Přihlášky na závody

Přihlášení na virtuální Brdská 25

Seznam zúčastněných na Brdská 25

Přijmení Jméno Klub KategorieStartovnéVýsledný časTričkoVýsledek
Otčenášek Vít Trailrun Muži 20 - 39 let200,-09:15Bez00:00:00
Vosmek Lukáš Příbram Muži 20 - 39 let200,-9:00Bez00:00:00
Turský Tomáš Muži 20 - 39 let200,-10:30Bez00:00:00
Kule Aleš BKČS Muži 20 - 39 let200,-Bez00:00:00
Svoboda Petr RSáci Příbram Muži 20 - 39 let200,-Bez00:00:00
Dvořák Daniel Hodis sro Muži 20 - 39 let400,-10:00L00:00:00
Provazník Jan Bohutín Muži 40 - 49 let400,-M00:00:00
Hostička Jan Příbram Muži 40 - 49 let200,-Bez00:00:00
Jůzek Pavel Mníšek Pod Brdy Muži 40 - 49 let400,-9.00XL00:00:00
Plavec Hynek D. Dušníky Muži 40 - 49 let200,-8:59Bez00:00:00
Scheu Harald LMB Muži 50 - 59 let200,-9:15Bez00:00:00
Procházka David Praha 2 Muži 50 - 59 let200,-10:30Bez00:00:00
Leinveberová Katarína Mníšek pod Brdy Ženy 35 - 44 let200,-Bez00:00:00
Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť Ženy 45 - 54 let200,-10.00Bez00:00:00
Hendrych Jírová Pavla Matka na útěku Ženy 35 - 44 let200,-8:52 / běh se psemBez08:52:00
Večerek Mejzr Dušan Mníšek pod Brdy Muži 40 - 49 let200,-9:00Bez09:01:00
Votava Martin Králův Dvůr Muži 50 - 59 let200,-9:05Bez09:05:00
Holiček Stano Lochovice Muži 40 - 49 let200,-9:10Bez09:09:00
Pech Luboš Bohutín Muži 40 - 49 let400,-9:10M09:10:00
Kyselý Petr TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let200,-9:20Bez09:20:00
Flachs Michal Zličín Muži 20 - 39 let200,-9:30Bez09:30:00
Böszörményi Gábor Praha Muži 40 - 49 let200,-9:30Bez09:31:00
Zemek Michal Příbram Muži 40 - 49 let200,-09:50:00Bez09:50:00
Nový Vladislav 1. Budislavický turistický oddíl Muži 60 - 69 let200,-10:00Bez10:00:30
Palek Vojta Chodouň Muži 40 - 49 let200,-Bez10:01:00
Stibalová Petra Broumy Ženy 45 - 54 let200,-10:00Bez10:02:00
Řechková Svatava Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let200,-10.00Bez10:05:00
Vesecký Jiří Pankration gym Muži 40 - 49 let400,-L10:06:00
Sýkora Pavel Chomutov Muži 40 - 49 let200,-10:00Bez10:07:00
Ficová Radka TT Příbram Ženy 45 - 54 let200,-10 hBez10:08:00
Dočkálek Libor Nordic Team Muži 40 - 49 let200,-10:10Bez10:10:00
Votápek Daniel Chaloupky Muži 40 - 49 let200,-10:15Bez10:15:00
Hodač Vladimír Králův Dvůr Muži 40 - 49 let200,-10:30Bez10:30:00
Nový Jiří Muži 20 - 39 let200,-10:30Bez10:31:00
Zikmund Jan Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let200,-10:31Bez10:32:00
Sedláček Miroslav SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let200,-10:00Bez10:35:00
Pazdera Lukáš UNIQUE TRI TEAM Muži 20 - 39 let200,-11:00Bez10:54:00
Čip Roman befit pb Muži 50 - 59 let400,-11XL10:55:00
Herbst Luboš Praha 11 Muži 40 - 49 let200,-12:00Bez10:58:00
Zadražil Michal Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let400,-11:00XL10:59:00
Rozmajzl Lukáš SK Chosiki Muži 20 - 39 let200,-10:59:30Bez10:59:30
Ján Jan Body Solution Clinic Muži 20 - 39 let200,-co nejpozdějiBez11:01:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)