Přihlášky na závody

Přihlášení na Jarní běh Ďáblickým hájem 21.4.2024

Registrace do 20.4.2024 18:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Jarní běh Ďáblickým hájem dne 21.4.2024

Přijmení jméno Ročník Klub Kategorie
Beerová Kateřina 2010 AC Praha 1890 Dívky 14 - 15 let
Beerová Kateřina 2010 AC Praha 1890 Dívky 14 - 15 let
Beneš Marek 1992 Praha-Vršovice Muži 20 - 39 let
Boček Eliáš 2019 Úžice Chlapci nejmladší do 5 let
Cihelka Vojtěch 2013 AC Praha 1890 Chlapci 10 - 11 let
Cihelková Anna 2011 AC Praha 1890 Dívky 12 - 13 let
Čvančara Theodor 2020 Praha Chlapci nejmladší do 5 let
Daniela Jandova 1987 ÚTVS ČVUT Ženy 35 - 44 let
David Janda 1987 Harfa sport Muži 20 - 39 let
Dolejší Viktorie 2016 Atletika Líbeznice Dívky 8 - 9 let
Dolejší Patrik 2019 Praha 8 Chlapci nejmladší do 5 let
Forst Sabina 1998 Ženy 20 - 34 let
František Beneš 2010 Joskatel TRI Team Chlapci 14 - 15 let
Gaevskaia Inna 1978 Ženy 45 - 54 let
Gaevskiy Alexey 1977 Praha Muži 40 - 49 let
Havelka Petr 1972 Eleven Run Team Muži 50 - 59 let
Havelka David 2011 SK Jeseniova Chlapci 12 - 13 let
Havelkova Kristina 2008 SK Jeseniova Dorostenky
Hiruta Zuzana 1992 Praha 8 Ženy 20 - 34 let
Hons Lukáš 2011 Tj Kobylisy Chlapci 12 - 13 let
Hons Filip 2016 Praha 8 Chlapci 8 - 9 let
Honsová Sandra 2018 Praha 8 Dívky 6 - 7 let
Horáčková Šárka 2022 Krčský les D Dívky nejmladší do 5 let
Hrubá Eliška 2020 Praha Dívky nejmladší do 5 let
Jandova Kamila 2018 SK Hradčany Dívky 6 - 7 let
Jansová Naďa 1960 Praha 4 Ženy 55 - 64 let
Jelínek Michal 1988 Muži 20 - 39 let
Jelínková Adéla 2020 Dívky nejmladší do 5 let
Křenková Anna 1980 SK Míle, z.s. Ženy 35 - 44 let
Kuchařík Martin 1988 Kubiška Muži 20 - 39 let
Kunstátová Marie 1979 Šneci v běhu Ženy 45 - 54 let
Lukavská Frída 2017 Praha Dívky 6 - 7 let
Masnicová Miriam 2014 Praha Spořilov Dívky 10 - 11 let
Masnicová Ester 2016 Praha Spořilov Dívky 8 - 9 let
Mizera Petr 1988 Praha 8 Muži 20 - 39 let
Mizera Petr 2015 TJ Kobylisy Chlapci 8 - 9 let
Mizerová Hana 1989 Praha 8 Ženy 35 - 44 let
Mizerová Tereza 2016 TJ Kobylisy Dívky 8 - 9 let
Morcillo Cristian 1992 Muži 20 - 39 let
Mück Maxmilián 2020 Praha 8 Chlapci nejmladší do 5 let
Mücková Sofie 2018 Praha 8 Dívky 6 - 7 let
Nela Jandova 2021 MŠ Palouček Dívky nejmladší do 5 let Hlavní závod
Pažoutová Dominika 1985 Praha Ženy 35 - 44 let
Procházka Tomáš 2004 AC Praha 1890 Muži 20 - 39 let
Roubal Adam 2013 Slovan Bohnice Chlapci 10 - 11 let
Roubalová Lucie 2013 TJ Sokol Kobylisy II Dívky 10 - 11 let
Sedlmeier Josef 1976 DUKLA Veterani Muži 40 - 49 let
Sedlmeier Matyas 2012 DUKLA Praha Chlapci 12 - 13 let Hlavní závod
Sedlmeier Matyas 2012 Dukla Praha Chlapci 12 - 13 let
Sedlmeier Jakub 2014 DUKLA Praha Chlapci 10 - 11 let
Seifert Ivan 1986 Bašť Muži 20 - 39 let
Souček Milan 1953 Sokol Plavsko Muži 70 - 79 let
Steinová Veronika 2008 Dorostenky
Steinová Lucie 2008 Dorostenky
Sytenská Alžběta 2020 Praha Vyšehrad Dívky nejmladší do 5 let
Sytenská Anna 2008 Praha Vyšehrad Dorostenky
Škrabánková Natálie 2013 Dívky 10 - 11 let
Škrabánková Adéla 2017 Dívky 6 - 7 let
Tesárková Stella 2019 Praha Dívky nejmladší do 5 let
Tuček Petr 1980 Konecšpekům Muži 40 - 49 let
Tuček Štěpán 2010 MP Dukla Praha Chlapci 14 - 15 let
Tuček Štěpán 2010 MP Dukla Praha Chlapci 14 - 15 let Hlavní závod
Tučková Zuzana 1982 makámjakokrava Ženy 35 - 44 let
Tučková Anna 2013 MP Dukla Praha Dívky 10 - 11 let Hlavní závod
Vladimír Beneš 1969 Joskatel TRI Team Muži 50 - 59 let
Volf Jan 1997 Rožnov pod Radhoštěm Muži 20 - 39 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.