Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených | Startovné Dospělí Děti |
|
11.5.2024 web |
Energon běh hlavní závod 10 km a děti dle věku |
220 | 200 Zdarma Předem do 10.5. |
Již ukončeno, lze na místě |
11.5.2024 web |
Energon běh - fitness běh na 5km Fitness běh na 5km pro muže i ženy |
9 | 100 jen dospělí Předem do 10.5. |
Již ukončeno, lze na místě |
19.5.2024 web |
Brdská 12 kratší trasa 12km a dětské závody |
20 | 300 Zdarma Předem do 18.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 25 |
7 | 400 jen dospělí Předem do 18.5. |
přihláška |
25.5.2024 web |
Tuháčkův běh přihlášky i pro dětí |
3 | 50 Zdarma Na místě |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 10 Hlavní závod 10,2km |
11 | 250 jen dospělí Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 5 jeden okruh 5,1km, dorost 16-17 let |
13 | 250 150 Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořany - Dětské běhy kategorie do 5 let (100m) kategorie 6-7 let (200m) kategorie 8-9 let (400m) kategorie 10-11 let (800m) kategorie 12-13 let, 14-15 let (1200m) |
10 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton registrace i pro štafety a na dětské trati |
51 | 400 Zdarma Předem do 8.6. |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton - fitness běh 3km 3,5km Start 18:00 |
1 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
30.6.2024 web |
Lochovice - Plešivec běh do vrchu |
3 | 150 20 Předem do 29.6. |
přihláška |
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné | |
11.5.2024 | Energon běh 4členné štafety |
3 /3 | 400 Předem do 10.5. |
Již ukončeno, lze na místě |
8.6.2024 | Příbramský půlmaraton 4členné štafety |
11 /10 | 1200 Předem do 8.6. |
přihláška |
web poháru: brdskypohar.cz
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné Dospělí Děti |
|
17.8.2024 web |
Triatlon Labeman Triatlon 250m - 16km - 5400m |
4 /0 | 300 jen dospělí Předem do 31.7. |
přihláška |
Další informace na webu závodu: zajecickybur.cz
Další informace na webu závodu: www.sparta-cycling.cz, propozice v docx, mapa
Další informace na webu závodu: crossmarathon.cz
Další informace na webu poháru: behydokopcu.cz
Datum registrace | Závod | Závodník | Kategorie | Seznam přihlášených |
11.5. 11:09:40 | Brdská 12 | Tomáš Pavlíček | Chlapci 6 - 7 let | Seznam přihlášených |
11.5. 10:53:53 | Triatlon Labeman | Kolínková Aneta | Ženy do 25 let | Seznam přihlášených |
11.5. 08:29:39 | Brdská 12 | Popova Denisa | Dívky 8 - 9 let | Seznam přihlášených |
10.5. 23:12:06 | Brdská 12 | Kočí David | Chlapci nejmladší do 5 let | Seznam přihlášených |
10.5. 23:09:07 | Brdská 12 | Kočí Lukáš | Chlapci 6 - 7 let | Seznam přihlášených |
10.5. 21:53:34 | Brdská 12 | Rozšafný Jonáš | Chlapci 6 - 7 let | Seznam přihlášených |
10.5. 21:52:39 | Brdská 12 | Rozšafný Jan | Chlapci 8 - 9 let | Seznam přihlášených |
10.5. 20:50:22 | Brdská 25 | Borovanska Radka | Ženy 45 - 54 let | Seznam přihlášených |
10.5. 20:33:18 | Brdská 12 | Flachsová Šárka | Ženy 20 - 34 let | Seznam přihlášených |
10.5. 20:13:12 | Triatlon Labeman | Šesták Oto | Muži nad 46 let | Seznam přihlášených |