Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených | Startovné Dospělí Děti |
|
19.5.2024 web |
Brdská 12 kratší trasa 12km a dětské závody |
63 | 300 Zdarma Předem do 18.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 25 |
23 | 400 jen dospělí Předem do 18.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 12 - Nordic Walking |
0 | 300 jen dospělí Předem do 18.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 12 - Cruiser Race kočárek s rodinou |
0 | 300 jen dospělí Předem do 18.5. |
přihláška |
25.5.2024 web |
Tuháčkův běh přihlášky i pro dětí |
9 | 50 Zdarma Na místě |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 10 Hlavní závod 10,2km |
12 | 250 jen dospělí Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 5 jeden okruh 5,1km, dorost 16-17 let |
16 | 250 150 Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořany - Dětské běhy kategorie do 5 let (100m) kategorie 6-7 let (200m) kategorie 8-9 let (400m) kategorie 10-11 let (800m) kategorie 12-13 let, 14-15 let (1200m) |
17 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton registrace i pro štafety a na dětské trati |
53 | 400 Zdarma Předem do 8.6. |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton - fitness běh 3km 3,5km Start 18:00 |
1 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
15.6.2024 web |
Jinecký kros |
0 | 200 50 Předem do 14.6. |
přihláška |
30.6.2024 web |
Lochovice - Plešivec běh do vrchu |
3 | 150 20 Předem do 29.6. |
přihláška |
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné | |
8.6.2024 | Příbramský půlmaraton 4členné štafety |
12 /11 | 1200 Předem do 8.6. |
přihláška |
web poháru: brdskypohar.cz
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné Dospělí Děti |
|
17.8.2024 web |
Triatlon Labeman Triatlon 250m - 16km - 5400m |
9 /0 | 300 jen dospělí Předem do 31.7. |
přihláška |
Další informace na webu závodu: zajecickybur.cz
Další informace na webu závodu: www.sparta-cycling.cz, propozice v docx, mapa
Další informace na webu závodu: crossmarathon.cz
Další informace na webu poháru: behydokopcu.cz
Datum registrace | Závod | Závodník | Kategorie | Seznam přihlášených |
16.5. 18:57:07 | Zaječický bůr - Dětské závody PIDI, MINI, MIDI | Pavelka Lukáš | MINI zajíci (6-8 let): 555 m | Seznam přihlášených |
16.5. 18:33:54 | Zahořany - Dětské běhy | Jandová Kamila | Dívky 6 - 7 let | Seznam přihlášených |
16.5. 18:29:19 | Zahořanská 5 | Jandová Daniela | ženy dospělí (nad 18 let) – 5,5 km | Seznam přihlášených |
16.5. 18:26:28 | Zahořany - Dětské běhy | Jandová Nela | Chlapci nejmladší do 5 let | Seznam přihlášených |
16.5. 18:11:30 | Zahořanská 5 | Vítová Šárka | ženy dospělí (nad 18 let) – 5,5 km | Seznam přihlášených |
16.5. 17:52:38 | Brdská 12 | Jechort David | Chlapci 6 - 7 let | Seznam přihlášených |
16.5. 17:36:53 | Brdská 12 | Čermák Filip | Chlapci nejmladší do 5 let | Seznam přihlášených |
16.5. 17:36:52 | Brdská 12 | Čermák Filip | Chlapci nejmladší do 5 let | Seznam přihlášených |
16.5. 17:36:16 | Brdská 12 | Čermák David | Chlapci nejmladší do 5 let | Seznam přihlášených |
16.5. 17:35:34 | Brdská 12 | Čermáková Amálie | Dívky 8 - 9 let | Seznam přihlášených |