Registrace do 20.4.2024 18:00,
pak již jen na místě.
Přijmení jméno | Ročník | Klub | Kategorie |
---|---|---|---|
Souček Milan | 1953 | Sokol Plavsko | Muži 70 - 79 let |
Jansová Naďa | 1960 | Praha 4 | Ženy 55 - 64 let |
Skopalík Jaromír | 1963 | Running Ďáblice | Muži 60 - 69 let |
Aldorf Luboš | 1964 | SABZO | Muži 60 - 69 let |
Beneš Vladimír | 1969 | Joskatel TRI Team | Muži 50 - 59 let |
Frýbertová Martina | 1971 | Ženy 45 - 54 let | |
Havelka Petr | 1972 | Eleven Run Team | Muži 50 - 59 let |
Olšer Tomáš | 1972 | AK Duchcov | Muži 50 - 59 let |
Ginzel Petr | 1972 | Muži 50 - 59 let | |
Sedlmeier Josef | 1976 | DUKLA Veterani | Muži 40 - 49 let |
Gaevskiy Alexey | 1977 | Praha | Muži 40 - 49 let |
Gaevskaia Inna | 1978 | Ženy 45 - 54 let | |
Kunstátová Marie | 1979 | Šneci v běhu | Ženy 45 - 54 let |
Tuček Petr | 1980 | Konecšpekům | Muži 40 - 49 let |
Halatka David | 1980 | BRK Dadáček Podolí | Muži 40 - 49 let |
Křenková Anna | 1980 | SK Míle, z.s. | Ženy 35 - 44 let |
Tučková Zuzana | 1982 | makámjakokrava | Ženy 35 - 44 let |
Zahradníková Iva | 1982 | Zahradníčci Podolí | Ženy 35 - 44 let |
Měchura Marek | 1985 | SK Svěrák | Muži 20 - 39 let |
Pažoutová Dominika | 1985 | Praha | Ženy 35 - 44 let |
Halatková Kateřina | 1985 | BRK Dadáček Podolí | Ženy 35 - 44 let |
Seifert Ivan | 1986 | Bašť | Muži 20 - 39 let |
Janda David | 1987 | Harfa sport | Muži 20 - 39 let |
Bureš Jan | 1987 | Praha | Muži 20 - 39 let |
Jandová Daniela | 1987 | ÚTVS ČVUT | Ženy 35 - 44 let |
Jelínek Michal | 1988 | Muži 20 - 39 let | |
Kuchařík Martin | 1988 | Kubiška | Muži 20 - 39 let |
Mizera Petr | 1988 | Praha 8 | Muži 20 - 39 let |
Bureš Martin | 1989 | Sokol Kbely | Muži 20 - 39 let |
Mizerová Hana | 1989 | Praha 8 | Ženy 35 - 44 let |
Beneš Marek | 1992 | Praha-Vršovice | Muži 20 - 39 let |
Morcillo Cristian | 1992 | Muži 20 - 39 let | |
Hiruta Zuzana | 1992 | Praha 8 | Ženy 20 - 34 let |
Klímová Tereza | 1994 | Zdíkov | Ženy 20 - 34 let |
Volf Jan | 1997 | Rožnov pod Radhoštěm | Muži 20 - 39 let |
Melkusová Anna | 1997 | Ženy 20 - 34 let | |
Forst Sabina | 1998 | Ženy 20 - 34 let | |
Bartošová Veronika | 2002 | Kerteam | Ženy 20 - 34 let |
Procházka Tomáš | 2004 | AC Praha 1890 | Muži 20 - 39 let |
Havelkova Kristina | 2008 | SK Jeseniova | Dorostenky |
Steinová Veronika | 2008 | Dorostenky | |
Steinová Lucie | 2008 | Dorostenky | |
Sytenská Anna | 2008 | Praha Vyšehrad | Dorostenky |
Beneš František | 2010 | Joskatel TRI Team | Chlapci 14 - 15 let |
Tuček Štěpán | 2010 | MP Dukla Praha | Chlapci 14 - 15 let |
Tuček Štěpán | 2010 | MP Dukla Praha | Chlapci 14 - 15 let Hlavní závod |
Beerová Kateřina | 2010 | AC Praha 1890 | Dívky 14 - 15 let |
Havelka David | 2011 | SK Jeseniova | Chlapci 12 - 13 let |
Hons Lukáš | 2011 | Tj Kobylisy | Chlapci 12 - 13 let |
Cihelková Anna | 2011 | AC Praha 1890 | Dívky 12 - 13 let |
Sedlmeier Matyas | 2012 | DUKLA Praha | Chlapci 12 - 13 let Hlavní závod |
Sedlmeier Matyas | 2012 | Dukla Praha | Chlapci 12 - 13 let |
Střelec Sebastien | 2012 | SKI RUN Čakovice | Chlapci 12 - 13 let |
Zeizingerová Vilma | 2012 | SK Míle/Praha | Dívky 12 - 13 let |
Roubal Adam | 2013 | Slovan Bohnice | Chlapci 10 - 11 let |
Cihelka Vojtěch | 2013 | AC Praha 1890 | Chlapci 10 - 11 let |
Střelec Tobiáš | 2013 | SKI RUN Čakovice | Chlapci 10 - 11 let |
Prax Lukáš | 2013 | Praha | Chlapci 10 - 11 let |
Roubalová Lucie | 2013 | TJ Sokol Kobylisy II | Dívky 10 - 11 let |
Škrabánková Natálie | 2013 | Dívky 10 - 11 let | |
Tučková Anna | 2013 | MP Dukla Praha | Dívky 10 - 11 let Hlavní závod |
Sedlmeier Jakub | 2014 | DUKLA Praha | Chlapci 10 - 11 let |
Nesládek Jakub | 2014 | AŠK Mazurská | Chlapci 10 - 11 let |
Míka Kryštof | 2014 | Chlapci 10 - 11 let | |
Masnicová Miriam | 2014 | Praha Spořilov | Dívky 10 - 11 let |
Mizera Petr | 2015 | TJ Kobylisy | Chlapci 8 - 9 let |
Žabka Kryštof | 2015 | Atletika Újezd nad Lesy | Chlapci 8 - 9 let |
Hnátová Julie | 2015 | PSK OLYMP | Dívky 8 - 9 let |
Hons Filip | 2016 | Praha 8 | Chlapci 8 - 9 let |
Masnicová Ester | 2016 | Praha Spořilov | Dívky 8 - 9 let |
Dolejší Viktorie | 2016 | Atletika Líbeznice | Dívky 8 - 9 let |
Hudemová Alžběta | 2016 | Dívky 8 - 9 let | |
Škrabánková Adéla | 2017 | Dívky 6 - 7 let | |
Lukavská Frída | 2017 | Praha | Dívky 6 - 7 let |
Halatka Daniel | 2018 | BRK Dadáček Podolí | Chlapci 6 - 7 let |
Mücková Sofie | 2018 | Praha 8 | Dívky 6 - 7 let |
Honsová Sandra | 2018 | Praha 8 | Dívky 6 - 7 let |
Jandova Kamila | 2018 | SK Hradčany | Dívky 6 - 7 let |
Hudemová Antonie | 2018 | Dívky 6 - 7 let | |
Dolejší Patrik | 2019 | Praha 8 | Chlapci nejmladší do 5 let |
Boček Eliáš | 2019 | Úžice | Chlapci nejmladší do 5 let |
Tesárková Stella | 2019 | Praha | Dívky nejmladší do 5 let |
Čvančara Theodor | 2020 | Praha | Chlapci nejmladší do 5 let |
Mück Maxmilián | 2020 | Praha 8 | Chlapci nejmladší do 5 let |
Hudema Albert | 2020 | Chlapci nejmladší do 5 let | |
Jelínková Adéla | 2020 | Dívky nejmladší do 5 let | |
Hrubá Eliška | 2020 | Praha | Dívky nejmladší do 5 let |
Sytenská Alžběta | 2020 | Praha Vyšehrad | Dívky nejmladší do 5 let |
Borkovcova Viola | 2020 | Praha 4 Vyšehrad | Dívky nejmladší do 5 let |
Jandová Nela | 2021 | MŠ Palouček | Dívky nejmladší do 5 let |
Burešová Janička | 2021 | Tatran Střešovice | Dívky nejmladší do 5 let |
Halatková Zuzana | 2021 | BRK Dadáček Podolí | Dívky nejmladší do 5 let |
Horáčková Šárka | 2022 | Krčský les D | Dívky nejmladší do 5 let |
Měchurová Izabela | 2022 | SK Svěráček | Dívky nejmladší do 5 let |
Chyby a odhlášení v registracích směřujte:
Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.