Registrace do 10.5.2024 22:00,
pak již jen na místě.
Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety
Startovní číslo | Přijmení jméno | Ročník | Klub | Kategorie | Startovné | VAR/Zaplaceno |
---|---|---|---|---|---|---|
Dardová Nikola | 2006 | Pětiboj Hořovice | Juniorky | 200,-- | 3302049532 | |
Juchelka Jiří | 1996 | Praha | Muži 20 - 39 let | 200,-- | Zaplaceno | |
Slauka David | 2002 | Poděbrady | Muži 20 - 39 let | 200,-- | Zaplaceno | |
Rys Tomáš | 1999 | ENERGON | Muži 20 - 39 let | 200,-- | 3322041985 | |
Kopáček Jiří | 1993 | SDH Drásov | Muži 20 - 39 let | 200,-- | Zaplaceno | |
Plavec Hynek | 1978 | D. Dusniky | Muži 40 - 49 let | 200,-- | 3322045217 | |
Tikovský Jaromír | 1978 | SDH Nahoruby | Muži 40 - 49 let | 200,-- | Zaplaceno | |
Novák Ondřej | 1973 | Roztoky | Muži 50 - 59 let | 200,-- | Zaplaceno | |
Butzková Ludmila | 1961 | Fit klub Padák Příbram | Muži 60 - 69 let | 200,-- | 3320048723 | |
Butzke Petr | 1959 | Tréninková skupina Březnice | Muži 60 - 69 let | 200,-- | 3320046172 | |
Větrovská Jitka | 1993 | VDN Promo | Ženy 20 - 34 let | 200,-- | Zaplaceno | |
Komárková Tereza | 1987 | Příbram | Ženy 35 - 44 let | 200,-- | 3326045876 | |
Tikovská Ema | 2010 | SDH Nahoruby | Dívky 14 - 15 let | Zdarma- | ||
Zajícová Violka | 2016 | AO Střela Žebrák | Dívky 8 - 9 let | Zdarma- | ||
Křížová Rebeca | 2015 | Tc Rak Příbram | Dívky 8 - 9 let | Zdarma- | ||
Vitaskova Viktorie | 2015 | Holsiny | Dívky 8 - 9 let | Zdarma- | ||
Riegerová Tereza | 2016 | Loko Beroun | Dívky 8 - 9 let | Zdarma- | ||
Větrovsky Matyáš | 2022 | VDN Promo | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma- | ||
Kočí David | 2019 | Příbram | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma- | ||
Čerňanský Sebastian | 2021 | Ouběnice | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma- | ||
Volný Kryštof | 2020 | Dobříš | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma- | ||
Vopička Antonín | 2020 | Oboriste | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma- | ||
Šrainová Ema | 2019 | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma- | |||
Šrainová Adéla | 2022 | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma- | |||
Ráblová Sofie | 2020 | Hostomice | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma- | ||
Čerňansķá Ella | 2019 | Ouběnice | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma- | ||
Novotná Zorka | 2020 | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma- | |||
Máchová Barbora | 2020 | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma- | |||
Kočí Lukáš | 2017 | Příbram | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma- | ||
Kříž Fabien | 2018 | FK Příbram | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma- | ||
Datel Dominik | 2018 | Bohutin | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma- | ||
Větrovská Natálie | 2017 | VDN Promo | Dívky 6 - 7 let | Zdarma- | ||
Vopičková Marie | 2018 | Oboriste | Dívky 6 - 7 let | Zdarma- | ||
Máchová Marie | 2018 | Dívky 6 - 7 let | Zdarma- |
Chyby a odhlášení v registracích směřujte:
Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: VDN Promo sro, IČO: 04619731
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)