci Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Bodnár Marika 2014 Bodíci Dívky 6 - 7 letZdarma
Brabenec Kryštof 2016 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
317Brehovsky Roman 1984 Pozdeň Muži 20 - 39 let700,-Zaplaceno
Brož Martin 1979 Zbiroh Muži 40 - 49 let400,-1306015136
240Brožík Valdemar 1976 Příbram Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
306Budoš Karel 1972 Wheelabrator Czech s.r.o. Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
206Burian Dominik 2001 SquirrelsTeam 2020 Junioři500,-Zaplaceno
Cinertová Magdalena 2009 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
353Čambala Pavel 1977 Wheelabrator Czech s.r.o. Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
246Černa Monika 1990 Příbram Ženy 20 - 34 let600,-Zaplaceno
Černá Kristýna 2017 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Chlapci 14 - 15 let 200,-Zaplaceno
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Červenka Tadeáš 2007 TJ Felbabka Chlapci 12 - 13 letZdarma
Červenka Jiří 2010 TJ Felbabka Chlapci 10 - 11 letZdarma
Červenka Matyas 2012 TJ Felbabka Chlapci 8 - 9 letZdarma
263Čížková Martina 1990 Příbram Ženy 20 - 34 let500,-Zaplaceno
Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice Dívky 14 - 15 let 200,-Zaplaceno
Dědinová Anna 2014 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
Diviš Jan 2013 Střela Žebrák Chlapci 6 - 7 letZdarma
321Dokoupil Jiří 1984 Muži 20 - 39 let700,-Zaplaceno
Dolejš Rudolf 1958 jiko Čacha Sušice Muži 60 - 69 let500,-1320057206
325Dragounová Martina 1987 Netvořice Ženy 20 - 34 let500,-Zaplaceno
202Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Dražan Daniel 2016 MŠ Rybička Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Dražan Antonín 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
264Dulíková Zuzana 1990 Suchodol Ženy 20 - 34 let700,-Zaplaceno
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 10 - 11 letZdarma
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha Dívky 6 - 7 letZdarma
Edelmann Max 2012 1.FK Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Edelmannová Emma 2016 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Faltysová Michaela 2003 Rokycany DorostenkyZdarma
313Fára Luděk 1974 Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
211Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
Fořt Martin 1968 ELEVEN RUN TEAM Muži 50 - 59 let700,-1325083402
207Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
267Franěk Jan 1978 Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
327Fraňková Andrea 1989 Pražská kavárna Ženy 20 - 34 let700,-Zaplaceno
Gabriela Štochlová 2015 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Gargoš Martin 2012 3. ZŠ Chlapci 8 - 9 letZdarma
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
268Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let500,-Zaplaceno
244Häusler Václav 1963 Příbram Muži 50 - 59 let500,-Zaplaceno
272Havelková Jana 1978 Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
305Havlíček Martin 1972 Příbram Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
329Havrlík Matouš 1995 TJ Sokol Příbram Muži 20 - 39 let700,-Zaplaceno
266Hlaváček Rostislav 1975 Drásov Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
351Hlaváčová Lucie 1979 Praha 4 Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
204Holiček Stanislav 1981 Lochovice Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Holiček Samuel 2011 Lochovice Chlapci 8 - 9 letZdarma
311Hons Pavel 1980 Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let400,-1312122103
276Houžvička Miloš 1978 TJ Slavoj Obecnice Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
Houžvička Matěj 2011 1FK Příbram Chlapci 8 - 9 let200,-Zaplaceno
322Houžvičková Kateřina 1984 Centrum Sociálních a Zdravotních služeb Pb Ženy 35 - 44 let700,-Zaplaceno
Houžvičková Jindra 2009 FK Podlesí Dívky 10 - 11 let200,-Zaplaceno
Hradecká Veronika 2012 TT Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Hradecký Jan 1983 Triatlon team Pribram Muži 20 - 39 let700,-1330082753
Hradecký Jan 2010 TT Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
270Hrbáček Tomáš 1978 SK Velká Hraštice Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
340Hrdličková Romana 1975 Praskolesy Ženy 45 - 54 let500,-Zaplaceno
271Hrubá Žaneta 1981 Svatý Jan Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma
Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 letZdarma
228Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
227Chovanec Ondřej 1984 Příbram Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
226Chylik Pavel 1970 Mirovice Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
Jahelka Jáchym 2013 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Jahelková Jolana 2015 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
254Janoušek Michal 1981 Dobříš Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
Janů Lukáš 2011 Chlapci 8 - 9 letZdarma
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Jeřábková Jana 1984 Plzeň Ženy 35 - 44 let400,-1322016512
341Ježdíková Jana 1978 Praha Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
336Jindřich Josef 1973 Zlaj sen Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Kabíčková Simona 2010 FK Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
316Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
314Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let700,-Zaplaceno
Karasova Karolina 2008 Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
231Karfík David 1967 Superheroes Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
Kašpar Ivo 1982 AO Kovohutě Příbram Muži 20 - 39 let700,-1308063194
224Keller Petr 1988 Chomutov Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
229Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let400,-Zaplaceno
241Klimek Jan 1992 RS Fitness Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
354Kočí Luboš 1985 HLUBOŠ Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
308Kočí Petra 1979 Světice Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
335Kolář Jakub 1986 Jablonec nad Nisou Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Kortan František 1961 SOKOL Počepice Muži 50 - 59 let500,-1303098590
Kortán Viítek 2007 HZS ČT Chlapci 12 - 13 letZdarma
269Kostínek Vladimír 1982 Příbram Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Kratochvílová Renata 2010 Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
301Kreidl Ondřej 1970 Muži 50 - 59 let700,-Zaplaceno
Kreuz Václav 2010 TJ Felbabka Chlapci 10 - 11 letZdarma
Kreuzová Ema 2013 TJ Felbabka Dívky 6 - 7 letZdarma
243Kroupová Petra 1984 Pribram Ženy 35 - 44 let400,-Zaplaceno
Krtek Ondřej 2007 BIATLON Beroun Chlapci 12 - 13 letZdarma
Krtková Michaela 2004 Liteň DorostenkyZdarma
Krýdová Nikola 1995 SK Sporting Příbram Ženy 20 - 34 let500,-Zaplaceno
258Kříž Petr 1983 Příbram Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
257Křížová Aneta 1989 Příbram Ženy 20 - 34 let500,-Zaplaceno
334Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Czech s.r.o. Ženy 35 - 44 let700,-Zaplaceno
Kudrna Honzik 2010 Pribram Chlapci 10 - 11 letZdarma
222Kujal Václav 1974 Příbram 7 Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
Kulíková Pavla 1991 Rozběháme česko Ženy 20 - 34 let600,-1330127561
355Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
273Kysela Ondřej 1987 Mika training Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
319Kysela Daniel 1984 Praha Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
223Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
300Lachout Martin 1970 Áběs Sedlčany Muži 50 - 59 let500,-Zaplaceno
275Landauer Ervín 1993 PŘÍBRAM Muži 20 - 39 let700,-Zaplaceno
Lesák Ladislav 2009 1. FK Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
296Liška Libor 1961 Muži 50 - 59 let700,-Zaplaceno
315Litvan Milan 1982 Kájov Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let500,-Zaplaceno
318Mácha Václav 1984 Příbram Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Marek Jakub 2009 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Marhoul Václav 2008 TJ Sokol Říčany a Radošovice Chlapci 12 - 13 letZdarma
Marhoul Vojtěch 2011 TJ Sokol Říčany a Radošovice Chlapci 8 - 9 letZdarma
Marková Natálie 2011 TJ Slavoj Obecnice Dívky 8 - 9 letZdarma
208Maryska Milos 1981 Zizkovsky Tygri Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
330Matějka Josef 2000 Rozmital pod Tremsinem Muži 20 - 39 let700,-Zaplaceno
352Matějka Josef 1977 Sedlice Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
332Matějková Petra 1993 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let500,-Zaplaceno
277Matyáš Radek 1977 Háje Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
342Mazáková Helena 1984 Milín Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Mezera Petr 1993 Příbram Muži 20 - 39 let500,-1312056514
Michálek Antonín 2009 Nový Knín Chlapci 10 - 11 letZdarma
Michálková Daniela 2012 Dívky 8 - 9 letZdarma
286Morav Pavel 1972 Zlej sen Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Moslerová Alžběta 2008 Gymnázium Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
253Motejlová Kateřina 1997 Ženy 20 - 34 let600,-Zaplaceno
210Mudrová Bohumila 1982 za Mě100 Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
309Müller Jiří 1973 Jince Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Mužík Martin 1997 Rosovice Muži 20 - 39 let500,-1311060897
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
250Němec Stanislav 1997 Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
nesvadba ales 1976 jince Muži 40 - 49 let500,-1302097608
265Nižňanská Natalie 1993 Příbram Ženy 20 - 34 let500,-Zaplaceno
232Novák Vojta 2002 J+V team Junioři600,-Zaplaceno
213Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
278Novák Ondřej 1973 Roztoky Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky 8 - 9 letZdarma
279Nový Petr 1989 TJ Baník Stříbro Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Nový Kryštof 2015 beespee Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
215Palek Vojtěch 1977 Chodouň Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 letZdarma
Pavel Růžička 1990 SK běžec team Muži 20 - 39 let500,-1318085340
Pavličková Nikol 2010 Dívky 10 - 11 letZdarma
Pavličková Gabriela 2012 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
339Pavlík Martin 1978 Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
343Pavlíková Jana 1982 MIMONI Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
251Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let600,-Zaplaceno
203Pazdera Lukáš 1986 CSG TRI TEAM Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
303Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
280Pergl Pavel 1982 Točník 51 Muži 20 - 39 let700,-Zaplaceno
242Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Pernica Rostislav 2011 LBK Źelezná Ruda Chlapci 8 - 9 letZdarma
Pernica Radek 2013 LBK Źelezná Ruda Chlapci 6 - 7 letZdarma
Pernicová Lucie 2007 LBK Źelezná Ruda Dívky 12 - 13 letZdarma
225Pfauser Jan 1982 HZS ČT Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
344Pilík Stanislav 1950 Panský mlýn Rakovník Muži nad 70 let500,-Zaplaceno
Plavcová Simona 2016 Daleké Dušníky Dívky nejmladší do 5 letZdarma
256Plavec Hynek 1978 Daleké Dušníky Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Pospíšilová Ilona 1987 Příbram 1 Ženy 20 - 34 let700,-1301095983
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let500,-1327089465
302Procházka David 1971 Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
331Procházková Lenka 1976 Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
247Přenosil Stanislav 1972 Březnice Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
234Pšeničná Zuzana 1983 Ženy 35 - 44 let400,-Zaplaceno
Radla David 1994 Příbram Muži 20 - 39 let700,-1328084876
282Riehs David 1974 Wolf Davidson Braník Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
212Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
235Rozmajzl Jan 1981 Příbram Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Rozmajzlová Anna 2014 SK Chosiki Dívky 6 - 7 letZdarma
294Rudolf Dolejš 1958 JIKO Čácha Sušice Muži 60 - 69 let700,-Zaplaceno
Růžička Pavel 1990 SK Běžec Team Muži 20 - 39 let500,-1310086420
328Růžička Pavel 1990 SK Běžec Team Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
281Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let500,-Zaplaceno
Seidl Filip 2007 Klub biatlon Beroun Chlapci 12 - 13 letZdarma
Seidl Matyas 2010 Klub biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 letZdarma
230Sevruk Alexej 1983 Časopis Plav Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
283Sirotek Antonín 1992 Příbram Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
346Skalička Jiří 1974 Příbram Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
345Skalička Petr 1978 Lhota u Příbramě Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Chlapci 8 - 9 letZdarma
347Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 45 - 54 let500,-Zaplaceno
Skalkova Natalie 1988 Pribram Ženy 20 - 34 let500,-1304053918
Sklenář Filip 1995 Muži 20 - 39 let500,-1329021430
218Skopalová Kateřina 1991 Ženy 20 - 34 let400,-Zaplaceno
284Slabihoudek Petr 1978 Příbram Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
320Sláma Lukáš 1984 Písek Muži 20 - 39 let700,-Zaplaceno
285Spálenka Tomáš 1975 Zahorany Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
Staňková Ellen 2015 Plzeň Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Stočes Vojtěch 2009 Triklub Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Stočes Antonín 2011 Triklub Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Stočes Adam 2014 Chlapci 6 - 7 letZdarma
261Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 35 - 44 let700,-Zaplaceno
348Strouhal Martin 1988 Beroun Muži 20 - 39 let700,-Zaplaceno
295Svátek Lubomír 1958 Praha Muži 60 - 69 let500,-Zaplaceno
Svoboda Jan 2012 HZS ČT Chlapci 8 - 9 letZdarma
Svobodová Ella 2012 HZS ČT Dívky 8 - 9 letZdarma
349Sýkora Tomáš 1977 RC Partizan Beograd Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
324Šatavová Lenka 1986 Tábor Ženy 20 - 34 let500,-Zaplaceno
217Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
233Šefčík Juraj 1984 ČEPS TEAM Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
326Šinágl Filip 1988 Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
236Šlosar Roman 1974 Sokol Žebrák - prostě běž Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
350Šnobl Jiří 1959 Příbram Muži 60 - 69 let500,-Zaplaceno
Šolcová Karolina 2013 Šolc team Dívky 6 - 7 letZdarma
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 letZdarma
Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 letZdarma
274Špína Martin 1974 Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Špindlerová Aneta 2012 Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Špindlerová Gita 2014 TJ Zduchovice Dívky 6 - 7 letZdarma
357Špryngl Jan 1982 4Timing.cz Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Šťastný Tomáš 1979 PSK Olymp Praha Muži 40 - 49 let400,-1303124285
287Štefanová Lucie 1979 Příbram Ženy 35 - 44 let400,-Zaplaceno
Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Štěrba Ondřej 2005 Zaječov Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Štilcová Kateřina 2012 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Štilcová Adéla 2015 RUN Magazine Team Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let700,-1315087836
239Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let500,-Zaplaceno
288Švagr Rostislav 2001 Ouběnice Junioři500,-Zaplaceno
214Švajcr Radek 1972 Forrest Gump Team Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
201Švarc Petr 1966 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
252Tlačík Andrej 1991 Slovenský Rychlík / Modrá Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
Trhlíková Sabina 1995 Dobříš Ženy 20 - 34 let600,-1321018009
238Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let500,-Zaplaceno
259Turpin Martina 1980 Dobříš Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
255Tyšerová Sabina 1996 SRTG NOVE STRASECI Ženy 20 - 34 let600,-Zaplaceno
289Urbanová Zora 1974 Příbram Ženy 45 - 54 let500,-Zaplaceno
356Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
Valachová Lucie Tereza 2006 PSK Olymp Praha Dívky 14 - 15 let Zdarma
237Valek Marian 1975 Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 letZdarma
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 letZdarma
216Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou Runners Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
Veber Kamil 1997 Plzeň Muži 20 - 39 let700,-1331053780
337Večerek Mejzr Dušan 1974 Veverky Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
338Večerková Marcela 1981 Veverky Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
290Vencl Luboš 1983 Praha Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
323Vernerová Darina 1987 Vegan Sport Club Ženy 20 - 34 let500,-Zaplaceno
304Vodvářka Aleš 1972 Jižní Město Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
Vodvářka Eduard 2006 Atletika Jižní Město Chlapci 14 - 15 let 200,-Zaplaceno
307Vopička Milan 1972 příbram Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
245Vosmek Lukáš 1983 Příbram Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Vosmek Adam 2016 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Vosmek Lukáš 2013 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
209Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
291Vyčítal Lukáš 1991 Praha - Zbraslav Muži 20 - 39 let700,-Zaplaceno
310Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
248Zajíčková Veronika 2002 Příbram Juniorky400,-Zaplaceno
Zalužanský Petr 1970 Bonbon Kutná Hora Muži 50 - 59 let700,-1305064578
292Zapalač Jan 1990 Příbram Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
249Zatloukal Marek 2003 Příbram Dorostenci400,-Zaplaceno
Zděnovcová Aneta 2007 Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Zděnovcová Adéla 2014 Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
293Zeman Zdeněk 1993 Blatná Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
220Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Zítková Karolína 2015 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
260Zoula Jindřich 1974 Hradiště Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
Žampach Marek 1991 Stormweld Muži 20 - 39 let500,-1331081980

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)