Přihlášky na závody

Přihlášení na Příbramský půlmaraton 19.9.2021

Registrace do 18.9.2021 15:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Příbramský půlmaraton dne 19.9.2021

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Dlubal Jan 1992 Muži 20 - 39 let400,-1312062645
Martinkovič David 2000 Muži 20 - 39 let400,-1319081540
Hrehora Matúš 1991 Muži 20 - 39 let400,-1310095803
417Říha Vojtěch 1989 Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
415Bareš Pavel 1989 Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
220Brejcha Martin 1977 Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
254Franěk Jan 1978 Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
277Ježek Jan 1980 Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
419Bernášek Antonín 1979 Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
Valek Marian 1975 Muži 40 - 49 let400,-1317096374
260Häusler Václav 1963 Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
287Liška Libor 1961 Muži 60 - 69 let600,-Zaplaceno
Lukšanová Monika 1977 Ženy 35 - 44 let400,-1315096809
Šnajdr Josef 2010 Chlapci 10 - 11 letZdarma
Barášek Šimon 2012 Chlapci 8 - 9 letZdarma
Viktorie Štochlová 2018 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
6Dražan Antonín 2014 Chlapci 6 - 7 letZdarma
Gabriela Štochlová 2015 Dívky 6 - 7 letZdarma
50Edelmann Max 2012 1.FK Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
57Gargoš Martin 2012 3. ZŠ Chlapci 8 - 9 letZdarma
222Brožík Valdemar 1976 A bude hůř Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
1Andelova Emma 2017 Angelsfamily ocr team Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Hart Radek 1973 Baroko maraton Muži 40 - 49 let400,-1313097120
407Zeman Zdeněk 1993 Blatná Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
371Sedláček Michal 2000 Blatná Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
2Bodnár Miroslav 2017 Bodíci Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
3Bodnár Marika 2014 Bodíci Dívky 6 - 7 letZdarma
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let400,-1313090476
214Bilina Petr 1971 CK Hydrant Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
380Vopička Milan 1972 Cukříci z Brd Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
Hlavacek Rostislav 1975 Drasov Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
53Háva Filip 2017 F.H.TK Dobřichovice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
54Hávová Tereza 2014 F.H.TK Dobřichovice Dívky 6 - 7 letZdarma
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let400,-1315093918
61Červenková Adina 2018 Háje Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Votápek Daniel 1974 Chaloupky Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
362Palek Vojta 1977 Chodouň Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Dolejš Rudolf 1958 JikoČácha Sušice Muži 60 - 69 let400,-1325050839
Zvěřina Marek 2015 Jiskra Lisovice Chlapci 6 - 7 letZdarma
40Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 letZdarma
39Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 12 - 13 letZdarma
367Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
294Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let400,-Zaplaceno
37Troch Vít 2017 Kotenčice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
38Troch Šimon 2015 Kotenčice Chlapci 6 - 7 letZdarma
377Ungr Antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let400,-Zaplaceno
410Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
18Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 8 - 9 letZdarma
Sládek Tomáš 1983 Křešín Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
375Šlajchrtová Pavla 1976 Křešín Ženy 45 - 54 let600,-Zaplaceno
416Skalička Petr 1978 Lhota u Příbramě Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
Kocandova Eliška 2015 Lhota u Příbrame Dívky 6 - 7 letZdarma
36Štefflová Marie 2010 LOKO Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
19Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
55Dolejš Jakub 2009 Lokomotiva Beroun Chlapci 12 - 13 letZdarma
22Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Brejcha Lukáš 2000 Louny Muži 20 - 39 let400,-1327081362
Hanzl Šimon 2001 Louny Muži 20 - 39 let400,-1327083290
360Novotný Lukáš 2000 Louny Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Podaný Hynek 1999 Louny Muži 20 - 39 let400,-1328083489
366Pekárková Michaela 1995 Louny Ženy 20 - 34 let400,-Zaplaceno
285Král Kevin 1999 Milín Muži 20 - 39 let700,-Zaplaceno
368Přenosil Stanislav 1972 Mirovice Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
364Pavel Chylík 1970 Mirovice Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
379Večerek Mejzr Dušan 1974 Mníšek pod Brdy Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
Amsalem Barbora 1985 Mníšek pod Brdy Ženy 35 - 44 let400,-1306091607
Večerková Marcela 1981 Mníšek pod Brdy Ženy 35 - 44 let400,-1314091629
49Edelmannová Emma 2016 MŠ Kličkova vila Dívky nejmladší do 5 letZdarma
48Edelmannová Thea 2018 MŠ Kličkova vila Dívky nejmladší do 5 letZdarma
9Hlinková Sofie 2017 MŠ Podlesí Dívky nejmladší do 5 letZdarma
319Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
64Novotná Amálie 2011 Oubenice Dívky 10 - 11 letZdarma
369Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let400,-Zaplaceno
250Fejtl Patrik 1999 Pája na hrad Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Antunes Vitor 1967 Pisek Muži 50 - 59 let400,-1313097012
31Smetanková Linda 2010 PK Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
59Kratochvílová Renata 2010 PK Příbram swimming Dívky 10 - 11 letZdarma
14Kočnarová Sofie 2015 Pňovice Dívky 6 - 7 letZdarma
Kuba Martin 1994 Podlahy Kuba Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
383Zajíc Ondřej 1970 Praha Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
297MESANY Tadeáš 1971 PrahaKontraBass Muži 50 - 59 let700,-Zaplaceno
278Kafka František 1982 Příbram Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
433Trojanowicz Zdeněk 1975 Příbram Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
224Budoš Karel 1972 Příbram Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
212Bábíček Matěj 1974 Příbram Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
413Skalička Jiří 1974 Příbram Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
499Švarc Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let600,-Zaplaceno
414Stehlík Pavel 1971 Příbram Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
Nováková Adéla 1989 Příbram Ženy 20 - 34 let400,-1302058724
373Soukupová Michaela 1990 Příbram Ženy 20 - 34 let600,-Zaplaceno
263Heller Tereza 1989 Příbram Ženy 20 - 34 let600,-Zaplaceno
233Štefanová Lucie 1979 Příbram Ženy 35 - 44 let300,-Zaplaceno
259Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let400,-Zaplaceno
412Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 45 - 54 let400,-Zaplaceno
20Miriťuk Jonáš 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
15Králíček Dan 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
47Adamec Vít 2017 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Dědina Ondřej 2017 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Pavrovský Tomáš 2016 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
46Adamcova Barbora 2020 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
21Miriťuk Tobiáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
32Stočes Adam 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
58Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
13Josefíková Vilma 2015 Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Pavrovská Alice 2014 Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Bartoš Hynek 1973 Příbrami Muži 40 - 49 let400,-1310092017
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník, šílenci v běhu Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
408Rimarcik Martin 1966 Ritka Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
381Zadražil Michal 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
235Čechura Jaroslav 1955 Rozběháme Hořovicko Muži 60 - 69 let400,-Zaplaceno
418Matějka Josef 2000 Rozmital pod Tremsinem Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Landauerová Radka 1992 RTS Ženy 20 - 34 let400,-Zaplaceno
409Petr Lukáš 1987 Řitka Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
24Novák Vít 2014 SAD Dobříš Chlapci 6 - 7 letZdarma
243Černý Josef 1968 SDH Velká Hraštice Muži 50 - 59 let700,-Zaplaceno
Bilinová Šárka 1997 Sedlčany Ženy 20 - 34 let400,-Zaplaceno
291Matějka Josef 1977 Sedlice Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
372Sedláček Miroslav 1999 SK Doubravan Újezd, Hořovice Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Rozmajzlová Anna 2014 SK Chosiki Dívky 6 - 7 letZdarma
44Raušová Anna 2007 SK Mníšecký Expres Dívky 14 - 15 let Zdarma
45Hršelová Anna 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 letZdarma
16Kudová Kateřina 2009 SK Mníšecký expres/Mníšek pod Brdy Dívky 12 - 13 letZdarma
Petřík JAn 2014 SK Nový Knín Chlapci 6 - 7 letZdarma
28Roj David 2015 SK Spartak Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Havelka Honzík 2014 Sk Spartak Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
25Novák Lukáš 2008 SK Sporting Chlapci 12 - 13 letZdarma
34Šnajdrová Agáta 2010 SK Sporting Pribram Dívky 10 - 11 letZdarma
12Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma
17Kutlák Patrik 2009 SK Sporting Příbram Chlapci 12 - 13 letZdarma
26Pavlíčková Nikol 2010 Sk Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
29Rojová Nikola 2011 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
63Červenková Nela 2010 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
8Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
30Skalička Michael 2012 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
27Pavlíčková Gabriela 2012 Sk Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
35Šolcová Karolina 2013 Sk Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
62Červenková Zita 2013 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Štilcová Kateřina 2012 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
7Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Štilcová Adéla 2015 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Dědinová Anna 2014 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
378Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky Muži 40 - 49 let400,-1330061253
5Diviš Pavel 2011 STŘELA Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma
23Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma
Křížová Michaela 2011 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 letZdarma
4Diviš Jan 2013 STŘELA Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
56Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 letZdarma
218Bosáková Lucie 1983 Šneci v běhu Ženy 35 - 44 let400,-Zaplaceno
284Koukol Ondřej 1985 TJ Nýrsko Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Pejchal Vít 1989 TJ Orel / Kněžice Muži 20 - 39 let400,-1301080872
500Havel Michal 1983 TJ Sokol Jesenice Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Andel Vaclav 1990 Tj Sokol Mochtin Muži 20 - 39 let400,-1313090329
411Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
376Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let400,-Zaplaceno
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
Uxová Anett 2000 URT Beroun, Šílenci v běhu Ženy 20 - 34 let400,-Zaplaceno
11Hovorková Natálka 2017 Višňová u Příbramě Dívky nejmladší do 5 letZdarma
33Suchopárová Julie 2007 Višňová u Příbrami Dívky 14 - 15 let Zdarma
60Hovorka Tomáš 2010 Višňová u Příbrami Chlapci 10 - 11 letZdarma
275Hons Pavel 1980 Wheelabrator Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Ženy 35 - 44 let400,-Zaplaceno
247Fára Luděk 1974 Z(a)běhlí úředníci Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
298Mudrová Bohumila 1982 Za mě100 Ženy 35 - 44 let600,-Zaplaceno
52Zděnovcová Aneta 2007 základní škola 28.října Dívky 14 - 15 let Zdarma
51Zděnovcová Adéla 2014 základní škola 28.října Dívky 6 - 7 letZdarma
41Voříšek Maxim 2019 ZAOS Praha Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
10Hlinková Nela 2014 ZŠ Bratří Čapků Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
420Sajdl Martin 1981 Žižkovský Tygři Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
Maleček Martin 1975 Žižkovský tygři Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
Maleček Adam 2013 žižkovský tygři Chlapci 8 - 9 letZdarma
42Sajdlová Veronika 2017 Žižkovský tygři Dívky nejmladší do 5 letZdarma
43Sajdlová Bára 2015 Žižkovský tygři Dívky 6 - 7 letZdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)