Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených | Startovné Dospělí Děti |
|
11.5.2024 web |
Energon běh hlavní závod 10 km a děti dle věku |
47 | 200 Zdarma Předem do 10.5. |
přihláška |
11.5.2024 web |
Energon běh - fitness běh na 5km Fitness běh na 5km pro muže i ženy |
2 | 100 jen dospělí Předem do 10.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 12 kratší trasa 12km a dětské závody |
5 | 300 Zdarma Předem do 18.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 25 |
3 | 400 jen dospělí Předem do 18.5. |
přihláška |
25.5.2024 web |
Tuháčkův běh přihlášky i pro dětí |
2 | 50 Zdarma Na místě |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 10 Hlavní závod 10,2km |
9 | 200 jen dospělí Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 5 jeden okruh 5,1km, dorost 16-17 let |
0 | 200 100 Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořany - Dětské běhy kategorie do 5 let (100m) kategorie 6-7 let (200m) kategorie 8-9 let (400m) kategorie 10-11 let (800m) kategorie 12-13 let, 14-15 let (1200m) |
8 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton registrace i pro štafety a na dětské trati |
44 | 400 Zdarma Předem do 8.6. |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton - fitness běh 3km 3,5km Start 18:00 |
1 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
30.6.2024 web |
Lochovice - Plešivec běh do vrchu |
3 | 150 20 Předem do 29.6. |
přihláška |
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné | |
11.5.2024 | Energon běh 4členné štafety |
2 /1 | 400 Předem do 10.5. |
přihláška |
8.6.2024 | Příbramský půlmaraton 4členné štafety |
8 /7 | 1200 Předem do 8.6. |
přihláška |
web poháru: brdskypohar.cz
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné Dospělí Děti |
Další informace na webu závodu: zajecickybur.cz
Další informace na webu závodu: www.sparta-cycling.cz, propozice v docx, mapa
Další informace na webu závodu: crossmarathon.cz
Další informace na webu poháru: behydokopcu.cz
Datum registrace | Závod | Závodník | Kategorie | Seznam přihlášených |
2.5. 17:53:42 | Zaječický bůr - MAXI 5555m | Hübnerová Lucie | MAXI zaječice (41–99 let) | Seznam přihlášených |
2.5. 16:06:51 | Vrané - Zvole | Kliś Krzysztof | Muži 50 - 59 let | Seznam přihlášených |
2.5. 14:33:02 | Zahořany - Dětské běhy | Rezkova Barbora | Dívky 6 - 7 let | Seznam přihlášených |
2.5. 14:29:55 | Zahořanská 10 | Kulík David | M1 18 – 39 let (1985–2006) | Seznam přihlášených |
2.5. 14:19:15 | Energon běh | Pejša Jan | Muži 40 - 49 let | Seznam přihlášených |
2.5. 10:41:09 | Brdská 25 | Janový Petr | Muži 70 - 79 let | Seznam přihlášených |
2.5. 10:01:05 | Zahořanská 10 | Hostička Jan | M2 40 – 49 let (1975–1984) | Seznam přihlášených |
2.5. 09:58:14 | Vrané - Zvole | Aldorf Luboš | Muži 60 - 69 let | Seznam přihlášených |
2.5. 09:51:52 | Energon běh | Duková Klaudie | Dívky 6 - 7 let | Seznam přihlášených |
2.5. 09:45:44 | Energon běh | Balšán Mikuláš | Chlapci 12 - 13 let | Seznam přihlášených |