Přihlášky na závody

Přihlášení na Lochovice - Plešivec 6.7.2020

Registrace do 5.7.2020 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Lochovice - Plešivec dne 6.7.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 let20,-0
Kratochvílová Renata 2010 Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Štefflová Marie 2010 LOKO Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Jandurová Veronika 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Chocholová Zuzana 2010 Spartak Hořovice Dívky 10 - 11 letZdarma
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let20,-1428063480
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let20,-1430064071
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 letZdarma
Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice Dívky 14 - 15 let Zdarma
Valachová Lucie Tereza 2006 PSK Olymp Praha Dívky 14 - 15 let Zdarma
Milfait Eli Anna 2013 Dukla Praha Dívky 6 - 7 let20,-1410060276
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 let20,-1421054900
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let20,-1402074805
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky 8 - 9 letZdarma
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Černá Kristýna 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Fáberová Dominika 2017 Chaloupky Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Krejčí Emma 2018 Jett team Dívky nejmladší do 5 letZdarma
KUBR LUCAS 2004 AC LAURA BELGIE Dorostenci20,-0
Kohout Roman 2003 TJ Sokol Králův Dvůr DorostenciZdarma
Burda Stanislav 2004 Příbram DorostenciZdarma
Uxa Lukáš 2003 Triatlon Beroun DorostenciZdarma
Raboch Martin 2003 AO Střela Žebrák DorostenciZdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma
Krtek Ondřej 2007 BIATLON BEROUN Chlapci 12 - 13 letZdarma
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Chlapci 12 - 13 letZdarma
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Chlapci 12 - 13 letZdarma
Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let 20,-1402072904
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let20,-1422067146
Diviš Jan 2013 STRELA Žebrák Chlapci 6 - 7 let20,-1424060923
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Novák Vít 2014 SAD Dobříš Chlapci 6 - 7 letZdarma
Jandura Štěpán 2014 Loko Beroun Chlapci 6 - 7 letZdarma
Diviš Pavel 2011 STRELA Žebrák Chlapci 8 - 9 let20,-1424066324
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let20,-1430068532
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Chlapci 8 - 9 letZdarma
Novotný Adam 2011 Lochovice Chlapci 8 - 9 letZdarma
Novotný Lukáš 2011 Lochovice Chlapci 8 - 9 letZdarma
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci nejmladší do 5 let20,-1422067230
Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Šilov Michal 1982 Holešovice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Komínek Tomáš 1993 TJ Slovan Lochovice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Borovský Jindřich 1982 Hradcany Muži 20 - 39 let100,-1406202332
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Matouš Havrlík 1990 Lhotka Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let100,-1406233333
Pančura Tomáš 1986 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Srb Jindřich 1985 Horoměřice Muži 20 - 39 let100,-1406251439
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Pavlík Vladislav 1991 Praha Muži 20 - 39 let100,-1428063409
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Jun Tomáš 1989 ZŠ Nové Strašecí Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Fortelka Jiří 1982 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 20 - 39 let100,-1429067130
Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice Muži 20 - 39 let100,-0
Andrle Jakub 1982 Kostelec n/ČL Muži 20 - 39 let100,-0
Herda Jan 1983 SKP Nymburk Muži 20 - 39 let100,-1402074570
Marek Krahulec 1988 Lochovice Muži 20 - 39 let100,-1403073186
Zaremba Jan 1981 Praha Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let100,-1404077369
Klimek Jan 1992 Rsáci Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Koutný Michal 1990 Muži 20 - 39 letZdarma
Sládek Jakub 1993 Praha Muži 20 - 39 letZdarma
Bureš Michal 1987 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 letZdarma
Gregořica Jakub 1990 Muži 20 - 39 let100,-1405074027
Hrabák Petr 1989 Ready2win Muži 20 - 39 let100,-1405077260
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Kašpar Michal 1990 Černín Muži 20 - 39 let100,-1405073650
Kašpar Michal 1990 Černín Muži 20 - 39 let100,-1405072367
Strejček Jiří 1983 Strašnice Muži 20 - 39 letZdarma
Novotný Filip 1991 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Skalička Jan 2000 SK Sporting Příbram Muži 20 - 39 let100,-1405079416
Jánský Zdeněk 1987 Florbal NS Muži 20 - 39 let100,-1405076748
Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let100,-1406081234
Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM Muži 40 - 49 let100,-1406231221
Šimonek Petr 1980 Hluboš Muži 40 - 49 let100,-1425064129
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let100,-1427068624
Dostál Ivo 1977 TRIsáci Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let100,-0
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 40 - 49 let100,-0
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
KUBR MARTIN 1974 AC LAURA PRAHA Muži 40 - 49 let100,-0
Stracený Jiří 1979 MIMONI Muži 40 - 49 let100,-1401073217
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Šimurda Richard 1971 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let100,-1402073918
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let100,-1403070768
Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Chochola Petr 1977 ZŠ Nové Strašecí Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Ritschl Erik 1977 HS Brdy Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Barášek Aleš 1975 4Timing.cz Muži 40 - 49 let100,-1404079381
Vykysalý Petr 1972 Loko Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Dvorský Petr 1978 Hujerojc Muži 40 - 49 letZdarma
Jung Vaclav 1977 Biatlon Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Marhoul Lukáš 1976 Říčany Muži 40 - 49 let100,-1405070387
Pařízek Rudolf 1973 Muži 40 - 49 letZdarma
Bečvář Jan 1972 Biatlonklub Beroun Muži 40 - 49 let100,-1405075478
Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let100,-1405073659
Szotkowski Milan 1980 Třinec Muži 40 - 49 let100,-1405072495
Sedláček Jiří 1980 Tygři z Líšťan Muži 40 - 49 let100,-1405075092
Koller Pavel 1970 Bezdědice Muži 50 - 59 let100,-1406091223
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let100,-1406221234
Bičík Tomáš 1968 ToBi Team Muži 50 - 59 let100,-1406251234
Zalužansky Petr 1970 Bonbon Kutná Hora Muži 50 - 59 let100,-1427067135
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let100,-1401075068
Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let100,-1401079381
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky Muži 50 - 59 let100,-0
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 50 - 59 letZdarma
Mašek Roman 1961 SNB Praha Muži 50 - 59 letZdarma
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Soukup Petr 1965 KOVOHUTĚ Příbram Muži 50 - 59 letZdarma
Scheu Harald 1969 Praha 3 Muži 50 - 59 letZdarma
Karas Tomáš 1967 Bohutín Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Kozák Jan 1962 iThinkBeer Muži 50 - 59 letZdarma
Škrabálek Jan 1970 Krčský les Muži 50 - 59 let100,-1404070652
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun Muži 50 - 59 let100,-1405070621
Raboch Ivan 1966 AO Střela Žebrák Muži 50 - 59 let100,-1405073417
Masár Miroslav 1963 Lochovice Muži 50 - 59 let100,-1405073648
Sehnal Adrien 1953 IV.odboj Muži 60 - 69 let100,-1402281234
Šlechta Jiří 1960 Dvorce Senils / Praha Muži 60 - 69 let100,-1405036520
Minchev Ivan 1957 Praha 11 Muži 60 - 69 let100,-1424054051
Šťástka Jiří 1958 SABZO Praha Muži 60 - 69 let100,-1406091122
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let100,-1406211234
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 60 - 69 let100,-1406261432
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let100,-0
Urban Josef 1956 SABZO Praha Muži 60 - 69 let100,-0
Šesták Jindřich 1956 ARP Muži 60 - 69 letZdarma
Marek Václav 1956 Rymaně/Sherpa Muži 60 - 69 let100,-1403072340
Rock Jan 1954 ACOH Praha Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let100,-1404070318
Filip Karel 1955 Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let100,-1404078920
Wiener Otakar 1956 Důchodce z Lužin Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Pechek František 1953 MARATONSTAV Úpice Muži 60 - 69 letZdarma
Svoboda Jan 1943 Pivovar zlosin Muži nad 70 let100,-1429063685
Tausinger Igor 1949 Crotalus Muži nad 70 let100,-0
Chochola Vladimír 1950 MK Kladno Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Janový Petr 1945 Plzeň Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Pilík Stanislav 1950 Panský mlýn Rakovník Muži nad 70 let100,-1404076140
Paukert Milan 1950 SABZO Muži nad 70 letZdarma
Hnízdilová Lenka 1986 Za Hezčí Zadeček Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Kršíková Marie 1987 Libomyšl Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let100,-1429069820
Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav Úpice Ženy 20 - 34 let100,-0
Mašková Lucie 1998 MIMONI Ženy 20 - 34 let100,-1402070193
Herren Barbora 1986 MULTISPORT TEAM Ženy 20 - 34 let100,-1403073046
Fraňková Andrea 1989 Pražská kavárna Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Uxová Anetka 2000 TT Loko Beroun Ženy 20 - 34 let100,-1405073524
Klusová Hana 1993 Šneci v běhu Ženy 20 - 34 let100,-1405077805
Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let100,-1405074760
Tkadlečková Tereza 1983 strčprstskrzkost Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Řehůřková Silvia 1981 Jince Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Plášilová Kateřina 1976 Senohraby Ženy 35 - 44 let100,-1415066578
Solarová Danuše 1985 Šneči v běhu Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Smejkalová Denisa 1983 Jince Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let100,-1429063746
ACCARDO FRANCESCA 1977 AC LAURA BELGIE Ženy 35 - 44 let100,-0
Pavlíková Jana 1982 MIMONI Ženy 35 - 44 let100,-1401078746
Mašková Monika 1977 MIMONI Ženy 35 - 44 let100,-1401079381
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha Ženy 35 - 44 let100,-0
Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let100,-1403079018
Hendrych Jírová Pavla 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-1403075769
Jandurová Iva 1985 Ženy 35 - 44 let100,-1405071386
Krejci Jitka 1985 Jett team Ženy 35 - 44 let100,-1405079285
Hrdličková Romana 1975 Praskolesy Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť Ženy 45 - 54 let100,-1406151234
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let100,-1406261438
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let100,-1427061256
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Kohoutová Věra 1967 Trailpoint Ženy 45 - 54 let100,-0
Třísková Katarína 1971 Praha 6 Ženy 45 - 54 let100,-0
Tesařová Kateřina 1970 MIMONI Ženy 45 - 54 let100,-1401078305
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 letZdarma
Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky Ženy 45 - 54 letZdarma
Herbst Jarmila 1974 Praha 11 Ženy 45 - 54 letZdarma
Růžičková Jana 1969 Černín Ženy 45 - 54 let100,-1405078036
Růžičková Jana 1969 Černín Ženy 45 - 54 let100,-1405079417
Bečvářová Lenka 1973 Biatlonklub Beroun Ženy 45 - 54 let100,-1405072109
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let100,-1429062304
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let100,-1403075362
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 letZdarma
Rybáčková Soňa 1963 Beroun Ženy 55 - 64 let100,-1403076784
Vlachynská Libuše 1962 Sabzo Ženy 55 - 64 letZdarma
Friebelová Eva 1962 TJ Maratonstav Úpice Ženy 55 - 64 let100,-1405072719
Bartošová Milada 1953 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno
Svobodová Dana 1952 Pivovar zlosin Ženy nad 65 let100,-1429065639

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Mirek Biško
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o.
IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)