Přihlášky na závody

Přihlášení na Příbramský půlmaraton 8.6.2024

Registrace do 7.6.2024 22:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Příbramský půlmaraton dne 8.6.2024

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Startovní čísloPřijmení jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
65Dvořáková Daniela 2013 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let Zdarma-
63Hrdličková Julie 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let Zdarma-
57Portelekyova Adéla 2014 Příbram Dívky 10 - 11 let Zdarma-
62Šolcová Karolína 2013 Sk Sporting Dívky 10 - 11 let Zdarma-
61Veselá Anežka 2013 AO Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let Zdarma-
130Broošová Sára 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let Zdarma-
146Šebková Elen 2013 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let Zdarma-
147Kreuzová Ema 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let Zdarma-
145Rozmajzlová Anna 2014 Hujerovi Dívky 10 - 11 let Zdarma-
161Brožová Markéta 2013 SK Sporting PB Dívky 10 - 11 let Zdarma-
167Dědinová Anna 2014 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let Zdarma-
179Buraltová Elen 2013 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let Zdarma-
71Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 12 - 13 let Zdarma-
70Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 12 - 13 let Zdarma-
102Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let Zdarma-
132Karpíšková Adéla 2012 Příbram Dívky 12 - 13 let Zdarma-
133Kraus Annemarie 2012 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let Zdarma-
73Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 14 - 15 let Zdarma-
72Hrdličková Valentýna 2010 Střela Žebrák Dívky 14 - 15 let Zdarma-
104Kratochvílová Renata 2010 PK Příbram Swimming Dívky 14 - 15 let Zdarma-
134Švarcová Magda 2010 Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma-
135Pavlíčková Nikol 2010 1.zš Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma-
148Hlinomazová Ema 2009 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma-
25Mašitová Tereza 2018 Praha Šeberov Dívky 6 - 7 let Zdarma-
32Paimová Ester 2017 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
31Uhlířová Anna 2017 Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
29Rozmajzlova Evelina 2017 Pribram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
28Hlinková Sofie 2017 ZŠ Bratří Čapků Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
22Punčochářová Mariana 2018 Puntíci z Rožmíku Dívky 6 - 7 let Zdarma-
21Sýkorová Šárka 2018 Sokol Beroun Dívky 6 - 7 let Zdarma-
27Lehocká Viktorie 2017 Triatlon Team Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
19Lipenská Nikola 2018 Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
92Procheová Adéla 2017 Drahlín Dívky 6 - 7 let Zdarma-
88Procheová Tereza 2018 Drahlín Dívky 6 - 7 let Zdarma-
89Borská Tereza 2018 Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
90Krejci Emma 2018 Kraluv Dvur Dívky 6 - 7 let Zdarma-
120Hofmanová Sofie 2017 Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
121Hošková Aneta 2017 Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
114Boukalová Tereza 2018 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
115Edelmannová Thea 2018 MŠ Kličkova vila Dívky 6 - 7 let Zdarma-
118Shuranova Tereza 2018 Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
137Fáberová Dominika 2017 Chaloupky Dívky 6 - 7 let Zdarma-
143Rozmajzlová Mariana 2017 ZŠ Chraštice Dívky 6 - 7 let Zdarma-
156Štochlová Viktorie 2018 Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
157Lhotáková Karolína 2017 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let Zdarma-
166Kiššová Alžběta 2018 Třebsko Dívky 6 - 7 let Zdarma-
169Leikepová Ema 2017 Pribram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
39Křížová Rebeca 2016 TC Rak Dívky 8 - 9 let Zdarma-
55Paimová Erika 2015 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let Zdarma-
54Josefíková Vilma 2015 Příbram Dívky 8 - 9 let Zdarma-
51Černá Viktorie 2015 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let Zdarma-
49Dvorská Karolína 2015 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let Zdarma-
48Halaburdová Anna 2015 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let Zdarma-
38Portelekyova Martina 2016 Příbram Dívky 8 - 9 let Zdarma-
45Pacinová Sofie 2015 Sk Sporting Dívky 8 - 9 let Zdarma-
34Popova Denisa 2016 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let Zdarma-
40Hrdinová Laura 2015 Dívky 8 - 9 let Zdarma-
94Vosolsobe Stela 2016 Obecnice Dívky 8 - 9 let Zdarma-
96Kárová Tereza 2015 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let Zdarma-
127Kočnarová Sofie 2015 Pňovice Dívky 8 - 9 let Zdarma-
124Pilíková Valentýna 2016 Dívky 8 - 9 let Zdarma-
125Edelmannová Emma 2016 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let Zdarma-
129Randová Eva 2015 SK Přestavlky Dívky 8 - 9 let Zdarma-
144Riegerová Tereza 2016 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let Zdarma-
160Vejrová Lilien 2015 Obecnice Dívky 8 - 9 let Zdarma-
159Škrlantová Klárka 2016 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let Zdarma-
163Štilcová Adéla 2015 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let Zdarma-
164Nedvědová Olivia 2015 Dívky 8 - 9 let Zdarma-
13Červenková Lilly 2020 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
12Adamcová Barbora 2020 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
18Procházková Šárka 2019 Vysoká pec Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
8Šille Valerie 2020 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
4Rozmajzlová Apolena 2021 Táta žíkal, že když to uběhnu, koupí mi zmrzku Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
7Herink Andrea 2020 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
3Punčochářová Barbora 2021 Kůzlata Rožmíku Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
2Klementová Eliška 2021 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
5Císařová Veronika 2020 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
14Lehocká Adriana 2019 Triatlon Team Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
79Kubínová Nikola 2020 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
86Bodnar Feodosiya 2019 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
78Ročňáková Meda 2022 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
108Sýkorová Ellen 2020 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
112Vašíčková Viktorie 2019 Tlapková patrola Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
153Drtilová Ella 2020 Obecnice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
154Lhoták Zdeněk 2019 Praskolesy Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
151Krůtová Veronika 2020 Jelence Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
170Kiššová Aneta 2019 Třebsko Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
168Leikepová Eliška 2020 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
172Švarcová Johanka 2019 Dubno Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
174Bodnár Magdaléna 2021 Bodíci Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
177Nohová Aya 2020 Jerusalem Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
180Buraltová Ema 2019 MŠ Dolní Hbity Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
181Teršová Anna 2019 Lešetice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
559Sedlář Lumír 2008 KOB Tretra Praha Dorostenci Hlavní závod300,--Zaplaceno
77Kundrát David 2007 Praskolesy Dorostenci Zdarma-
75Novak Lukáš 2008 SK Sporting PB Dorostenci Zdarma-
182Furiš David 2008 Sedlčany Dorostenci Zdarma-
74Valuchová Veronika 2008 JUVE Dorostenky Zdarma-
76Zděnovcová Aneta 2007 Příbram Dorostenky Zdarma-
60Novak Vit 2014 Florbal Dobříš Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
64Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
58Linhart Adam 2014 Příbram Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
56Miriťuk Tobiáš 2014 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
100Meruna Tomáš 2013 Loko Beroun Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
97Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
98Bugel Pavel 2014 Příbram Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
101Diviš Jan 2013 AO Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
99Svoboda Jiří 2014 RSáci Příbram Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
69Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
68Černý Martin 2011 Příbram Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
67Horvath Lukáš 2011 Příbram Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
66Skalička Michael 2012 SK Sporting Příbram Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
103Diviš Pavel 2011 AO Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
131Edelmann Max 2012 1.FK Příbram Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
136Prukner Tomas 2009 Praha Chlapci 14 - 15 let Zdarma-
24Kadlec David 2018 Hořovice Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
33Adamec Vít 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
30Kočí Lukáš 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
23Rozšafný Jonáš 2018 HC Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
20Mrázek Filip 2018 Láz Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
26Bambas David 2017 Sporting sk Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
122Sýkora Matěj 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
116Kříž Fabien 2018 FK Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
117Randa Jan 2018 SK Přestavlky Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
119Řezníček Dominik 2018 Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
123Karas Matěj 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
140Vařeka Hugo 2018 Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
155Myslík Lucas 2018 Solenice Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
158Škrlant Adam 2017 Žebrák Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
162Kroužecký Štěpán 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
165Dědina Ondřej 2017 SK Spartak Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
171Nedved Míša 2018 Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
175Bodnár Miroslav 2017 Bodíci Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
178Vostrovský Libor 2018 Rožmitál Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
53Rozšafný Jan 2015 HC Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
52Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
50Bureš Jiří 2015 Zaječov Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
47Novotný Jan 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
46Burián Tomáš 2015 Domeček Hořovice Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
37Punčochář Hanuš 2016 SK Sporting Příbran Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
36Šebik David 2016 Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
35Lusk Šimon 2016 České Budějovice Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
44Schrödl Dominik 2015 Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
43Veselý Kryštof 2015 AO Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
42Sýkora Radek 2015 Sokol Beroun Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
41Mrázek Jakub 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
93Kubín Matěj 2016 Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
95Mityska Matyáš 2016 Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
128Hošek Marek 2015 Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
126Danda Jakub 2016 Pribram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
173Švarc Jan 2016 Dubno Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
176Vostrovský Radovan 2015 Rožmitál Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
10Novotný Dušan 2020 Dussen Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
17Uhlíř Kryštof 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
9Tomek Ondřej 2020 Rožmitál pod Třemšínem Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
16Soukup Antonín 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
15Máša Alex 2019 Nepomuk Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
1Máša Adam 2022 Nepomuk Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
6Doubek Dominik 2020 TeriKuli Team Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
82Yagci Timur 2019 Agafonovci Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
83Haltenberger Samuel 2019 Obecnice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
84Petrovic Šimon 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
80Krejci Antonin 2020 Kraluv Dvur Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
85Bugel Matěj 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
81Vosolsobe Marek 2020 Obecnice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
87Soukup Antonín 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
106Kočnar Matyáš 2020 Pňovice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
105Svoboda Lukáš 2021 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
110Pilík Nikolas 2019 Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
111Pavlíček Josef 2019 Háje Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
107Sebastien Kaše 2020 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
109Chalupný Jakub 2020 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
113Němec Martin 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
11Fábera Matyáš 2019 Chaloupky Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
139Vařeka Viktor 2020 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
141Šebek Sebastian 2019 Beroun Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
142Hruška Tadeáš 2019 Mondraker Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
91Dvorský František 2020 Bohutín Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
150Čedík Matěj 2021 Solenice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
149Simandl Mikoláš 2021 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
152Kroužecký Jáchym 2020 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
59Zubco Dominik 2020 Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
508Nováková Eliška 2005 Juniorky 500,--Zaplaceno
560Zemanová Lucie 2005 Juniorky 500,--Zaplaceno
557Hanek Kryštof 2005 AC Moravská Slávia Brno Junioři 300,--Zaplaceno
558Vavroušek Ondřej 2006 Junioři 400,--Zaplaceno
529Šinágl Filip 1988 Muži 20 - 39 let 300,--Zaplaceno
551král kevin 1999 Milín Muži 20 - 39 let 300,--Zaplaceno
525Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let 300,--Zaplaceno
462Picur Stanislav 2004 Příbram Muži 20 - 39 let 300,--1328028591
531Krejčíř Ondřej 1989 Doubravan 2009 Muži 20 - 39 let 300,--Zaplaceno
541Zeman Zdeněk 1993 Blatná Muži 20 - 39 let 300,--Zaplaceno
535Franěk Ondřej 1990 Praha 6 Muži 20 - 39 let 400,--Zaplaceno
538Vlas František 1992 Rožmitál pod Třemšínem Muži 20 - 39 let 400,--Zaplaceno
545Kuba Martin 1994 Podlahy Kuba Muži 20 - 39 let 400,--Zaplaceno
504Černohorský David 1996 Muži 20 - 39 let 400,--1307053874
539Hádek Petr 1992 Příbram Muži 20 - 39 let 400,--Zaplaceno
536Stránský Jakub 1990 Praha 111 Muži 20 - 39 let 400,--Zaplaceno
542Staněk Jaromír 1993 Muži 20 - 39 let 400,--Zaplaceno
546Křivanec David 1994 SKI Club Sušice Muži 20 - 39 let 400,--Zaplaceno
530Keller Petr 1988 Chomutov Muži 20 - 39 let 400,--Zaplaceno
521Cipro Miroslav 1986 Zdice-Hrouda Muži 20 - 39 let 400,--Zaplaceno
506Pavlišen Petr 1999 TFD Muži 20 - 39 let 400,--1323052305
533Stibor Jan 1989 Jesenice Muži 20 - 39 let 400,--Zaplaceno
554Kastner Daniel 2000 TJ Řenče Muži 20 - 39 let 400,--Zaplaceno
552Fejtl Patrik 1999 Krysy v běhu Muži 20 - 39 let 400,--Zaplaceno
543Jánský Štěpán 1993 Krysy v běhu Muži 20 - 39 let 400,--Zaplaceno
548Dvořák Petr 1995 Vila Rusalka Muži 20 - 39 let 400,--Zaplaceno
523Rozmajzl Martin 1986 Pribram Muži 20 - 39 let Zdarma-Zaplaceno
555Novák Vojtěch 2002 Puma/VSK Univerzita Brno Muži 20 - 39 let Zdarma-Zaplaceno
502Levy Martin 1990 KOA Muži 20 - 39 let 500,--1301069268
540Kacetl Michael 1992 Chrudim - Chrudim IV Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
549Soural Vít 1996 Praha Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
550Rackauskas Eivydas 1996 Praha Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
524Pazdera Lukáš 1986 HERE TO WIN TEAM Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
505Karas Stanislav 1998 Příbram Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
509Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
510Heřman Václav 1996 Mořina Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
511Kočí David 1992 Příbram Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
564Vrbský Pavel 1995 Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
563Veber Kamil 1997 Plzeň Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
561Koutný Roman 2003 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
562Riesz Martin 2001 Příbram Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
572Rucki Matyáš 2001 Sedlčany Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
573Bohatý Jakub 1985 Chrást Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
574Nič Jaroslav 2000 Tachov Muži 20 - 39 let 500,--Zaplaceno
460Brunovský Pavel 1978 Praha Muži 40 - 49 let 300,--1329012056
515Vašíček Petr 1981 Muži 40 - 49 let 300,--Zaplaceno
484Hlavacek Rostislav 1975 Drasov Muži 40 - 49 let 300,--Zaplaceno
490Tikovský Jaromír 1978 Muži 40 - 49 let 300,--Zaplaceno
485Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let 300,--Zaplaceno
492Veselý Jiří 1979 Rakovník Muži 40 - 49 let 400,--Zaplaceno
487Brožík Valdemar 1976 A bude hůř Muži 40 - 49 let 400,--Zaplaceno
493Zadražil Michal 1979 Hořovice Muži 40 - 49 let 400,--Zaplaceno
495Mrňavý Lukáš 1980 Praha Muži 40 - 49 let 400,--Zaplaceno
519Kříž Petr 1983 SK Spartak Příbram Muži 40 - 49 let 400,--Zaplaceno
486Hošpes Miloslav 1975 Statenice Muži 40 - 49 let 400,--Zaplaceno
518Bílý Bohumil 1982 TEMPOMAKERS Muži 40 - 49 let Zdarma-Zaplaceno
491Skalička Petr 1978 Lhota u Příbramě Muži 40 - 49 let 400,--Zaplaceno
489Matějka Josef 1977 Sedlice Muži 40 - 49 let 400,--Zaplaceno
494Krátký Martin 1979 HO USk Plzeň / Spálené Poříčí Muži 40 - 49 let 400,--Zaplaceno
514Svojtka Libor 1980 Buková u Příbramě Muži 40 - 49 let 400,--Zaplaceno
520Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki Muži 40 - 49 let Zdarma-Zaplaceno
516Sajdl Martin 1981 Žižkovský Tygři Muži 40 - 49 let 500,--Zaplaceno
461Plavec Hynek 1978 D. Dusniky Muži 40 - 49 let 500,--1304061079
463Bernášek Antonín 1979 Příbram Muži 40 - 49 let 500,--Zaplaceno
512Sychra Josef 1978 Příbram Muži 40 - 49 let 500,--Zaplaceno
566Staněk Libor 1976 Český běžecký klub Muži 40 - 49 let 500,--1305068217
565Špryngl Jan 1982 Příbram Muži 40 - 49 let 500,--Zaplaceno
456Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let 500,--Zaplaceno
570Kudelňák Oldřich 1980 Příbram Muži 40 - 49 let 500,--1307062564
568Chaloupka Petr 1976 Praha Muži 40 - 49 let 500,--Zaplaceno
571Čermák Martin 1976 Norican Czech Muži 40 - 49 let 500,--Zaplaceno
575Barášek Aleš 1975 Muži 40 - 49 let 500,--Zaplaceno
473Přenosil Stanislav 1972 Příbram Muži 50 - 59 let 300,--Zaplaceno
479Šlosar Roman 1974 TJ Sokol Žebrák Muži 50 - 59 let 300,--Zaplaceno
458Nesvačil Tomáš 1968 Příbram Muži 50 - 59 let 400,--1312045003
470Tylichtr Petr 1971 TT Tál í n Muži 50 - 59 let 400,--Zaplaceno
471Čvančara Pavel 1971 TEMPOMAKERS Muži 50 - 59 let Zdarma-Zaplaceno
468Pšeničný Jaroslav 1969 AC Čimelice Muži 50 - 59 let 400,--Zaplaceno
477Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy Muži 50 - 59 let 400,--Zaplaceno
474Waas Petr 1972 Plzeň Muži 50 - 59 let 400,--Zaplaceno
480Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 50 - 59 let 400,--Zaplaceno
475Havlíček Martin 1972 Příbram Muži 50 - 59 let 400,--Zaplaceno
469PANTAZOPOULOS ATHANASSIOS 1969 PRAHA Muži 50 - 59 let 400,--Zaplaceno
472Stehlík Pavel 1971 Příbram Muži 50 - 59 let 400,--Zaplaceno
459Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let 500,--Zaplaceno
478Rubeš Jan 1973 Atletika Jižní Město Muži 50 - 59 let 500,--Zaplaceno
567Dubský Dalibor 1971 Muži 50 - 59 let 500,--Zaplaceno
465Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 60 - 69 let 300,--Zaplaceno
454Liška Libor 1961 Dlouhá Lhota Muži 60 - 69 let 400,--Zaplaceno
455Häusler Václav 1963 Příbram Muži 60 - 69 let 400,--Zaplaceno
464Novák Václav 1963 Sokol Milevsko Muži 60 - 69 let 400,--Zaplaceno
452Frič Pavel 1955 CHECOMACOCO Muži 60 - 69 let 400,--Zaplaceno
453Svátek Lubomír 1958 Muži 60 - 69 let 400,--Zaplaceno
451Pečený Jan 1953 Tlustovousy Muži 70 - 79 let 300,--Zaplaceno
544Havranová Romana 1994 AK Tlmače Ženy 20 - 34 let 300,--Zaplaceno
503Kutheilová Gabriela 1996 Ženy 20 - 34 let 300,--Zaplaceno
507Flachsová Šárka 2002 Příbram Ženy 20 - 34 let 300,--Zaplaceno
553Váchová Kateřina 2000 Příbram Ženy 20 - 34 let 300,--Zaplaceno
537Pražáková Dominika 1992 Matka na útěku Ženy 20 - 34 let 300,--Zaplaceno
501Soukupová Michaela 1990 Příbram Ženy 20 - 34 let 500,--Zaplaceno
547Třísková Anita 1995 Ženy 20 - 34 let 400,--Zaplaceno
556VESECKÁ Nicol 2004 Příbram 1 Ženy 20 - 34 let 400,--Zaplaceno
498Prudká Linda 1983 Milín Ženy 35 - 44 let 300,--1329016395
526Huda Tereza 1987 Ženy 35 - 44 let 300,--Zaplaceno
527Červeňáková Lucie 1987 Praha Ženy 35 - 44 let 300,--Zaplaceno
517Tomšíková Petra 1982 Praha Ženy 35 - 44 let 300,--Zaplaceno
532Fraňková Andrea 1989 Praha 6 Ženy 35 - 44 let 400,--Zaplaceno
496Flachsová Šarka 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let 400,--Zaplaceno
499Komárková Tereza 1987 Příbram Ženy 35 - 44 let 400,--1302057380
500Hauserová Barbora 1988 Ženy 35 - 44 let 400,--1322052410
534Křížová Aneta 1989 Příbram Ženy 35 - 44 let 400,--Zaplaceno
528Pavlík Přikrylová Johana 1987 TEMPOMAKERS Ženy 35 - 44 let Zdarma-Zaplaceno
522Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let 400,--Zaplaceno
569Šatavová Lenka 1986 Višňová Ženy 35 - 44 let 500,--Zaplaceno
482Závadská Eva 1975 SRTG Praha Ženy 45 - 54 let 300,--Zaplaceno
483Švábová Lenka 1975 Žena a život Ženy 45 - 54 let Zdarma-Zaplaceno
488Bodnarová Iveta 1976 Maratón klub Kladno Ženy 45 - 54 let 400,--Zaplaceno
476Šindelářová Blanka 1972 Blovice Ženy 45 - 54 let 400,--Zaplaceno
481Urbanová Zora 1974 Příbram 2 Ženy 45 - 54 let 500,--Zaplaceno
467Turečková Jana 1968 Tenisový klub Bohutín Ženy 55 - 64 let 300,--Zaplaceno
457Řechková Svatava 1967 Ženy 55 - 64 let 300,--Zaplaceno
466Ronovská Jana 1966 TEMPOMAKERS Ženy 55 - 64 let Zdarma-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)