Přihlášky na závody

Přihlášení na Energon běh 4.7.2020

Registrace do 3.7.2020 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Energon běh dne 4.7.2020

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Kocian Ludek 1942 AVC Praha Muži nad 70 let150,-3330062659
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let150,-3329064952
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let150,-3329063079
Sehnal Adrien 1953 IV.odboj Muži 60 - 69 let150,-3323027528
Filip Karel 1955 Nové Strašecí Muži 60 - 69 let150,-3303073147
Marek Václav 1956 Sherpa/Rymaně Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 let150,-3303077562
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let150,-3303075137
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let150,-3326069237
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Linka Pavel 1965 Plzeň Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Matějovský Pavel 1965 Maratón klub Kladno Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Gregor Ales 1966 Cernosice Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Beshir Ervin 1967 SK Zdice Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Justych Jiri 1969 Bzova Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Hejsek Miroslav 1970 ENERGON Muži 50 - 59 let150,-3319060398
Zalužanský Petr 1970 Bonbon Kutná Hora Muži 50 - 59 let150,-3327066205
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Tesařová Kateřina 1970 MIMONI Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Mařík Miroslav 1972 Energon Muži 40 - 49 let150,-3330046824
Hejsková Jana 1972 DUO Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Havlicek Jan 1973 Mentor Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Hruška Josef 1974 ENERGON - pobočka Praha Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Lifka Radek 1974 BKČS Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let150,-3320068631
Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České Budějovice Muži 40 - 49 let150,-3329062879
Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let150,-3318069637
Chodur Josef 1975 Rozběháme Třebíč Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Mařík Michal 1975 Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Větrovec Petr 1976 Muži 40 - 49 let150,-3323047061
Fábera Martin 1976 Chaloupky Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky Muži 40 - 49 let150,-3330063087
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Bosáková Michaela 1976 Srdíčkáři Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme Muži 40 - 49 let150,-3330061245
Jung Václav 1977 Biatlon Beroun Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Hrubá Gábina 1977 BSK Cyklo-Market Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Mrkvička Tomáš 1978 Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Bőhm Petr 1978 Srdíčkáři Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Hrbáček Tomáš 1978 SK Velká Hraštice Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Stracený Jiří 1979 MIMONI Muži 40 - 49 let150,-3301071246
Glaister Marie 1979 Vysoký Chlumec Ženy 35 - 44 let150,-3331032718
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Kašpar Ivo 1982 AO Kovohutě Příbram Muži 20 - 39 let150,-3318054782
Dintar Josef 1982 Rozběháme Mníšek pod Brdy Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Pavlíková Jana 1982 MIMONI Ženy 35 - 44 let150,-3301071539
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Jirota Tomáš 1983 Dobříš, Větrník Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Pařík Ondřej 1983 T. J. Sokol Kolín - atletika Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Blahovec Václav 1983 Dubenec Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Enžl Vlastimil 1984 Hrádek Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Mündleinová Tereza 1984 Praha Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Kacíř Jan 1985 ENERGON Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Vanča Kryštof 1985 Muži 20 - 39 let150,-3303073817
Enžlová Václava 1985 Hrádek Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Amsalem Barbora 1985 Chouzava Ženy 35 - 44 let150,-3303032904
Černý Jan 1986 EDS/Praha Muži 20 - 39 let150,-3303057235
Pančura Tomáš 1986 Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Kacířová Jana 1986 ENERGON Ženy 20 - 34 let150,-3315017148
Bureš Michal 1987 Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Holečková Tereza 1987 Ženy 20 - 34 let150,-3317029523
Ježková Jana 1988 Energon Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Blahna Michal 1989 BKČS Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Bartoníček Josef 1989 Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Fraňková Andrea 1989 Pražská kavárna Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Stočes Jakub 1990 Příbram Muži 20 - 39 let150,-3309012593
Hvižď Leoš 1990 Muži 20 - 39 let150,-3330063569
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Čermáková Tereza 1991 Obořiště Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Vladyka Jan 1992 STG Příbram Muži 20 - 39 let150,-3303071283
Hulínská Blanka 1992 Sedlec - Prčice Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Trhlíková Sabina 1995 Dobříš Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Suchopár Vojtěch 1998 SK Vlaška Muži 20 - 39 let150,-3311053740
Burian Tomáš 1998 Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let150,-3303077610
Ryvola Vojtěch 1999 Praha Muži 20 - 39 let150,-3309067150
Sedláček Miroslav 1999 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Roman Hirsch 2000 Vysoká u Příbramě Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Uxová Anett 2000 TT Loko Beroun Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Letová Kristýna 2001 Třebsko Juniorky150,-Zaplaceno
Novák Vojta 2002 SK Sporting Příbram Junioři150,-Zaplaceno
Máša Jan 2003 Příbram DorostenciZdarma
Bosák Ondřej 2004 Srdíčkáři DorostenciZdarma
Kabát Martin 2004 SK Praga DorostenciZdarma
Arnoštová Veronika 2004 Ok Dobříš DorostenkyZdarma
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Štěrba Ondřej 2005 Zaječov Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Kahounová Viktorie 2005 BSK Cyklo-Market Dívky 14 - 15 let Zdarma
Tesařová Veronika 2005 MIMONI Dívky 14 - 15 let Zdarma
Bosák Marek 2006 Srdíčkáři Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Valachová Lucie Tereza 2006 PSK Olymp Praha Dívky 14 - 15 let Zdarma
Slámová Lucie 2006 Sk Sporting Dívky 14 - 15 let Zdarma
Veselý Vojtĕch 2007 Cyklomarket junior Nový Knin Chlapci 12 - 13 letZdarma
Krtek Ondřej 2007 BIATLON Beroun Chlapci 12 - 13 letZdarma
Suchopárová Julie 2007 Višňová Dívky 12 - 13 letZdarma
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Chlapci 12 - 13 letZdarma
Kamzík Matěj 2008 Sokol Rosovice Chlapci 12 - 13 letZdarma
Kamzík Ondrěj 2008 Sokol Rosovice Chlapci 12 - 13 letZdarma
Havelka Tomáš 2008 Sokol Rosovice Chlapci 12 - 13 letZdarma
Tenkrát Josef 2008 Sokol Rosovice Chlapci 12 - 13 letZdarma
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Chlapci 12 - 13 letZdarma
Šperl Matyáš 2008 SK Joudrs Praha Chlapci 12 - 13 letZdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 letZdarma
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Dlouhý Ondřej 2009 Chlapci 10 - 11 letZdarma
Zelenka Šimon 2009 1.FK Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Smetana Jakub 2009 Sokol Rosovice Chlapci 10 - 11 letZdarma
Kříž Matěj 2009 Atletika Benešov Chlapci 10 - 11 letZdarma
Marek Jakub 2009 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Carmine Nicol 2009 Atletika Jižní Město Dívky 10 - 11 letZdarma
Šišmová Veronika 2009 Dukla Praha Dívky 10 - 11 letZdarma
Hovorka Tomáš 2010 Višňová Chlapci 10 - 11 letZdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma
Durdil Tomáš 2010 BSK Cyklo-Market Chlapci 10 - 11 letZdarma
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 letZdarma
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 10 - 11 letZdarma
Štefflová Marie 2010 LOKO Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Kratochvílová Renata 2010 Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Diviš Pavel 2011 STRELA Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Chlapci 8 - 9 letZdarma
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Janů Lukáš 2011 Chlapci 8 - 9 letZdarma
Novotný Adam 2011 Lochovice Chlapci 8 - 9 letZdarma
Novotný Lukáš 2011 Lochovice Chlapci 8 - 9 letZdarma
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Špetová Patricie 2011 AK ŠKODA PLZEŇ Dívky 8 - 9 letZdarma
Špetová Viktorie 2011 AK ŠKODA PLZEŇ Dívky 8 - 9 letZdarma
Jiráčková Kateřina 2011 Sedlčany Dívky 8 - 9 letZdarma
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Šperlová Kamila 2011 SK Joudrs Praha Dívky 8 - 9 letZdarma
Rojová Nikola 2011 Sk Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Žádníková Zuzanka 2011 Stará huť Dívky 8 - 9 letZdarma
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Ciboch Michal 2012 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 8 - 9 letZdarma
Čanda Vojtěch 2012 SK Tochovice Chlapci 8 - 9 letZdarma
Edelmann Max 2012 1.FK Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Arnošt Daniel 2012 Ok Dobříš Chlapci 8 - 9 letZdarma
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Chlapci 8 - 9 letZdarma
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky 8 - 9 letZdarma
Peřinova Barbora 2012 Vlčáci Mníšek Dívky 8 - 9 letZdarma
Štilcová Kateřina 2012 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 letZdarma
Perina Matěj 2013 Vlčáci Mníšek Chlapci 6 - 7 letZdarma
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 6 - 7 letZdarma
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Diviš Jan 2013 STRELA Žebrák Chlapci 6 - 7 letZdarma
Jahelka Jáchym 2013 RS fitnes/Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Durdil Lukáš 2013 BSK Cyklo-Market Chlapci 6 - 7 letZdarma
Žádníková Jiřík 2013 Stará Huť Chlapci 6 - 7 letZdarma
Černohorský Mirek 2013 Višňová Chlapci 6 - 7 letZdarma
Milfait Eliška Anna 2013 Dukla Praha Dívky 6 - 7 letZdarma
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Peterková Marie 2013 Dívky 6 - 7 letZdarma
Brožová Markéta 2013 Narysov Dívky 6 - 7 letZdarma
Jiráček Jan 2014 Sedlčany Chlapci 6 - 7 letZdarma
Novák Vít 2014 SAD Dobříš Chlapci 6 - 7 letZdarma
Brož Dominik 2014 Auto-Poly Chlapci 6 - 7 letZdarma
Filler Martin 2014 ŠSK Újezd nad Lesy Chlapci 6 - 7 letZdarma
Zelenka Tobík 2014 1.FK Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Vavříček Antonín 2014 Stará Huť Chlapci 6 - 7 letZdarma
Skuhrovec Šimon 2014 Obořiště Chlapci 6 - 7 letZdarma
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Kacířová Karolína 2014 Hrádek Dívky 6 - 7 letZdarma
Enžlová Viktorie 2014 Hrádek Dívky 6 - 7 letZdarma
Chodurová Marika 2014 Brno Dívky 6 - 7 letZdarma
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha Dívky 6 - 7 letZdarma
Stibůrek Petr 2015 Energon-pobočka Praha Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Hulínský Matěj 2015 Sedlec - Prčice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Kurc Lukáš 2015 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Junger Nicolas 2015 Praha Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Vyvadil Matyáš 2015 Záběhlice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Peterka Jan 2015 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Roj David 2015 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Hošek Marek 2015 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Průšová Nicol 2015 Dobříš Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Bőhmová Nikol 2015 Srdíčkáři Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Vejrová Lilien 2015 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Čandová Antonie 2015 SK Tochovice Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Jahelková Jolana 2015 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Štilcová Adéla 2015 RUN Magazine Team Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Křížová Elen 2015 Benešov Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Novotná Jana 2015 Dobříš Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Mach Dominik 2016 Dobříš Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Chodur Hynek 2016 Brno Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Bureš Matěj 2016 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Kacířová Magdaléna 2016 Hrádek Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Enžlová Valerie 2016 Hrádek Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Bőhmová Natalie 2016 Srdíčkáři Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Černá Kristýna 2016 Pribram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Edelmannová Emma 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Blahovcová Elenka 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Melšová Natálie 2016 TJ Elsa a Anna Pankrác Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Ježek Tadeáš 2017 Energon Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Hulínský Jakub 2017 Sedlec - Prčice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Štaubr Mikuláš 2017 Dobříš Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Myslivec Vojtěch 2017 Kamýk nad Vltavou Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Skuhrovec Marek 2017 Obořiště Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Větrovská Natálie 2017 VDN Promo Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Sajnerová Viktorie 2017 IronDave Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Puchernová Linda 2017 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Hovorková Natálie 2017 Višňová Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Fáberová Dominika 2017 Chaloupky Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Řezaninová Barbora 2017 Kamýk nad Vltavou Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Fillerova Veronika 2017 Závodní inkubátor Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Hošková Aneta 2017 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Brož Adam 2018 Auto-Poly Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Neumann Maxim 2018 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Melša Antonín 2018 TJ Tinky-Vinky, Dipsy, Lala, Pou Pankrác Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Edelmannová Thea 2018 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Vavříčková Eliška 2018 Stará Huť Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Blahovcová Anetka 2018 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Kašparová Anežka 2018 Dobříš Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Krejčí Emma 2018 Dívky nejmladší do 5 letZdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: VDN Promo sro, IČO: 04619731
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)