Přihlášky na závody
Krosového poháru 2019

Přihlášení na Brdský kros - Dětské běhy 13.4.2019

Registrace do 11.4.2019 17:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Brdský kros - Dětské běhy dne 13.4.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Borovský Ralf 2013 Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Cermanová Nikola 2002 Zdice Dorostenky II90,-Zaplaceno
Černý Jan 2009 Gepardi kluci90,-6303037583
Dvořák Jonáš 2014 Praha 13 Tygři 90,-Zaplaceno
Dvořák Matěj Mike 2012 Praha 13 Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Erbsová Sofie 2011 Atletika TJ Sokol Říčany Surikaty dívky90,-6318033152
Flohr Ondra 2015 Šakalíček ze Kbel Tygři 90,-Zaplaceno
Gololobov Alex 2010 Sokol Vršovice Surikaty kluci90,-6310041932
Hřivnová Kamila 2009 Gepardi dívky90,-Zaplaceno
Hřivnová Anna Marie 2007 Atletika Neratovice Chrti dívky90,-Zaplaceno
Chlupsová Ema 2014 Kolín Tygřice90,-Zaplaceno
Chlupsová Anežka 2010 Kolín Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Kalinová Vendula 2013 SPORTICUS team Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
Kalita Matěj 2013 Praha 9 Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Kašák Jakub 2012 Atletika Jižní město Tryskomyši kluci90,-6310042310
Kašáková Kateřina 2009 Atletika Jižní město Gepardi dívky90,-6310049576
Klečková Karolína 2014 Řevnice Tygřice90,-Zaplaceno
Kotroušová Eliška 2012 Tryskomyši dívky90,-6318033452
Koubek Jakub 2015 Koubci Tygři 90,-6314039105
Koubek Adam 2012 Koubci Tryskomyši kluci90,-6314038314
Kůtová Alžběta 2013 Ryba Team Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
Le Poidevin Annabel 2014 Tygřice90,-Zaplaceno
Liška Viktor 2014 Praha Tygři 90,-6307045398
Lišková Valerie 2006 SK Slavia Chrti dívky90,-Zaplaceno
Marák Šimon 2016 Praha 9 Tygři 90,-Zaplaceno
Marák Samuel 2011 Šakal Kbely Surikaty kluci90,-6308041658
Marák Samuel 2011 Šakal Kbely Surikaty kluci90,-Zaplaceno
Míčková Karolína 2014 Chrást nad Sázavou Tygřice90,-Zaplaceno
Němcová Klára 2012 Jesenice Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
Němečková Aneta 2013 Beroun Tryskomyši dívky90,-6328126094
Pechek David 2016 Praha Tygři 90,-6310048376
Polívková Viktorie 2016 Praha 4 Tygřice90,-Zaplaceno
Szonda Daniel 2013 Tryskomyši kluci90,-6310043872
Szonda Karolina 2011 Surikaty dívky90,-6310045004
Šeděnka Kryštof 2014 Koně, dobrý koně! Tygři 90,-Zaplaceno
Šímová Sofie 2011 Říčany Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Šímová Diana 2005 Říčany Dorostenky I90,-Zaplaceno
Šťovíček Vojta 2008 Gepardi kluci90,-Zaplaceno
Šťovíčková Vendy 2006 Chrti dívky90,-Zaplaceno
Uxová Agáta 2015 Praha 10 - Malešice Tygřice490,-Zaplaceno
Vicari Viktorie 2015 Jílové u Prahy Tygřice90,-Zaplaceno
Vodička Jonáš 2009 Davle Gepardi kluci90,-Zaplaceno
Weis Jakub 2010 AK Duchcov/Teplice Surikaty kluci90,-Zaplaceno
Zachariášová Julie 2014 Řevnice Tygřice90,-Zaplaceno
Zachariášová Ema 2010 Řevnice Surikaty dívky90,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)