Přihlášky na závody

Přihlášení na Tuháčkův běh 25.5.2024

Registrace do 24.5.2024 22:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Tuháčkův běh dne 25.5.2024

Startovní čísloPřijmení jméno Ročník Klub Kategorie
1Tuháček Pavel 1951 Vodáci ML Muži 70 - 79 let
8Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let
3Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let
4Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
5Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
6Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let
7Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka Muži 60 - 69 let
44Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 60 - 69 let
2Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let
45Karas Tomáš 1967 Muži 50 - 59 let
9Řechková Svatava 1967 Ženy 55 - 64 let
10Nesvačil Tomáš 1968 Příbram Muži 50 - 59 let
11Turečková Jana 1968 Tenisový klub Bohutín Ženy 55 - 64 let
43Justych Jiří 1969 Rozbehame Horovicko Muži 50 - 59 let
46Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let
12Číp Roman 1970 Muži 50 - 59 let
47Karasová Věra 1972 Ženy 45 - 54 let
13Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy Muži 50 - 59 let
48Švagr Rostislav 1973 Ouběnice Muži 50 - 59 let
14Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 50 - 59 let
15Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let
16Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 50 - 59 let
18Frühauf František 1975 Ohrazenice Muži 40 - 49 let
17Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
19Skripová Ilona 1976 Ten Art Ženy 45 - 54 let
49Kaiserová Jiřina 1976 MP Hořovice Muži 40 - 49 let
50Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 45 - 54 let
51Matoušková Jitka 1977 PVP Ženy 45 - 54 let
21Mázdra Marcel 1978 Muži 40 - 49 let
22Nademlejnský Petr 1978 Zdice Muži 40 - 49 let
52Skalička Petr 1978 Lhota u Příbramě Muži 40 - 49 let
20Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let
23Zadražil Michal 1979 Hořovice Muži 40 - 49 let
25Svojtka Libor 1980 Buková Muži 40 - 49 let
24Flachsová Šárka 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let
26Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let
53Jechort Martin 1981 Příbram Muži 40 - 49 let
54Jechort Martin 1981 Příbram Muži 40 - 49 let
27Zemanová Eva 1983 Ten Art Ženy 35 - 44 let
55Linhova Michaela 1983 Jince Ženy 35 - 44 let
56Hanuš Jiří 1983 Muži 40 - 49 let
57Kutíková Alena 1984 Vižina Ženy 35 - 44 let
58Edelmann Robert 1984 Příbram Muži 40 - 49 let
29Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let
28Pazdera Lukáš 1986 HERE TO WIN TEAM Muži 20 - 39 let
30Divišová Efi 1988 Plzeň Ženy 35 - 44 let
31Stibor Jan 1989 Jesenice Muži 20 - 39 let
32Fraňková Andrea 1989 Praha 6 Ženy 35 - 44 let
33Ivaník Pavel 1989 Ten Art Muži 20 - 39 let
34Doubková Tereza 1989 TeriKuli Team Ženy 35 - 44 let
35Franěk Ondřej 1990 Praha 6 Muži 20 - 39 let
59Chocholová Markéta 1991 Drahlín Ženy 20 - 34 let
36Zeman Zdeněk 1993 Muži 20 - 39 let
37Kopáček Jiří 1993 SDH Drásov Muži 20 - 39 let
38Fencl Vít 1994 Ten Art Muži 20 - 39 let
39Grim Ondřej 1995 Příbram Muži 20 - 39 let
60Čížek Jan 1995 FUBO Team Muži 20 - 39 let
40Švagrová Kristýna 2000 Ouběnice Ženy 20 - 34 let
41Burian Dominik 2001 Příbram Muži 20 - 39 let
62Bibenová Kateřina 2001 Ženy 20 - 34 let
61Flachsová Šárka 2002 Příbram Ženy 20 - 34 let
42Švehla David 2002 Vysoká u Příbramě Muži 20 - 39 let
63Salivarová Aneta 2004 Příbram Ženy 20 - 34 let
130Kundrát David 2007 Praskolesy Dorostenci
129Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dorostenky
145Prukner Tomas 2009 Praha Chlapci 14 - 15 let
128Diviš Pavel 2011 AO Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let
127Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let
144Beránková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
143Skalička Michael 2012 SK Sporting Příbram Chlapci 12 - 13 let
142Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
141Edelmann Max 2012 1.FK Příbram Chlapci 12 - 13 let
125Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let
124Diviš Jan 2013 AO Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let
123Šolcová Karolína 2013 Sk Sporting Dívky 10 - 11 let
122Hrdličková Julie 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
121Buraltová Elen 2013 SK Sporting Dívky 10 - 11 let
140Brožová Markéta 2013 Sporting Příbrm Dívky 10 - 11 let
139Kreuzová Ema 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
126Veselá Anežka 2013 AO Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
118Paimová Erika 2015 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let
117Zvěřina Marek 2015 Jiskra Lisovice Chlapci 8 - 9 let
116Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let
115Křížová Rebeca 2015 TC Rak Příbram Dívky 8 - 9 let
114Burián Tomáš 2015 Rpety Chlapci 8 - 9 let
113Buraltová Adéla 2015 SK Sporting Dívky 8 - 9 let
138Hošek Marek 2015 Příbram Chlapci 8 - 9 let
137Novotný Jan 2015 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let
120Veselý Kryštof 2015 AO Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
119Halaburdová Anna 2015 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
136Edelmannová Emma 2016 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let
111Paimová Ester 2017 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let
112Kočí Lukáš 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let
135Hošková Aneta 2017 Příbram Dívky 6 - 7 let
134Jechort David 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let
110Kříž Fabien 2018 FK. Příbram Chlapci 6 - 7 let
109Boukalová Tereza 2018 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let
108Krejci Emma 2018 Kraluv Dvur Dívky 6 - 7 let
133Edelmannová Thea 2018 MŠ Kličkova vila Dívky 6 - 7 let
132Jechortová Emma 2018 Příbram Dívky 6 - 7 let
146Vondrášková Anna 2018 Praha Dívky 6 - 7 let
106Máša Alex 2019 Nepomuk Chlapci nejmladší do 5 let
105Buraltová Ema 2019 MŠ Dolní Hbity Dívky nejmladší do 5 let
107Kočí David 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let
104Doubek Dominik 2020 TeriKuli Team Chlapci nejmladší do 5 let
103Tomek Ondřej 2020 Rožmitál pod tremsinem Chlapci nejmladší do 5 let
102Krejci Antonin 2020 Kraluv Dvur Chlapci nejmladší do 5 let
131Chochola Jonáš 2021 Drahlín Chlapci nejmladší do 5 let
101Máša Adam 2022 Nepomuk Chlapci nejmladší do 5 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.