Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených | Startovné Dospělí Děti |
|
25.5.2024 web |
Tuháčkův běh přihlášky i pro dětí |
25 | 50 Zdarma Na místě |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 10 Hlavní závod 10,2km |
27 | 250 jen dospělí Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 5 jeden okruh 5,1km, dorost 16-17 let |
19 | 250 150 Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořany - Dětské běhy kategorie do 5 let (100m) kategorie 6-7 let (200m) kategorie 8-9 let (400m) kategorie 10-11 let (800m) kategorie 12-13 let, 14-15 let (1200m) |
27 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton registrace i pro štafety a na dětské trati |
62 | 400 Zdarma Předem do 8.6. |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton - fitness běh 3km 3,5km Start 18:00 |
2 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
15.6.2024 web |
Jinecký kros |
2 | 200 50 Předem do 14.6. |
přihláška |
30.6.2024 web |
Lochovice - Plešivec běh do vrchu |
3 | 150 20 Předem do 29.6. |
přihláška |
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné | |
8.6.2024 | Příbramský půlmaraton 4členné štafety |
12 /11 | 1200 Předem do 8.6. |
přihláška |
web poháru: brdskypohar.cz
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné Dospělí Děti |
|
17.8.2024 web |
Triatlon Labeman Triatlon 250m - 16km - 5400m |
11 /0 | 300 jen dospělí Předem do 31.7. |
přihláška |
Další informace na webu závodu: www.sparta-cycling.cz, propozice v docx, mapa
Další informace na webu závodu: crossmarathon.cz
Další informace na webu poháru: behydokopcu.cz
Datum registrace | Závod | Závodník | Kategorie | Seznam přihlášených |
21.5. 16:42:51 | Lysolajský běh | Falešníková Lenka | Ženy 35 - 49 let | Seznam přihlášených |
21.5. 16:42:51 | Lysolajský běh | Falešníková Lenka | Ženy 35 - 49 let | Seznam přihlášených |
21.5. 14:55:37 | Lysolajský běh | Kondelíková Lucie | Ženy 20 - 34 let | Seznam přihlášených |
21.5. 14:53:33 | Lysolajský běh | Burda Milan | Muži 20 - 39 let | Seznam přihlášených |
21.5. 14:24:41 | Tuháčkův běh | Zvěřina Marek | Chlapci 8 - 9 let | Seznam přihlášených |
21.5. 14:24:34 | Příbramský půlmaraton | Paimová Erika | Dívky 8 - 9 let | Seznam přihlášených |
21.5. 14:23:55 | Příbramský půlmaraton | Paimová Ester | Dívky 6 - 7 let | Seznam přihlášených |
21.5. 14:22:12 | Zahořany - Dětské běhy | Paimová Erika | Dívky 8 - 9 let | Seznam přihlášených |
21.5. 14:21:37 | Zahořany - Dětské běhy | Paimová Ester | Dívky 6 - 7 let | Seznam přihlášených |
21.5. 14:19:41 | Tuháčkův běh | Paimová Ester | Dívky 6 - 7 let | Seznam přihlášených |