Přihlášky na závody

Přihlášení na Tuháčkův běh 18.9.2021

Registrace do 17.9.2021 18:50,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Tuháčkův běh dne 18.9.2021

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 letZdarma
Boukalová Tereza 2018 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Burian Tomáš 1998 Chrást Muži 20 - 39 let50,-1010084536
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let50,-1023081463
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let50,-1023081428
Čanda Jan 1985 SK Tochovice Muži 20 - 39 let50,-1014094612
Čanda Vojtěch 2012 SK Tochovice Chlapci 8 - 9 letZdarma
Čandová Antonie 2015 SK Tochovice Dívky 6 - 7 letZdarma
Čebišová Petra 1997 Přibram Ženy 20 - 34 let50,-1017094582
Čechura Jaroslav 1955 Rozběháme Hořovicko Muži 60 - 69 let50,-1031084263
Diviš Pavel 2011 STŘELA Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma
Diviš Jan 2013 STŘELA Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
Divišová Efi 1988 Trojka na útěku Ženy 20 - 34 let50,-1015095964
Dolejš Jakub 2009 Lokomotiva Beroun Chlapci 12 - 13 letZdarma
Dolejš Matěj 2014 Kelti Beroun Chlapci 6 - 7 letZdarma
DVOŘÁKOVÁ DANIELA 2013 Zduchovice Dívky 8 - 9 letZdarma
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let50,-1026084052
Dziegielewska Karolina 2010 človíček Praha Dívky 10 - 11 letZdarma
Dziegielewska Marta 2014 človíček Praha Dívky 6 - 7 letZdarma
Edelmann Max 2012 1.FK Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Edelmannová Emma 2016 MŠ Kličkova vila Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Edelmannová Thea 2018 MŠ Kličkova vila Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let50,-1014097129
Flachs Jonáš 2017 Zličín Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Flachsová Šárka 2002 Dukla Praha Juniorky50,-1012092503
Flachsová Šárka 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-1012095708
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let50,-1017095942
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-1023081563
Hájková Lucie 2010 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Halík Tomáš 2016 Sokol Spořilov Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let50,-1012091203
Háva Filip 2017 F.H.TK Dobřichovice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Hávová Tereza 2014 F.H.TK Dobřichovice Dívky 6 - 7 letZdarma
Hovorka Tomáš 2010 Višňová u Příbrami Chlapci 10 - 11 letZdarma
Hovorková Natálie 2017 Višňová u Příbrami Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let50,-1014098912
Hršelová Anna 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 letZdarma
Chudoba Kryštof 2018 Lisovivce Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Chudobová Anna 2014 Lisovice Dívky 6 - 7 letZdarma
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma
Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu Muži nad 70 letZdarma
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let50,-1003099142
Jiřina Kaiserova 1976 MP Hořovice Ženy 45 - 54 let50,-1017096003
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let50,-1007093058
Kočnarová Sofie 2015 Pňovice Dívky 6 - 7 letZdarma
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let50,-1009099530
Kratochvíl Tomáš 2014 PK Příbram Swimming Chlapci 6 - 7 letZdarma
Kratochvílová Renata 2010 PK Příbram Swimming Dívky 10 - 11 letZdarma
Kroutil David 2016 Buková Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Ženy 35 - 44 let50,-1017093164
Kudová Kateřina 2009 SK Mníšecký expres/Mníšek pod Brdy Dívky 12 - 13 letZdarma
Kutnohorsky Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let50,-1017097218
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let50,-1013098359
Ladislav Vobejda 1974 Pribram Muži 40 - 49 let50,-1017097264
Landauerová Radka 1992 RTS Ženy 20 - 34 let50,-1016096983
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let50,-1014098517
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let50,-1014098756
Mach Zbyněk 1970 Triklub Příbram Muži 50 - 59 let50,-1017099184
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let50,-1005092965
Mázdra Marcel 1978 Chrást Muži 40 - 49 let50,-1013098971
Miriťuk Jonáš 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Miriťuk Tobiáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Myslivec Michal 1986 Kamýk nad Vltavou Muži 20 - 39 let50,-1017097126
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let50,-1011098254
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Chlapci 12 - 13 letZdarma
Novák Vít 2014 SAD Dobříš Chlapci 6 - 7 letZdarma
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 45 - 54 let50,-1023083209
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 letZdarma
Pavlík Martin 1978 Krnov Muži 40 - 49 let50,-1015097320
Pavlišen Petr 1999 Spartak Praha 4 Muži 20 - 39 let50,-1013091495
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let50,-1005098610
Perglova Veronika 1991 Horovice Ženy 20 - 34 let50,-1015093209
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let50,-1013091472
Plavec Jakub 2018 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Podlena Václav 1991 Hvožďany Muži 20 - 39 let50,-1012094600
Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres Ženy 45 - 54 let50,-1014098002
Raušová Anna 2007 SK Mníšecký Expres Dívky 14 - 15 let Zdarma
Raušová Emma 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 letZdarma
Rendl Josef 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let50,-1013099876
Rendl Šimon 2012 tj packa praha Chlapci 8 - 9 letZdarma
Roj David 2015 SK Spartak Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Rojová Nikola 2011 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let50,-1005090892
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let50,-1005094239
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let50,-1021080867
Skalička Michael 2012 Chlapci 8 - 9 letZdarma
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let50,-1009091594
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let50,-1002097001
Studnička Kristián 2017 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Suchopárová Julie 2007 Višňová u Příbrami Dívky 14 - 15 let Zdarma
Svoboda Robert 1973 Beroun Muži 40 - 49 let50,-1006092731
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosun Muži nad 70 letZdarma
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 letZdarma
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let50,-1017095037
Škrlant Martin 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let50,-1014098264
Škrlant Adam 2017 Žebrák Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Škrlantová Klárka 2016 Žebrák Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Šolcová Karolina 2013 Sk Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Špetová Patricie 2011 AK ŠKODA Plzeň Dívky 10 - 11 letZdarma
Špetová Viktorie 2011 AK ŠKODA Plzeň Dívky 10 - 11 letZdarma
Štilcová Kateřina 2012 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Štilcová Adéla 2015 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Troch Vít 2017 Kotenčice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Troch Šimon 2015 Kotenčice Chlapci 6 - 7 letZdarma
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let50,-1016098105
Tůmová Milena 1997 Hvožďany Ženy 20 - 34 let50,-1009095196
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let50,-1030085364
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let50,-1002091276
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let50,-1016097536
Uxová Anett 2000 URT Beroun Šílenci v běhu Ženy 20 - 34 let50,-1016094037
Václav Halík 2012 Sokol Spořilov Chlapci 8 - 9 letZdarma
Valek Marian 1975 Muži 40 - 49 let50,-1013091504
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 letZdarma
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 12 - 13 letZdarma
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let50,-1026089258
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 50 - 59 let50,-1015094158
Zbyněk Mach 1970 Triklub Příbram Muži 50 - 59 let50,-1017091924
Zeisková Eliška 1988 Křesťanské centrum Příbram Ženy 20 - 34 let50,-1004090849
Zvěřina Marek 2015 Jiskra Lisovice Chlapci 6 - 7 letZdarma
Žáková Anita 2000 Žaky klub PB Ženy 20 - 34 let50,-1016093658

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Číslo účtu: platba na místě
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)