Přihlášky na závody

Přihlášení na Energon běh 11.5.2024

Registrace do 10.5.2024 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Energon běh dne 11.5.2024

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Startovní čísloPřijmení jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
146Aust Matouš 2020 Dobříš Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
91Aust Šimon 2018 Dobris Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
92Balšán Mikuláš 2011 Dobříš Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
93Balšán Petr 2017 Dobříš Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
94Balšán Šimon 2008 Dobříš Dorostenci Zdarma-
95Bambas David 2017 Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
243Barcal Richard 1981 dos amigos Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
220Benda Vojtěch 2018 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
236Beránková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let Zdarma-
250Boukalová Ella 2019 Lešetice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
251Boukalová Tereza 2018 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
252Broošová Sára 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let Zdarma-
312Brožová Markéta 2013 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let Zdarma-
253Burian Dominik 2001 Příbram Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
96Burián Tomáš 2015 Domeček Hořovice Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
183Butzke Petr 1959 Tréninková skupina Březnice Muži 60 - 69 let 200,--Zaplaceno
184Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let 200,--Zaplaceno
185Cipro Miroslav 1986 Zdice-Hrouda Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
254Čermáková Laura 2020 Kňovičky Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
255Černá Apolena 2018 Nová Ves pod Pleší Dívky 6 - 7 let Zdarma-
147Čerňansķá Ella 2019 Ouběnice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
148Čerňanský Sebastian 2021 Ouběnice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
149Červenka Dominik 2022 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
150Červenková Lilly 2020 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
186Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice Juniorky 200,--3302049532
97Datel Dominik 2018 Bohutin Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
226Diallo Cyril Gando 2016 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
234Diviš Jan 2013 AO Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
151Doubravová Elena 2021 Rosovice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
256Dudášová Monika 1966 Obořiště Ženy 55 - 64 let 200,--Zaplaceno
98Duková Klaudie 2018 Dívky 6 - 7 let Zdarma-
218Ďurdík Matěj 2019 Sportovní akademie Dobříš Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
313Dušek Antonín 2015 Obořiště Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
227Dušková Kamila 2016 Sportovní akademie Dobříš Dívky 8 - 9 let Zdarma-
310Dušková Martina 1990 Obořiště Ženy 20 - 34 let 200,--Zaplaceno
257Dvořák Petr 1995 Vila Rusalka Muži 20 - 39 let 200,--3310053784
187Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka Muži 60 - 69 let 200,--Zaplaceno
99Dvořáková Daniela 2013 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let Zdarma-
315Fábera Matyáš 2019 Chaloupky Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
314Fáberová Dominika 2017 Chaloupky Dívky 6 - 7 let Zdarma-
258Fencl Radek 1965 Obořiště Muži 50 - 59 let 200,--Zaplaceno
259Fialová Emma 2018 Sportovní akademie Dobříš Dívky 6 - 7 let Zdarma-
260Fialová Rozšafná Michaela 1992 Prd z Brd Ženy 20 - 34 let 200,--Zaplaceno
261Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod Muži 50 - 59 let 200,--Zaplaceno
262Ficová Markéta 2004 STS Chvojkovice Brod Ženy 20 - 34 let 200,--Zaplaceno
263Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice Brod Ženy 45 - 54 let 200,--Zaplaceno
264Fišerová Zoe 2022 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
188Flachsová Šárka 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let 200,--Zaplaceno
265Franěk Ondřej 1990 Praha 6 Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
266Fraňková Andrea 1989 Praha 6 Ženy 35 - 44 let 200,--Zaplaceno
100Furiš David 2008 Sedlčany Dorostenci Zdarma-
152Gruszová Magdalena 2020 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
267Gvuzd Karel 2012 Dobříš Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
307Gvuzd Vojtěch 2011 Dobříš Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
269Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
268Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
270Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let 200,--Zaplaceno
101Halaburdová Anna 2015 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let Zdarma-
249Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let 200,--Zaplaceno
102Havlíček Filip 2016 Ski klub Lajdáček Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
271Havlíčková Zuzana 2019 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
272Havlová Nicol 2017 Naty & Niky Dívky 6 - 7 let Zdarma-
215Hošek Jiří 2021 Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
229Hošek Marek 2015 Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
224Hošková Aneta 2017 Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
214Hovorka Patrik 2021 Višňová u Příbramě Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
221Hovorková Natálie 2017 Višňová u Příbramě Dívky 6 - 7 let Zdarma-
273Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy Muži 50 - 59 let 200,--Zaplaceno
274Hrdličková Julie 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let Zdarma-
245Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
103Hruda Sebastian 2015 Dobříš Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
104Hruda Tobiáš 2014 Dobříš Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
189Ivashchuk Vlada 2001 - Ženy 20 - 34 let 200,--Zaplaceno
105Jánský Jakub 2018 Dobříš Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
106Jechort David 2015 Pribram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
190Jechort Martin 1981 Příbram Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
107Jechortova Emma 2018 Pribram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
153Ježek Jan 2019 Energon Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
108Ježek Tadeáš 2017 Energon Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
154Jiráňová Anna Kateřina 2020 Týček Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
109Josefíková Vilma 2015 Příbram Dívky 8 - 9 let Zdarma-
191Juchelka Jiří 1996 Praha Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
192Justych Jiri 1969 Rozbehame Horovicko Muži 50 - 59 let 200,--Zaplaceno
248Karas Tomáš 1967 triklub 'PB Muži 50 - 59 let 200,--Zaplaceno
276Kiššová Alžběta 2018 Třebsko Dívky 6 - 7 let Zdarma-
275Kiššová Aneta 2019 Třebsko Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
277Klementová Eliška 2021 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
223Kličková Josefína 2017 Sportovní akademie Dobříš Dívky 6 - 7 let Zdarma-
110Kocman Daniel 2016 Voznice Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
111Kocmanová Stella 2014 Sokol Voznice Dívky 10 - 11 let Zdarma-
155Kočí David 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
112Kočí Lukáš 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
156Kočnar Matyáš 2020 Pňovice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
113Kočnarová Sofie 2015 Pňovice Dívky 8 - 9 let Zdarma-
193Komárková Tereza 1987 Příbram Ženy 35 - 44 let 200,--3326045876
194Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 45 - 54 let 200,--Zaplaceno
195Kopáček Jiří 1993 SDH Drásov Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
308Koutný Roman 2003 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
242Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš Ženy 35 - 44 let 200,--Zaplaceno
114Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
115Kratochvílová Renata 2010 PK Příbram Swimming Dívky 14 - 15 let Zdarma-
278Kraus Karel 2010 Spartak Praha4 Chlapci 14 - 15 let Zdarma-
116Kříž Fabien 2018 FK Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
157Křížková Sofie 2022 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
117Křížová Rebeca 2015 Tc Rak Příbram Dívky 8 - 9 let Zdarma-
118Kundrát David 2007 Praskolesy Dorostenci Zdarma-
246Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 50 - 59 let 200,--Zaplaceno
233Květoň Vít 2014 Dobříš Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
279Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 60 - 69 let 200,--Zaplaceno
280Lehocká Adriana 2019 Triatlon Team Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
281Lehocká Viktorie 2017 Triatlon Team Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
282Mach Dominik 2016 Dobříš Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
158Máchová Barbora 2020 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
283Machová Laura 2019 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
119Máchová Marie 2018 Dívky 6 - 7 let Zdarma-
284Malina Petr 1969 Borek Muži 50 - 59 let 200,--Zaplaceno
222Matějka Tadeáš 2017 Dobříš Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
232Melša František 2014 Hasiči Dobříš Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
196Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
225Mochánová Adéla 2016 Dívky 8 - 9 let Zdarma-
120Molek Sebastian 2017 HC Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
161Molková Stella 2019 HC Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
121Mrázek Filip 2018 Láz Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
122Mrázek Jakub 2015 Láz Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
123Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
239Nietsche Jonáš 2008 Atletika Jižní Město Dorostenci Zdarma-
285Novák Benjamín 2021 Točník Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
286Novák Jan 2013 AO Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
197Novák Ondřej 1973 Roztoky Muži 50 - 59 let 200,--Zaplaceno
231Novák Vít 2014 Florbal Dobříš Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
287Nováková Karla 2017 Točník Dívky 6 - 7 let Zdarma-
162Novotná Zorka 2020 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
163Nusl Tadeáš 2021 Bohutín Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
124Paimová Erika 2015 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let Zdarma-
125Paimová Ester 2017 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
235Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let Zdarma-
126Pavlíček Tomáš 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
164Pavlíčková Aneta 2020 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
198Pazdera Lukáš 1986 Here To Win Team Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
165Pechač Kryštof 2019 Sedlčany Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
199Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
167Pelcová Anna 2019 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
127Pelcová Petra 2016 Dívky 8 - 9 let Zdarma-
237Perutka Štěpán 2012 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
200Pilík Stanislav 1950 Panský mlýn Rakovník Muži 70 - 79 let 200,--Zaplaceno
201Plavec Hynek 1978 D. Dusniky Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
128Poslední Tomáš 2007 Dorostenci Zdarma-
238Posselt Štěpán 2010 Chlapci 14 - 15 let Zdarma-
168Procházková Šárka 2019 Bohutín Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
288Prouza Martin 2021 Cerhovice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
169Ráblová Sofie 2020 Hostomice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
289Randa Jan 2018 SK Přestavlky Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
290Randová Eva 2015 SK Přestavlky Dívky 8 - 9 let Zdarma-
170Rebić Stela 2020 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
130Rezková Barbora 2018 Čisovice Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
131Riegerová Tereza 2016 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let Zdarma-
202Rys Tomáš 1999 ENERGON Muži 20 - 39 let 200,--3322041985
247Řechková Svatava 1967 Ženy 55 - 64 let 200,--Zaplaceno
291Schejbal Matyáš 2008 Újezdec Dorostenci Zdarma-
293Skalička Michael 2012 SK Sporting Pribram Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
292Skalička Petr 1978 Lhota u Příbramě Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
294Skuhrovec Marek 2017 Obořiště Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
203Slauka David 2002 Poděbrady Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
240Slauka Kryštof 1998 Poděbrady Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
295Sovová Ema 2016 ASK Slavia Dívky 8 - 9 let Zdarma-
171Stibor Honzík 2023 Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
204Stibor Jan 1989 Jesenice Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
172Stiborová Viktorie 2021 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
205Svoboda Pavel 1969 Dobříš Muži 50 - 59 let 200,--Zaplaceno
244Svojtka Libor 1980 Buková Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
309Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník, Šílenci v běhu Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
296Šebik David 2016 Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
217Šindelář Prokop 2019 Sportovní akademie Dobříš Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
132Šolcová Karolína 2013 Sk Sporting Dívky 10 - 11 let Zdarma-
173Šomková Elisabeth 2021 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
174Šrainová Adéla 2022 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
175Šrainová Ema 2019 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
133Šrainová Ema 2018 Dlouhá Lhota Dívky 6 - 7 let Zdarma-
134Šubrt Matěj 2007 Pavlíkov Dorostenci Zdarma-
176Švagrová Anežka 2021 Holšiny Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
297Švagrová Kristýna 2000 Ouběnice Ženy 20 - 34 let 200,--Zaplaceno
230Tetu Filip 2014 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
228Tetuová Miriam 2016 Sportovní akademie Dobříš Dívky 8 - 9 let Zdarma-
135Tikovská Ema 2010 SDH Nahoruby Dívky 14 - 15 let Zdarma-
206Tikovský Jaromír 1978 SDH Nahoruby Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
299Turčiačíková Ema 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let Zdarma-
298Turčiačíková Nela 2015 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let Zdarma-
207Turečková Jana 1968 Tenisový klub Bohutín Ženy 55 - 64 let 200,--Zaplaceno
177Tylichová Josefína 2019 Praha Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
300Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun - URT Muži 50 - 59 let 200,--Zaplaceno
301Uxová Anetka 2000 Triatlon Beroun - URT Ženy 20 - 34 let 200,--Zaplaceno
302Vacková Bibiana 2021 Dlouhá Lhota Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
303Vajner Filip 2018 Pouště Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
304Vajnerová Viktorie 2021 Pouště Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
306Valchářová Emílie 2018 Sokol Voznice Dívky 6 - 7 let Zdarma-
305Valchářová Eva 2020 Sokol Voznice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
136Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 14 - 15 let Zdarma-
137Valuchová Veronika 2008 JUVE Dorostenky Zdarma-
208Vašíček Tomáš 1961 ENERGON Muži 60 - 69 let 200,--3308054109
138Večerek Albert 2014 Arko Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
139Veselá Anežka 2013 AO Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let Zdarma-
140Veselý Kryštof 2015 AO Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
209Větrovská Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let 200,--Zaplaceno
141Větrovská Natálie 2017 VDN Promo Dívky 6 - 7 let Zdarma-
178Větrovský Matyáš 2022 VDN Promo Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
142Vitaskova Viktorie 2015 Holsiny Dívky 8 - 9 let Zdarma-
216Vitaskova Vilma 2021 Holsiny Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
241Vlas Petr 1992 Muži 20 - 39 let 200,--3309053415
210Vokáč Roman 1962 Zdice Muži 60 - 69 let 200,--Zaplaceno
179Volný Kryštof 2020 Dobříš Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
143Vondrák Matěj 2017 Sedlčany Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
180Vondráková Ema 2021 Sedlčany Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
211Vondráková Petra 1986 Sedlčany Ženy 35 - 44 let 200,--Zaplaceno
181Vondrášková Lucie 2020 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
182Vopička Antonín 2020 Oboriste Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
144Vopičková Marie 2018 Oboriste Dívky 6 - 7 let Zdarma-
212Zadražil Michal 1979 Hořovice Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
145Zajícová Violka 2016 AO Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let Zdarma-
213Zeman Zdeněk 1993 Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
311Zvěřina Marek 2015 Jiskra Lisovice Chlapci 8 - 9 let Zdarma-

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: VDN Promo sro, IČO: 04619731
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)