Přihlášky na závody

Přihlášení na Běh na rozhlednu Veselý vrch 17.4.2021

Registrace do 16.4.2021 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh na rozhlednu Veselý vrch dne 17.4.2021

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieČas startu
49Čech Jaroslav 1941 Liga 100 Praha Muži nad 70 let11:49:00
72Kocian Luděk 1942 Muži nad 70 let12:12:00
7Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let11:07:00
51Šejbl Václav 1944 Písek Muži nad 70 let11:51:00
13Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let11:13:00
4Tausinger Igor 1949 Crotalus Muži nad 70 let11:04:00
97Pucholt Miroslav 1951 SABZO / Praha Muži nad 70 let12:37:00
10Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 60 let11:10:00
50Novák Pavel 1953 SABZO Muži 60 - 69 let11:50:00
65Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let12:05:00
12Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 60 let11:12:00
8Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let11:08:00
28Mayer Jan 1954 Atletika Benešov Muži 60 - 69 let11:28:00
56Čechura Jaroslav 1955 Rozběháme Hořovicko Muži 60 - 69 let11:56:00
2Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 60 let11:02:00
1Cinka Ivan 1957 Atketika Benešov Muži 60 - 69 let11:01:00
3Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let11:03:00
81Šťástka Jiří 1958 Muži 60 - 69 let12:21:00
23Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy nad 60 let11:23:00
24Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let11:24:00
83Němec Miloš 1959 BONBON Muži 60 - 69 let12:23:00
96Pucholtová Zdeňka 1959 SABZO / Praha Ženy nad 60 let12:36:00
41Mrva Pavel 1960 BBK - Postupice Muži 60 - 69 let11:41:00
22Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy nad 60 let11:22:00
15Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let11:15:00
92Slamiak Stanislav 1962 Bonbon Muži 50 - 59 let12:32:00
48Flieglová Alena 1962 SABZO Ženy do 59 let11:48:00
58Tůma Jiří 1963 Vlašim Muži 50 - 59 let11:58:00
78Nápravová Pavla 1964 BONBON Ženy do 59 let12:18:00
82Němcová Alena 1964 BONBON Ženy do 59 let12:22:00
18Štros Ota 1965 Bonbon Muži 50 - 59 let11:18:00
20Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let11:20:00
21Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let11:21:00
130Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let11:02:30
29Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy do 59 let11:29:00
26Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let11:26:00
67Říha Karel 1969 bbk Muži 50 - 59 let12:07:00
84Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let12:24:00
95Dubják Petr 1970 Jiskra Zruč nad Sázavou Muži 50 - 59 let12:35:00
17Štrosová Alice 1970 Bonbon Ženy do 59 let11:17:00
60Jánošík Rudolf 1971 Vlašim Muži 50 - 59 let12:00:00
99Hergesell Jiří 1971 Vračkovice Muži 50 - 59 let12:39:00
94Treglerova Alice 1971 Sabzo Ženy do 59 let12:34:00
71Aubrecht Petr 1972 Bonbon Muži 40 - 49 let12:11:00
70Picková Jana 1972 BBK Ženy 40 - 49 let12:10:00
25Linková Hana 1972 SK Merlot Ženy 40 - 49 let11:25:00
68Říhová Radka 1972 Soběhrdy Ženy 40 - 49 let12:08:00
75Jiroušková Hana 1972 Znosim Ženy 40 - 49 let12:15:00
80Anděl Jaroslav 1973 Chabeřice Muži 40 - 49 let12:20:00
63Bresan Vlastimil 1973 Vlašim Muži 40 - 49 let12:03:00
45Ficová Radka 1973 TT Příbram Ženy 40 - 49 let11:45:00
76Adamcová Andrea 1973 Běžíme za Vlašim Ženy 40 - 49 let12:16:00
9Častvaj Daniel 1974 Mnichovice Muži 40 - 49 let11:09:00
47Fic Martin 1974 TT Příbram Muži 40 - 49 let11:47:00
27Hnízdilová Eva 1974 BBK Ženy 40 - 49 let11:27:00
86Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 40 - 49 let12:26:00
5Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let11:05:00
73Michálek Martin 1975 Triklub Příbram Muži 40 - 49 let12:13:00
101Maleček Martin 1975 Žižkovský tygři Muži 40 - 49 let12:41:00
89Malendová Pavla 1975 Dublovice Ženy 40 - 49 let12:29:00
55Vacek Vratislav 1976 Dlouhá Lhota Muži 40 - 49 let11:55:00
57Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky Muži 40 - 49 let11:57:00
69Brožík Valdemar 1976 A bude hůř Muži 40 - 49 let12:09:00
14Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 40 - 49 let11:14:00
43Jarkuliš Radek 1977 Prostřední Lhota Muži 40 - 49 let11:43:00
93Wachsmann Štepán 1977 Muži 40 - 49 let12:33:00
38Stingl Milan 1978 Prostřední Lhota Muži 40 - 49 let11:38:00
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 letPřidělíme
61Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let12:01:00
100Malečková Jitka 1981 Žižkovský tygři Ženy 40 - 49 let12:40:00
66Šibravová Lenka 1982 Ženy do 39 let12:06:00
Maskova Alena 1982 Ženy do 39 letPřidělíme
34Král Václav 1983 Rozběháme Česko-Plzeň Muži do 39 let11:34:00
79Šibrava Stanislav 1983 Jiskra Zruč n. S. Muži do 39 let12:19:00
6Špačková Bára 1983 Prostřední Lhota Ženy do 39 let11:06:00
64Hábltová Alena 1983 Bonbon Ženy do 39 let12:04:00
32Hálová Petra 1985 BBK Ženy do 39 let11:32:00
85Petrányi Radoslav 1986 Za dobrú kondíciu Muži do 39 let12:25:00
62Flachs Michal 1987 Zličín Muži do 39 let12:02:00
35Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram Muži do 39 let11:35:00
42Kožíšek Josef 1990 Prostřední Lhota Muži do 39 let11:42:00
40Behenský Jan 1991 Rozběháme Česko-Plzeň Muži do 39 let11:40:00
53Landauerová Radka 1992 Příbram Ženy do 39 let11:53:00
54Landauer Ervín 1993 Příbram Muži do 39 let11:54:00
87Bonk Roman 1993 Momentum škola pohybu Muži do 39 let12:27:00
74Holická Martina 1993 Brno Ženy do 39 let12:14:00
30Halaj Vladislav 1994 Muži do 39 let11:30:00
98Hergesell Jiří 1994 Vračkovice Muži do 39 let12:38:00
90Kuthanová Pavla 1994 Dublovice Ženy do 39 let12:30:00
31Halaj Alexandr 1995 Prostřední Lhota Muži do 39 let11:31:00
19Pouček Josef 1996 Libčice Muži do 39 let11:19:00
52Karas Stanislav 1998 Příbram Muži do 39 let11:52:00
132Leitnerová Tereza 1998 Příbram Ženy do 39 let12:24:30
11Šusta Michal 1999 Nový Knin Muži do 39 let11:11:00
39Ryvola Vojtěch 1999 Radotín Muži do 39 let11:39:00
33Vlčková Kateřina 1999 Ženy do 39 let11:33:00
36Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Muži do 39 let11:36:00
44Parez Jan 2004 TT Příbram Muži do 39 let11:44:00
Švancar Filip 2004 STS Chvojkovice Brod "B" Muži do 39 letPřidělíme
16Štrosová Aneta 2004 Bonbon Ženy do 39 let11:16:00
46Ficová Markéta 2004 TT Příbram Ženy do 39 let11:46:00
91Boháčová Tereza 2004 Triatlon Team Příbram Ženy do 39 let12:31:00
37Mígl Antonín 2005 Triklub Příbram Muži do 39 let11:37:00
88Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Muži do 39 let12:28:00
131Karasová Anna 2005 Tisová Ženy do 39 let11:03:30
Stingl Kristián 2006 Prostřední Lhota Kluci 11 - 15 let10:32:00
Průžek Ondřej 2006 Tj Prostřední Lhota/Čím Kluci 11 - 15 let10:32:00
Lánská Dominika 2006 Mokrsko Dívky 11 - 15 let10:30:00
Chuman Jirka 2008 Prostřední Lhota Kluci 11 - 15 let10:32:00
Fau Jakub 2008 Prostřední Lhota Kluci 11 - 15 let10:32:00
Kinský Petr 2008 Prostřední lhota Kluci 11 - 15 let10:32:00
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 11 - 15 let10:30:00
129Pejša Matěj 2009 Sedlčany Kluci 11 - 15 let11:01:30
59Jánošík Dominik 2009 Atletika Vlašim Kluci 11 - 15 let11:59:00
Michálek Antonín 2009 Triklub Příbram Kluci 11 - 15 let10:32:00
Parezová Anna 2009 TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
Machová Monika 2009 TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
Šindelářová Barbora 2009 TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
Šnoblová Adéla 2009 TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
Trnka David 2010 AtHos Kluci 11 - 15 let10:32:00
Barták Tomáš 2010 Mokrsko Kluci 11 - 15 let10:32:00
Hradecký Jan 2010 TT Příbram Kluci 11 - 15 let10:32:00
Brožík Viktor 2010 TT Příbram Kluci 11 - 15 let10:32:00
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 11 - 15 let10:30:00
Karasová Martina 2010 TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák Kluci 8 - 10 let10:40:00
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Kluci 8 - 10 let10:40:00
Stinglová Adéla 2011 Prostřední Lhota Dívky 8 - 10 let10:35:00
Šindelářová Kristýna 2011 TT Příbram Dívky 8 - 10 let10:35:00
Šnoblová Agáta 2011 TT Příbram Dívky 8 - 10 let10:35:00
Halajová Alžběta 2012 Dívky 8 - 10 let10:35:00
Hradecká Veronika 2012 TT Příbram Dívky 8 - 10 let10:35:00
Michálková Daniela 2012 Triklub Příbram Dívky 8 - 10 let10:35:00
Špaček Matyáš 2013 Prostřední Lhota Kluci 8 - 10 let10:40:00
Diviš Jan 2013 Střela Žebrák Kluci 8 - 10 let10:40:00
Maleček Adam 2013 Žižkovský tygři Kluci 8 - 10 let10:40:00
Lánská Veronika 2013 Mokrsko Dívky 8 - 10 let10:35:00
Lánská Kateřina 2016 Mokrsko Dívky do 7 let10:45:00
Alblova Tereza 2016 Dívky do 7 letPřidělíme

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.