Přihlášky na závody

Přihlášení na virtuální Brdská 25

Seznam zúčastněných na Brdská 25

Přijmení Jméno Klub KategorieStartovnéVýsledný časVýsledek
Forejt Marcel Brdonoš Muži 40 - 49 let200,-04:30:00
Čekan Václav - se psem TJ Sokol Maxičky Muži 50 - 59 let200,-8 cannicros08:50:00
Skalička Petr Lhota u Příbramě Muži 40 - 49 let200,-08:51:00
Skalička Jiří Příbram Muži 40 - 49 let200,-08:51:00
Skaličková Vladimíra - se psem Ardžím Příbram Ženy 45 - 54 let200,-08:51:00
Hendrych Jírová Pavla - se psem Matka na útěku Ženy 35 - 44 let200,-8:52 / běh se psem08:52:00
Netíková Naděžda Prostě běž! Ženy 35 - 44 let400,-8:5308:53:00
Štefaničová Hana Cardiolab Ženy 45 - 54 let200,-Honzo, pls Hanku na 8:58 ? 8:57 ? na po operaci lokte a presto chce bezet, radeji tedy takto drive .. diky Ales08:58:00
Plavec Hynek D. Dušníky Muži 40 - 49 let200,-8:5908:59:00
KAISEROVÁ JIŘINA MP Hořovice Ženy 45 - 54 let200,-9.0008:59:30
Vosmek Lukáš Příbram Muži 20 - 39 let200,-9:0009:00:00
Svítil Vašek SKP Olymp Praha Muži 60 - 69 let200,-09.0009:00:30
Večerek Mejzr Dušan Mníšek pod Brdy Muži 40 - 49 let200,-9:0009:01:00
Čip Roman befit pb Muži 50 - 59 let400,-1109:01:00
Otáhal Jakub T.J. Sokol Šestajovice Muži 40 - 49 let200,-9:0009:02:30
Folbrecht Lukas Kamyk nad Vltavou Runners Muži 40 - 49 let400,-9:0309:03:00
Čermák Martin Wheelabrator Muži 40 - 49 let400,-9:0309:04:00
Kubínova Ivana Wheelabrator Ženy 35 - 44 let400,-9:0309:04:00
Jůzek Pavel Mníšek Pod Brdy Muži 40 - 49 let400,-9.0009:04:30
Votava Martin Králův Dvůr Muži 50 - 59 let200,-9:0509:05:00
Šafařík Jaroslav Rakovník, Šílenci v běhu Muži 20 - 39 let200,-9:06:3009:06:30
Plechatý Tomáš Příbram Muži 40 - 49 let200,-9:0909:08:00
Holiček Stano Lochovice Muži 40 - 49 let200,-9:1009:09:00
Vlk Pavel Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let200,-09:09:3009:09:30
Pech Luboš Bohutín Muži 40 - 49 let400,-9:1009:10:00
Bartosek Martin Plzen Muži 20 - 39 let200,-09:10:3009:10:30
Neuman Jiří Kamenný Přívoz Muži 40 - 49 let200,-9:1209:11:00
Dvořák Petr Vila Rusalka Muži 60 - 69 let200,-09:13:0009:13:00
Scheu Harald LMB Muži 50 - 59 let200,-9:1509:14:00
Hradecký Jan Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let200,-9:1509:15:00
Otčenášek Vít Trailrun Muži 20 - 39 let200,-09:1509:16:00
Bonk Roman Muži 20 - 39 let200,-9:1709:17:00
Šváb Jan Muži 20 - 39 let200,-9:2009:19:00
Kyselý Petr TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let200,-9:2009:20:00
Piwowarczyk Wojciech DziabongTEAM Muži 20 - 39 let200,-09:22:00
Brožík Valdemar A bude hůř Muži 40 - 49 let200,-9:07 jsem viděl díru, ale je to jedno :-)09:23:00
Nový Míra Plzeň Muži 40 - 49 let200,-9:3009:24:00
Jarolím Martin Dolní Břežany Muži 40 - 49 let200,-9:30 / Start s Michal Brejcha09:26:00
Brejcha Michal Letňany Muži 40 - 49 let200,-9:30 (prosím chci běžet s Martin Jarolím)09:26:00
Voříšek Jaroslav Blovice Muži 60 - 69 let200,-Pokud možno prosím o startovní čas okolo 9:3009:27:30
Tejkal Šimon CSG Tri Team Muži 20 - 39 let200,-09:3009:28:00
Flachs Michal Zličín Muži 20 - 39 let200,-9:3009:30:00
Zárybnický Jan Bike Club Brdy Muži 40 - 49 let200,-9:3009:30:30
Böszörményi Gábor Praha Muži 40 - 49 let200,-9:3009:31:00
Kadlec Jan Muži 40 - 49 let200,-Prosím okolo 9:3009:31:15
Mitterwald Martin Lety Muži 40 - 49 let200,-9-10hodin s kolegou Halounkem :-)09:32:00
Pilský Tomáš SK Záhořany Muži 40 - 49 let200,-9:3209:32:00
Melichar Josef NHO Jumar Muži 40 - 49 let200,-9:3209:32:00
Halounek Jan Dobřichovice Muži 50 - 59 let200,-9-10hodin s kolegou Mitterwaldem :-)09:32:00
POKORNY JAN TRIMARNI / Kladno Muži 50 - 59 let400,-okolo 9.3009:33:00
Čornej Jan Praha 9 Muži 40 - 49 let200,-9:3009:36:00
Karas Stanislav Příbram Muži 20 - 39 let400,-09:4009:40:00
Škrlant Martin Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let200,-9:4209:42:00
Hrdlička Dušan Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let200,-9:4609:43:00
Hrdličková Romana Rozběháme Hořovicko Ženy 45 - 54 let200,-9:4509:43:00
Landauer Ervín Příbram Muži 20 - 39 let200,-09:3509:44:00
Strnadová Lucie Profesionální svině Ženy 35 - 44 let200,-09:45:00
Černohorský Tomáš Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let200,-9:4609:46:30
Koudelka Filip Koustyle Muži 20 - 39 let200,-09:48:00
Zadražil Michal Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let400,-11:0009:49:00
Zemek Michal Příbram Muži 40 - 49 let200,-09:50:0009:50:00
Šedivý Rastislav www.LekarnaPribram.cz Muži 40 - 49 let200,-09:50:3009:50:30
Karban Jan Salomon/Suunto Muži 20 - 39 let200,-09:52:30
Hejrová Gabriela Amazons gym Ženy 35 - 44 let400,-10:0009:53:00
Jindřich Josef Zlej sen Muži 40 - 49 let200,-10:0009:53:30
Morav Pavel Zlej sen Muži 40 - 49 let200,-10:0009:53:30
Sova Matěj Pankration gym Muži 20 - 39 let200,-10:0009:54:00
Přenosil Stanislav Mirovice Muži 40 - 49 let200,-09:55:30
Hřídel Radek Příbram Muži 40 - 49 let400,-10:0009:56:00
Weinfurter Aleš TJ SOKOL HVOŽĎANY Muži 20 - 39 let200,-09:56:30
Pěčková Zdeňka Ready2win Ženy 45 - 54 let200,-09:57:30
Šteiner Jiří Sofa predator Muži 20 - 39 let200,-10:00/ prosím o start u Monika Knotková děkuji09:58:00
Knotková Monika Sofa predator Ženy 35 - 44 let200,-10:0009:58:00
Polák Marek Čáslav Muži 20 - 39 let200,-10:0009:58:30
Zárybnický Jiří Březnice Muži 40 - 49 let200,-1009:59:30
Nový Vladislav 1. Budislavický turistický oddíl Muži 60 - 69 let200,-10:0010:00:30
Palek Vojta Chodouň Muži 40 - 49 let200,-10:01:00
Stibalová Petra Broumy Ženy 45 - 54 let200,-10:0010:02:00
Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť Ženy 45 - 54 let200,-10.0010:03:30
Dvořák Daniel Hodis sro Muži 20 - 39 let400,-10:0010:04:30
Řechková Svatava Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let200,-10.0010:05:00
Vesecký Jiří Pankration gym Muži 40 - 49 let400,-10:06:00
Sýkora Pavel Chomutov Muži 40 - 49 let200,-10:0010:07:00
Fic Martin TT Příbram Muži 40 - 49 let200,-Kolem ženy 10:0810:08:00
Ficová Radka TT Příbram Ženy 45 - 54 let200,-10 h10:08:00
Průša Vít Vyběhej se Muži 20 - 39 let200,-10:1210:08:15
Šnábl Petr #děkankagroup Muži 20 - 39 let200,-10:00 a dál :)10:09:00
Dočkálek Libor Nordic Team Muži 40 - 49 let200,-10:1010:10:00
Kutmon Tomáš Praha Modřany Muži 40 - 49 let200,-10:1010:10:15
Barášek Aleš Triklub Příbram Muži 40 - 49 let200,-10:11 dik10:11:00
Vojtěšek Roman Písek Muži 40 - 49 let200,-10:11:30
Lhotáková Marcela Rozběháme Hořovicko Ženy 20 - 34 let200,-9:4210:12:15
Votápek Daniel Chaloupky Muži 40 - 49 let200,-10:1510:15:00
Hlaváček Rostislav Drasov Muži 40 - 49 let200,-cca 10:3010:16:00
Svoboda Petr RSáci Příbram Muži 20 - 39 let200,-10:17:00
Cibulka Radim Ironstars Beroun Muži 20 - 39 let200,-10:18:30
Kroupa Tomáš Plzeň Muži 40 - 49 let200,-10:19:00
Hájek Jindřich Dobrá Voda Muži 50 - 59 let200,-10:2510:24:00
Bubník Milan Muži 40 - 49 let200,-10:24:30
Kule Aleš BKČS Muži 20 - 39 let200,-10:25:00
Skala Roman CK Bicisport Muži 40 - 49 let200,-10-1210:25:30
Krejbich Petr Sportovni klub Policie Beroun Muži 20 - 39 let200,-10 az 11 za závodnikem Dusan Tomčo10:26:30
Tomčo Dušan Iron Stars Beroun Muži 40 - 49 let200,-Prosím o start mezi 10:00 a 11:00. Děkuji.10:26:30
Turský Tomáš Muži 20 - 39 let200,-10:3010:28:00
Procházka David Praha 2 Muži 50 - 59 let200,-10:3010:29:00
Hodač Vladimír Králův Dvůr Muži 40 - 49 let200,-10:3010:30:00
Rejsková Ivona SUNNYMONT Ženy 35 - 44 let200,-10:3010:30:15
Hájek Tomáš Čtvrteční klub Muži 20 - 39 let200,-10:3010:30:30
Nový Jiří Muži 20 - 39 let200,-10:3010:31:00
Zikmund Jan Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let200,-10:3110:32:00
Kahoun Filip VaguskiClassic Muži 50 - 59 let200,-Až se vyspím ????????????10:34:30
Sedláček Miroslav SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let200,-10:0010:35:00
Pazourek Jan Galvína klub Bechyně Muži 40 - 49 let400,-10:3010:36:00
Otčenášek Vít Trailrun Muži 20 - 39 let200,-10:3010:37:00
Sajdl Martin Žižkovský Tygří z Příbrami Muži 40 - 49 let200,-10.3010:37:30
Matějka Josef Sedlice Muži 40 - 49 let200,-10:4010:40:00
Franěk Ondřej Pražská kavárna Muži 20 - 39 let400,-10:4010:40:30
Provazník Jan Bohutín Muži 40 - 49 let400,-10:41:00
Gladiš David SvetBehu.cz Muži 40 - 49 let200,-Nejdříve v 10h (až manželka 12km doběhne a převezme děti). Díky moc10:43:30
Vávra Jan Kamýk nad Vltavou Runners Muži 40 - 49 let400,-10:44:00
Lešek Vratislav šneci v běhu Poběžovice Muži 50 - 59 let400,-minutu před nebo po závodnici Pavlíně Timurové10:46:00
Chmelíková Martina Horšovský Týn Ženy 35 - 44 let400,-11:0010:46:30
Timurová Pavlína Rozběháme Domažlice Ženy 35 - 44 let200,-10:47:00
Kolářová Lenka Rozběháme Domažlice Ženy 35 - 44 let400,-10:48:00
Šturmová Jana Velosport Domažlice Ženy 35 - 44 let200,-11:1010:48:00
Zeman Tomáš Älmhult/Lazec Muži 20 - 39 let200,-10:48:30
Teplý Ondřej Café racers Muži 40 - 49 let200,-co nejdále k 11h, jedu na kole pá-so 400ultra, tak snad dorazim10:49:30
Švarc Petr TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let200,-10:52:00
Pazdera Lukáš UNIQUE TRI TEAM Muži 20 - 39 let200,-11:0010:54:00
Herbst Luboš Praha 11 Muži 40 - 49 let200,-12:0010:58:00
Rozmajzl Lukáš SK Chosiki Muži 20 - 39 let200,-10:59:3010:59:30
Ján Jan Body Solution Clinic Muži 20 - 39 let200,-co nejpozději11:01:00
Grusz Filip Podej mi pivo Muži 20 - 39 let200,-11:00 nebo později.11:01:30
Dražan Jaroslav Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let200,-cca 11:0011:02:30
Hostička Jan Příbram Muži 40 - 49 let200,-11:15:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)