Přihlášky na Kopce

Tento web poskytuje organizátorům malých běžeckých závodů k tisku prezentační formuláře a běžcům možnost být na nich předepsaní. Pro obě strany se tím urychlí čas strávený při samotné prezentaci, pouze si vyzvednou startovní číslo.

Přihlášení na Lochovice - Plešivec 7.7.2019

Seznam přihlášených

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Andrle Jakub 1982 Kostelec n.Č.lesy Muži 20 - 39 let
Barášek Aleš 1975 4Timing.cz Muži 40 - 49 let
Baršová Martina 1972 ToBi Team Ženy 45 - 54 let
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 45 - 54 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Bičík Tomáš 1968 Elab team Muži 50 - 59 let
Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři Muži 20 - 39 let
Bonk Roman 1993 Fighting monkeys/ Příbram Muži 20 - 39 let
Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice Muži 20 - 39 let
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Muži 60 - 69 let
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Ženy 55 - 64 let
Černá Tereza 2013 Bios Fit Dívky do 7 let
Černá Kristýna 2016 MŠ Školní Příbram Dívky do 7 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 let
Davidová Lucie 1994 TJ Baník Stříbro Ženy 20 - 34 let
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Drábek Matěj 1988 Kladno Muži 20 - 39 let
Dražan Jiří 1983 Lidl Muži 20 - 39 let
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let
Dzvoník Janko 1987 Praha Muži 20 - 39 let
Eliáš Petr 1985 Úřad MČ Praha 12 Muži 20 - 39 let
Erdinger Josef 1981 Komárov Muži 20 - 39 let
Fáberová Dominika 2017 Chaloupky Dívky do 7 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Flaks Jan 1962 Sdružení vytrvalců Stříbro Muži 50 - 59 let
Frantová Andrea 1985 Lidl Ženy 20 - 34 let
Frohlichova Jirina 1992 Ženy 20 - 34 let
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 let
Gregořica Miroslav 1967 Příbram Muži 50 - 59 let
Hacaperka Filip 2013 Příbram Hoši do 7 let
Hacaperka Marek 2015 Příbram Hoši do 7 let
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Ženy 55 - 64 let
Havrlík Matouš 1990 PlešivecTeam Muži 20 - 39 let
Hofman Vít 1992 Nové Strašecí Muži 20 - 39 let
Hochmut Milan 1987 Rožmitál pod Třemšínem Muži 20 - 39 let
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let
Hrabák Petr 1989 AF TEAM Plzeň Muži 20 - 39 let
Hrubý Richard 1986 FbC Spartak Žebrák Muži 20 - 39 let
Hvižď Leoš 1990 Muži 20 - 39 let
Chmela Jiří 1969 Sparta Košíře Muži 50 - 59 let
Chochola Petr 1977 ZŠ a MŠ Nové Strašecí Muži 40 - 49 let
Chochola Vladimír 1950 Maraton klub Kladno Muži 60 - 69 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let
Jun Tomáš 1989 ZŠ Nové Strašecí Muži 20 - 39 let
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let
Karas Tomáš 1967 Bohutín Muži 50 - 59 let
Karasová Věra 1972 Bohutín Ženy 45 - 54 let
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Klementová Olivie 2012 Loko Beroun Dívky do 7 let
Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM Muži 40 - 49 let
Komínek Tomáš 1993 Lochovice Muži 20 - 39 let
Koukal Adam 2001 Adrien Elixir Elite Team Junioři
Koukalová Eliška 2009 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 let
Krahulec Marek 1988 Abk Lochovice Muži 20 - 39 let
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let
Král Vítězslav 1976 Rysy Muži 40 - 49 let
Kramolišová Markéta 2001 TJ Stodůlky Juniorky
Krejčí Jitka 1985 Ženy 20 - 34 let
Krejčíková Jana 1982 Háje Ženy 35 - 44 let
Kyncl Marek 2002 Doubravan Újezd Dorostenci
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let
Maleček Martin 1975 Žižkovský tygři Muži 40 - 49 let
Malý Jan 1973 Eleven Run Team Muži 40 - 49 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Mašek Roman 1961 SNB Praha Muži 50 - 59 let
Matějka Dušan 1978 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 40 - 49 let
Meruna Tomáš 2013 Sokol Králův Dvůr Hoši do 7 let
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Minařík Petr 1976 SKP Rokycany Muži 40 - 49 let
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Hoši 12 - 13 let
Nejedlá Lucie 2007 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Novák Ondřej 1972 ToBi Team Muži 40 - 49 let
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let
Novák Václav 2004 ToBi Team Hoši 14 - 15 let
Novák František 2009 ToBi Team Hoši 10 - 11 let
Nový Matěj 2000 Střela Žebrák Junioři
Olšová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice Ženy 20 - 34 let
Otčenášek Vít 1987 Beroun Muži 20 - 39 let
Pavlišen Alexandr 1969 Muži 50 - 59 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Petr Butzke 1959 Fit klub Padák Muži 60 - 69 let
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let
Plášilová Kateřina 1976 Sokol Senohraby Ženy 35 - 44 let
Poduška Josef 1962 AC Tepo Kladno Muži 50 - 59 let
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let
Pražák Adam 1978 Praha 3 Muži 40 - 49 let
Provazník Jan 1979 Bohutín Muži 40 - 49 let
Pštrossová Marie 1959 SNB Praha Ženy 55 - 64 let
Rada Jakub 2000 TJ Stodůlky Praha Junioři
Růžička Martin 2002 Tuchlovice Dorostenci
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Sedláček Jiří 1980 Tygři z Líšťan Muži 20 - 39 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Skalička Jan 2000 Sk Sporting Příbram Junioři
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Hoši do 7 let
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let
Svoboda Vojtěch 1984 Modřany Muži 20 - 39 let
Szotkowski Milan 1980 TJ TŽ Třinec Muži 20 - 39 let
Šedivý Michal 1965 Šedivý daně Muži 50 - 59 let
Šibravová Lenka 1982 Praha Ženy 35 - 44 let
Šifalda Michal 1978 Brozany nad Ohří Muži 40 - 49 let
Šimeček Pavel 1952 Maraton klub Kladno Muži 60 - 69 let
Šimonek Petr 1980 Hluboš Muži 20 - 39 let
Šimurda Richard 1971 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany Muži 20 - 39 let
Šrámek Ondřej 1978 Boulder, Colorado Muži 40 - 49 let
Šťástka Jiří 1958 TURBOMOŠT Lhota Muži 60 - 69 let
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 40 - 49 let
Turečková Jana 1968 TK Bohhtín Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun Muži 50 - 59 let
Uxa Lukáš 2003 Triatlon Beroun Dorostenci
Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun Juniorky
Valachova Lucie Tereza 2006 Tj Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Vejrová Denisa 1991 AČR Ženy 20 - 34 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlachynská Libuše 1962 TURBOMOŠT Lhota Ženy 55 - 64 let
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let
Vokáč Roman 1962 Muži 50 - 59 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 60 - 69 let
Vorříšková Klára 1988 Bezdědice Ženy 20 - 34 let
Vosmek Lukáš 1983 Příbram Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Kraluv Dvůr Muži 40 - 49 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 10 - 11 let
Weber Jiří 2007 HC Příbram Hoši 12 - 13 let
Woller David 1993 TJ Stodůlky Muži 20 - 39 let

Formuláře k tisku

Kategorie Počet přihlášených csv xls html PDF
Dívky 10 - 11 let 1 csv xls html PDF
Dívky 12 - 13 let 3 csv xls html PDF
Dívky 14 - 15 let 0 csv xls html PDF
Dívky 8 - 9 let 4 csv xls html PDF
Dívky do 7 let 4 csv xls html PDF
Dorostenci 3 csv xls html PDF
Dorostenky 0 csv xls html PDF
Hoši 10 - 11 let 3 csv xls html PDF
Hoši 12 - 13 let 2 csv xls html PDF
Hoši 14 - 15 let 1 csv xls html PDF
Hoši 8 - 9 let 1 csv xls html PDF
Hoši do 7 let 4 csv xls html PDF
Juniorky 2 csv xls html PDF
Junioři 4 csv xls html PDF
Muži 20 - 39 let 33 csv xls html PDF
Muži 40 - 49 let 20 csv xls html PDF
Muži 50 - 59 let 16 csv xls html PDF
Muži 60 - 69 let 11 csv xls html PDF
Muži nad 70 let 1 csv xls html PDF
Ženy 20 - 34 let 7 csv xls html PDF
Ženy 35 - 44 let 6 csv xls html PDF
Ženy 45 - 54 let 6 csv xls html PDF
Ženy 55 - 64 let 4 csv xls html PDF
Ženy nad 65 let 1 csv xls html PDF
Celkem: 137 celý sešit xls Komplet PDF
Absolutněxls