Přihlášky na běžecký pohár KOPEC 2024

Seznam přihlášených na Lysolajský běh 13.6.2024

Registrace do 13.6.2024 13:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Lysolajský běh dne 13.6.2024

Přijmení Ročník Klub Kategorie
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 70 let
Boukalová Anna 2013 Barrandov Juniorky do 19 let
Brabcová Eliana 2013 Barrandov Juniorky do 19 let
Březina Tomáš 1970 SABZO Praha Muži 50 - 59 let
Březina Petr 1946 SABZO Praha Muži 70 - 79 let
Burda Milan 1992 Muži 20 - 39 let
Bureš Martin 1989 TJ Sokol Kbely Muži 20 - 39 let
Butzke Petr 1959 Tréninková skupina Březnice Muži 60 - 69 let
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 60 - 69 let
Čermák Lukáš 1993 SAbzo Muži 20 - 39 let
Čižinský Jaromír 1955 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Doležalová Kateřina 2013 Barrandov Juniorky do 19 let
Falešníková Lenka 1979 Velké Přílepy Ženy 35 - 49 let
Flieglová Alena 1962 SABZO Ženy 60 - 69 let
Frantová Andrea 1985 CLU Beroun Ženy 35 - 49 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 70 - 79 let
Hábltová Alena 1983 Bonbon Praha Ženy 35 - 49 let
Hanousek Jakub 1991 SABZO Muži 20 - 39 let
Horáček Stanislav 1982 Orel Studenec Muži 40 - 49 let
Hromádka Ondřej 1980 D5 Muži 40 - 49 let
Chvátal Luboš 1976 Stodůlky Muži 40 - 49 let
Jindra David 1960 SABZO/AC Obora Hvězda Muži 60 - 69 let
Kálalová Tereza 1986 Žižkovský tygři Ženy 35 - 49 let
Kasalová Bára 1961 SABZO Ženy 60 - 69 let
Klímová Jana 1985 Orel Studenec Ženy 35 - 49 let
Kondelíková Lucie 1996 Praha Ženy 20 - 34 let
Kořánová Tereza 2011 Barrandov Juniorky do 19 let
Kořánová Stella 2014 Barrandov Juniorky do 19 let
Koudelka Drahomír 1971 Meixner Muži 50 - 59 let
Ksandrová Julie 2013 Barrandov Juniorky do 19 let
Kulhavý Martin 1979 Chodov Muži 40 - 49 let
Kulhavý Jakub 2011 ZŠ Donovalská Junioři do 19 let
Ledvina Tomáš 1963 Bonbon Muži 60 - 69 let
Ledvinka Josef 1972 SABZO Muži 50 - 59 let
Malačka Milan 2002 Oddíl OB Kotlářka Muži 20 - 39 let
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 60 - 69 let
Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun Muži nad 80 let
Milner Petr 2010 KB Kapslovna Praha Junioři do 19 let
Milner Miloš 1974 Praha 4 Muži 50 - 59 let
Milnerová Zuzana 1972 KB Kapslovna Praha Ženy 50 - 59 let
Norková Zdenka 1952 SABZO/Praha Ženy nad 70 let
Novák Pavel 1953 SABZO Muži 70 - 79 let
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži 70 - 79 let
Paukert Milan 1950 SABZO Muži 70 - 79 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let
Petrová Martina 1968 Praha 8 Ženy 50 - 59 let
Plachý Jakub 2009 Junioři do 19 let
Poborská Eliška 2003 Kerteam Ženy 20 - 34 let
Poborská Helena 1978 Kerteam Ženy 35 - 49 let
Podrabská Kateřina 1973 Jdu Běhat Ženy 50 - 59 let
Pozgayová Jana 1955 Sabzo/Bonbon Ženy 60 - 69 let
Procházka Michal 1982 SABZO / Perňa System Muži 40 - 49 let
Pulkrábek Martin 1980 AC Obora Hvězda Muži 40 - 49 let
ROČŇÁKOVÁ MILOSLAVA 1945 SABZO Praha Ženy nad 70 let
Roubík František 1956 Čerčany Muži 60 - 69 let
Rožánek Vladimír 1958 SABZO Muži 60 - 69 let
Růžičková Diana 2012 Barrandov Juniorky do 19 let
Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky Ženy 50 - 59 let
Scheu Harald 1969 Praha 6 Muži 50 - 59 let
Sodomka Tomáš 1972 SABZO Muži 50 - 59 let
Solarová Danuše 1985 Roztoky Ženy 35 - 49 let
Souček Milan 1953 Sokol Plavsko Muži 70 - 79 let
Souhradová Eva 1986 To jsou oni! Ženy 35 - 49 let
Srb Jindřich 1985 Roztoky Muži 20 - 39 let
Stařecký Tomáš 1962 To jsou oni! Muži 60 - 69 let
Svoboda Jan 1943 KD Příbram Muži nad 80 let
Svobodová Dana 1952 KD Příbram Ženy nad 70 let
Šandera Martin 1976 Bonbon Muži 40 - 49 let
Šanderová Hana 1976 Bonbon Praha Ženy 35 - 49 let
Šebestíková Tereza 1977 Šneci v běhu Ženy 35 - 49 let
Šeflová Adéla 1985 Štefko Running Team Ženy 35 - 49 let
Štěchová Barbora 2007 Barrandov Juniorky do 19 let
Šticha Petr 2006 Únětice Junioři do 19 let
Štícha Marek 2008 Únětice Junioři do 19 let
Štrosová Alice 1970 Bonbon Praha Ženy 50 - 59 let
Tomášek Martin 2002 Muži 20 - 39 let
Vacarda Vladimír 1959 SABZO Muži 60 - 69 let
Vlček Bohumil 1960 Praha 13 Muži 60 - 69 let
Vrbík Pavel 1976 PunkyBike (Lysolaje) Muži 40 - 49 let
Zbytovský Jiří 1962 BONBON Muži 60 - 69 let
Žák Jakub 1984 Štefko Running Team Muži 40 - 49 let
Žalud Karel 1971 Zeleneč Muži 50 - 59 let
Žďárská Michaela 1979 Praha Ženy 35 - 49 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.