Přihlášky na závody

Přihlášení na Běh na rozhlednu Veselý vrch 17.4.2021

Registrace do 16.4.2021 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh na rozhlednu Veselý vrch dne 17.4.2021

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieČas startu
Alblova Tereza 2016 Dívky do 7 letPřidělíme
Halajová Alžběta 2012 Dívky 8 - 10 let10:35:00
30Halaj Vladislav 1994 Muži do 39 let11:30:00
93Wachsmann Štepán 1977 Muži 40 - 49 let12:33:00
81Šťástka Jiří 1958 Muži 60 - 69 let12:21:00
72Kocian Luděk 1942 Muži nad 70 let12:12:00
33Vlčková Kateřina 1999 Ženy do 39 let11:33:00
66Šibravová Lenka 1982 Ženy do 39 let12:06:00
Maskova Alena 1982 Ženy do 39 letPřidělíme
69Brožík Valdemar 1976 A bude hůř Muži 40 - 49 let12:09:00
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 11 - 15 let10:30:00
Trnka David 2010 AtHos Kluci 11 - 15 let10:32:00
1Cinka Ivan 1957 Atketika Benešov Muži 60 - 69 let11:01:00
28Mayer Jan 1954 Atletika Benešov Muži 60 - 69 let11:28:00
59Jánošík Dominik 2009 Atletika Vlašim Kluci 11 - 15 let11:59:00
20Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let11:20:00
67Říha Karel 1969 bbk Muži 50 - 59 let12:07:00
32Hálová Petra 1985 BBK Ženy do 39 let11:32:00
70Picková Jana 1972 BBK Ženy 40 - 49 let12:10:00
27Hnízdilová Eva 1974 BBK Ženy 40 - 49 let11:27:00
41Mrva Pavel 1960 BBK - Postupice Muži 60 - 69 let11:41:00
76Adamcová Andrea 1973 Běžíme za Vlašim Ženy 40 - 49 let12:16:00
71Aubrecht Petr 1972 Bonbon Muži 40 - 49 let12:11:00
18Štros Ota 1965 Bonbon Muži 50 - 59 let11:18:00
92Slamiak Stanislav 1962 Bonbon Muži 50 - 59 let12:32:00
83Němec Miloš 1959 BONBON Muži 60 - 69 let12:23:00
16Štrosová Aneta 2004 Bonbon Ženy do 39 let11:16:00
64Hábltová Alena 1983 Bonbon Ženy do 39 let12:04:00
86Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 40 - 49 let12:26:00
17Štrosová Alice 1970 Bonbon Ženy do 59 let11:17:00
78Nápravová Pavla 1964 BONBON Ženy do 59 let12:18:00
82Němcová Alena 1964 BONBON Ženy do 59 let12:22:00
2Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 60 let11:02:00
74Holická Martina 1993 Brno Ženy do 39 let12:14:00
14Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 40 - 49 let11:14:00
4Tausinger Igor 1949 Crotalus Muži nad 70 let11:04:00
55Vacek Vratislav 1976 Dlouhá Lhota Muži 40 - 49 let11:55:00
26Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let11:26:00
90Kuthanová Pavla 1994 Dublovice Ženy do 39 let12:30:00
89Malendová Pavla 1975 Dublovice Ženy 40 - 49 let12:29:00
24Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let11:24:00
22Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy nad 60 let11:22:00
80Anděl Jaroslav 1973 Chabeřice Muži 40 - 49 let12:20:00
15Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let11:15:00
79Šibrava Stanislav 1983 Jiskra Zruč n. S. Muži do 39 let12:19:00
95Dubják Petr 1970 Jiskra Zruč nad Sázavou Muži 50 - 59 let12:35:00
19Pouček Josef 1996 Libčice Muži do 39 let11:19:00
49Čech Jaroslav 1941 Liga 100 Praha Muži nad 70 let11:49:00
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 11 - 15 let10:30:00
8Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let11:08:00
9Častvaj Daniel 1974 Mnichovice Muži 40 - 49 let11:09:00
Lánská Kateřina 2016 Mokrsko Dívky do 7 let10:45:00
Lánská Veronika 2013 Mokrsko Dívky 8 - 10 let10:35:00
Barták Tomáš 2010 Mokrsko Kluci 11 - 15 let10:32:00
Lánská Dominika 2006 Mokrsko Dívky 11 - 15 let10:30:00
87Bonk Roman 1993 Momentum škola pohybu Muži do 39 let12:27:00
11Šusta Michal 1999 Nový Knin Muži do 39 let11:11:00
29Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy do 59 let11:29:00
51Šejbl Václav 1944 Písek Muži nad 70 let11:51:00
7Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let11:07:00
10Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 60 let11:10:00
Špaček Matyáš 2013 Prostřední Lhota Kluci 8 - 10 let10:40:00
Stinglová Adéla 2011 Prostřední Lhota Dívky 8 - 10 let10:35:00
Stingl Kristián 2006 Prostřední Lhota Kluci 11 - 15 let10:32:00
Chuman Jirka 2008 Prostřední Lhota Kluci 11 - 15 let10:32:00
Fau Jakub 2008 Prostřední Lhota Kluci 11 - 15 let10:32:00
Kinský Petr 2008 Prostřední lhota Kluci 11 - 15 let10:32:00
31Halaj Alexandr 1995 Prostřední Lhota Muži do 39 let11:31:00
42Kožíšek Josef 1990 Prostřední Lhota Muži do 39 let11:42:00
38Stingl Milan 1978 Prostřední Lhota Muži 40 - 49 let11:38:00
43Jarkuliš Radek 1977 Prostřední Lhota Muži 40 - 49 let11:43:00
6Špačková Bára 1983 Prostřední Lhota Ženy do 39 let11:06:00
52Karas Stanislav 1998 Příbram Muži do 39 let11:52:00
54Landauer Ervín 1993 Příbram Muži do 39 let11:54:00
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 letPřidělíme
84Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let12:24:00
53Landauerová Radka 1992 Příbram Ženy do 39 let11:53:00
132Leitnerová Tereza 1998 Příbram Ženy do 39 let12:24:30
39Ryvola Vojtěch 1999 Radotín Muži do 39 let11:39:00
34Král Václav 1983 Rozběháme Česko-Plzeň Muži do 39 let11:34:00
40Behenský Jan 1991 Rozběháme Česko-Plzeň Muži do 39 let11:40:00
56Čechura Jaroslav 1955 Rozběháme Hořovicko Muži 60 - 69 let11:56:00
50Novák Pavel 1953 SABZO Muži 60 - 69 let11:50:00
48Flieglová Alena 1962 SABZO Ženy do 59 let11:48:00
94Treglerova Alice 1971 Sabzo Ženy do 59 let12:34:00
97Pucholt Miroslav 1951 SABZO / Praha Muži nad 70 let12:37:00
96Pucholtová Zdeňka 1959 SABZO / Praha Ženy nad 60 let12:36:00
3Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let11:03:00
13Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let11:13:00
65Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let12:05:00
129Pejša Matěj 2009 Sedlčany Kluci 11 - 15 let11:01:30
25Linková Hana 1972 SK Merlot Ženy 40 - 49 let11:25:00
88Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Muži do 39 let12:28:00
5Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let11:05:00
68Říhová Radka 1972 Soběhrdy Ženy 40 - 49 let12:08:00
57Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky Muži 40 - 49 let11:57:00
Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák Kluci 8 - 10 let10:40:00
Diviš Jan 2013 Střela Žebrák Kluci 8 - 10 let10:40:00
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Kluci 8 - 10 let10:40:00
Švancar Filip 2004 STS Chvojkovice Brod "B" Muži do 39 letPřidělíme
130Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let11:02:30
131Karasová Anna 2005 Tisová Ženy do 39 let11:03:30
Průžek Ondřej 2006 Tj Prostřední Lhota/Čím Kluci 11 - 15 let10:32:00
35Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram Muži do 39 let11:35:00
91Boháčová Tereza 2004 Triatlon Team Příbram Ženy do 39 let12:31:00
Michálková Daniela 2012 Triklub Příbram Dívky 8 - 10 let10:35:00
Michálek Antonín 2009 Triklub Příbram Kluci 11 - 15 let10:32:00
37Mígl Antonín 2005 Triklub Příbram Muži do 39 let11:37:00
73Michálek Martin 1975 Triklub Příbram Muži 40 - 49 let12:13:00
Šindelářová Kristýna 2011 TT Příbram Dívky 8 - 10 let10:35:00
Šnoblová Agáta 2011 TT Příbram Dívky 8 - 10 let10:35:00
Hradecká Veronika 2012 TT Příbram Dívky 8 - 10 let10:35:00
Hradecký Jan 2010 TT Příbram Kluci 11 - 15 let10:32:00
Brožík Viktor 2010 TT Příbram Kluci 11 - 15 let10:32:00
Parezová Anna 2009 TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
Machová Monika 2009 TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
Šindelářová Barbora 2009 TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
Šnoblová Adéla 2009 TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
Karasová Martina 2010 TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
36Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Muži do 39 let11:36:00
44Parez Jan 2004 TT Příbram Muži do 39 let11:44:00
47Fic Martin 1974 TT Příbram Muži 40 - 49 let11:47:00
46Ficová Markéta 2004 TT Příbram Ženy do 39 let11:46:00
45Ficová Radka 1973 TT Příbram Ženy 40 - 49 let11:45:00
63Bresan Vlastimil 1973 Vlašim Muži 40 - 49 let12:03:00
58Tůma Jiří 1963 Vlašim Muži 50 - 59 let11:58:00
60Jánošík Rudolf 1971 Vlašim Muži 50 - 59 let12:00:00
12Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 60 let11:12:00
23Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy nad 60 let11:23:00
98Hergesell Jiří 1994 Vračkovice Muži do 39 let12:38:00
99Hergesell Jiří 1971 Vračkovice Muži 50 - 59 let12:39:00
85Petrányi Radoslav 1986 Za dobrú kondíciu Muži do 39 let12:25:00
21Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let11:21:00
62Flachs Michal 1987 Zličín Muži do 39 let12:02:00
75Jiroušková Hana 1972 Znosim Ženy 40 - 49 let12:15:00
61Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let12:01:00
Maleček Adam 2013 Žižkovský tygři Kluci 8 - 10 let10:40:00
101Maleček Martin 1975 Žižkovský tygři Muži 40 - 49 let12:41:00
100Malečková Jitka 1981 Žižkovský tygři Ženy 40 - 49 let12:40:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.