Přihlášky na závody
Krosového poháru 2019

Přihlášení na Kros Bučiny - Dětské běhy 12.10.2019

Registrace do 10.10.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Kros Bučiny - Dětské běhy dne 12.10.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Beneš Radim 2012 SKI RUN Čakovice Tryskomyši kluci90,-7509100568
Beneš Marek 2010 SKI RUN Čakovice Surikaty kluci90,-7509102643
Brzková Nela 2011 ELEVEN MERCEDES MITAS Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Čellárová Zuzana 2007 SKI RUN Čakovice Chrti dívky90,-Zaplaceno
Čellárová Jolana 2007 SKI RUN Čakovice Chrti dívky90,-Zaplaceno
Čihák Zdeněk 2015 Starý Kolín Tygři 90,-7513090076
Čiháková Ema 2013 Starý Kolín Tryskomyši dívky90,-7513098345
Dorňáková Viktorie 2007 TJ Sokol Říčany Chrti dívky90,-7509100198
ERBS Samuel 2013 SK Děti Severu Tryskomyši kluci90,-7510101386
ERBSOVÁ Sofie 2011 TJ Sokol Říčany Surikaty dívky90,-7510104237
Hořejší Ondřej 2005 SKI RUN Čakovice Dorostenci I90,-7510100914
Chlupsová Ema 2014 Kolín Tygřice90,-Zaplaceno
Chlupsová Anežka 2010 Kolín Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Janáčková Johana 2014 Nová Jezná Tygřice90,-Zaplaceno
Janáčková Anežka 2011 Nová Jezná Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Kajzarova Barča 2009 Gepardi dívky90,-Zaplaceno
Kalinová Vendula 2013 SPORTICUS team Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
Kalinová Barbora 2010 SPORTICUS team Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Kašák Jakub 2012 Atletika Jižní město Tryskomyši kluci90,-7504109431
Kašáková Kateřina 2009 Atletika Jižní město Gepardi dívky90,-7504103460
Kautsky Tim 2014 Vinor Tygři 90,-Zaplaceno
Kautsky Tobias 2011 Sakal Kbely Surikaty kluci90,-Zaplaceno
Klimešová Kačenka 2007 Konojedy Chrti dívky90,-Zaplaceno
Koucká Aurelie 2010 Strančice Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Kriššáková Michaela 2010 Sk Vyžlovka Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Kubice Adam 2012 Tryskomyši kluci90,-7510103469
Kůtová Alžběta 2013 Ryba Team Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
Mikušová Michaela 2010 SKI RUN Čakovice Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Ondráčková Lucie 2005 SKI RUN Čakovice Dorostenky I90,-7510108057
Pavlová Eliška 2010 AeskuLab Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Pinkava Matyáš 2015 Říčany Tygři 90,-Zaplaceno
Podhorová Julie 2015 Nehvizdy Tygřice90,-7507107190
Polívka Max 2013 TJ Spartak Celakovice Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Polìvka Jan 2008 TJ Spartak Celakovice Gepardi kluci90,-Zaplaceno
Polívková Amelie 2010 TJ Spartak Celakovice Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Rolinc Kryštof 2012 Praha 6 Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Silvey Olivia 2007 Sokol Senohraby Chrti dívky90,-7506108964
Skrbek Matouš 2010 TJ Sokol Železný Brod Surikaty kluci90,-Zaplaceno
Skrbek Sebastian 2008 TJ Sokol Železný Brod Gepardi kluci90,-Zaplaceno
Straková Aneta 2006 KB Kapslovna Chrti dívky90,-Zaplaceno
Šeděnka Kryštof 2014 Koně, dobrý koně! Tygři 90,-Zaplaceno
Šípek Jakub 2011 Gladiators Surikaty kluci90,-Zaplaceno
Šípek Ondřej 2009 Gladiators Gepardi kluci90,-Zaplaceno
Šípková Nikola 2014 Gladiators Tygřice90,-Zaplaceno
Štemberová Elen 2012 jElita Vrchlabí Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
ŠŤOVÍČEK VOJTA 2008 RUGBY BABICE Gepardi kluci90,-7531072784
ŠŤOVÍČKOVÁ VENDULKA 2006 PŘEHVOZDÍ Chrti dívky90,-Zaplaceno
Vobejdová Kateřina 2008 Sporting Příbram Gepardi dívky90,-Zaplaceno
Vojta Martin 2008 Žižkovský tygři Gepardi kluci90,-7510109845
Vojtová Klára 2007 Žižkovský tygři Chrti dívky90,-7510109065
Weis Jakub 2010 AK Duchcov/Teplice Surikaty kluci90,-Zaplaceno
Zitko Jan 2007 Sk jeseniova Chrti kluci90,-7507101349

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)