Přihlášky na závody

Přihlášení na Lochovice - Plešivec 6.7.2020

Registrace do 5.7.2020 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Lochovice - Plešivec dne 6.7.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
ACCARDO FRANCESCA 1977 AC LAURA BELGIE Ženy 35 - 44 let100,-0
Andrle Jakub 1982 Kostelec n/ČL Muži 20 - 39 let100,-0
Barášek Aleš 1975 4Timing.cz Muži 40 - 49 let100,-1404079381
Bartošová Milada 1953 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno
Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť Ženy 45 - 54 let100,-1406151234
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Bičík Tomáš 1968 ToBi Team Muži 50 - 59 let100,-1406251234
Borovský Jindřich 1982 Hradcany Muži 20 - 39 let100,-1406202332
Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice Muži 20 - 39 let100,-0
Burda Stanislav 2004 Příbram DorostenciZdarma
Bureš Michal 1987 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Černá Kristýna 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice Dívky 14 - 15 let Zdarma
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let100,-1401075068
Diviš Pavel 2011 STRELA Žebrák Chlapci 8 - 9 let20,-1424066324
Diviš Jan 2013 STRELA Žebrák Chlapci 6 - 7 let20,-1424060923
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let100,-1406211234
Dostál Ivo 1977 TRIsáci Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let100,-1429069820
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 20 - 39 let100,-1429067130
Filip Karel 1955 Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Fortelka Jiří 1982 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let100,-0
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci nejmladší do 5 let20,-1422067230
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let20,-1422067146
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let100,-1403075362
Hendrych Jírová Pavla 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-1403075769
Herda Jan 1983 SKP Nymburk Muži 20 - 39 let100,-1402074570
Herren Barbora 1986 MULTISPORT TEAM Ženy 20 - 34 let100,-1403073046
Hnízdilová Lenka 1986 Za Hezčí Zadeček Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Hrdličková Romana 1975 Praskolesy Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Chochola Petr 1977 ZŠ Nové Strašecí Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Chochola Vladimír 1950 MK Kladno Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 let20,-0
Janový Petr 1945 Plzeň Muži nad 70 let100,-1404074185
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let100,-1428061085
Jun Tomáš 1989 ZŠ Nové Strašecí Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let100,-1429063746
Karas Tomáš 1967 Bohutín Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Klimek Jan 1992 Rsáci Muži 20 - 39 let100,-1404070172
Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM Muži 40 - 49 let100,-1406231221
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr Muži 50 - 59 let100,-1403079753
Kohout Roman 2003 TJ Sokol Králův Dvůr DorostenciZdarma
Kohoutová Věra 1967 Trailpoint Ženy 45 - 54 let100,-0
Koller Pavel 1970 Bezdědice Muži 50 - 59 let100,-1406091223
Komínek Tomáš 1993 TJ Slovan Lochovice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let100,-1403079018
Koutný Michal 1990 Muži 20 - 39 letZdarma
Kozák Jan 1962 iThinkBeer Muži 50 - 59 letZdarma
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let100,-1404077369
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Kratochvílová Renata 2010 Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Kršíková Marie 1987 Libomyšl Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Krtek Ondřej 2007 BIATLON BEROUN Chlapci 12 - 13 letZdarma
KUBR MARTIN 1974 AC LAURA PRAHA Muži 40 - 49 let100,-0
KUBR LUCAS 2004 AC LAURA BELGIE Dorostenci20,-0
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let100,-1429062304
Marek Krahulec 1988 Lochovice Muži 20 - 39 let100,-1403073186
Marek Václav 1956 Rymaně/Sherpa Muži 60 - 69 let100,-1403072340
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Chlapci 12 - 13 letZdarma
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Chlapci 8 - 9 letZdarma
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let100,-0
Mašek Roman 1961 SNB Praha Muži 50 - 59 letZdarma
Mašková Lucie 1998 MIMONI Ženy 20 - 34 let100,-1402070193
Mašková Monika 1977 MIMONI Ženy 35 - 44 let100,-1401079381
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let100,-1401079381
Matouš Havrlík 1990 Lhotka Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 50 - 59 letZdarma
Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha Ženy 35 - 44 let100,-0
Milfait Eli Anna 2013 Dukla Praha Dívky 6 - 7 let20,-1410060276
Minchev Ivan 1957 Praha 11 Muži 60 - 69 let100,-1424054051
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let20,-1430064071
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let20,-1430068532
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let20,-1428063480
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let100,-1404078920
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Chlapci 12 - 13 letZdarma
Novák Vít 2014 SAD Dobříš Chlapci 6 - 7 letZdarma
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky 8 - 9 letZdarma
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let20,-1402074805
Pančura Tomáš 1986 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Paukert Milan 1950 SABZO Muži nad 70 letZdarma
Pavlík Vladislav 1991 Praha Muži 20 - 39 let100,-1428063409
Pavlíková Jana 1982 MIMONI Ženy 35 - 44 let100,-1401078746
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let100,-1403070768
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let100,-1406081234
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let100,-1406233333
Pilík Stanislav 1950 Panský mlýn Rakovník Muži nad 70 let100,-1404076140
Plášilová Kateřina 1976 Senohraby Ženy 35 - 44 let100,-1415066578
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Ritschl Erik 1977 HS Brdy Muži 40 - 49 let100,-1404076184
Rock Jan 1954 ACOH Praha Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let100,-1427068624
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let100,-1427061256
Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Rybáčková Soňa 1963 Beroun Ženy 55 - 64 let100,-1403076784
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let100,-1406221234
Řehůřková Silvia 1981 Jince Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky Muži 50 - 59 let100,-0
Sehnal Adrien 1953 IV.odboj Muži 60 - 69 let100,-1402281234
Scheu Harald 1969 Praha 3 Muži 50 - 59 letZdarma
Sládek Jakub 1993 Praha Muži 20 - 39 letZdarma
Smejkalová Denisa 1983 Jince Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Solarová Danuše 1985 Šneči v běhu Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Soukup Petr 1965 KOVOHUTĚ Příbram Muži 50 - 59 letZdarma
Srb Jindřich 1985 Horoměřice Muži 20 - 39 let100,-1406251439
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Stracený Jiří 1979 MIMONI Muži 40 - 49 let100,-1401073217
Svoboda Jan 1943 Pivovar zlosin Muži nad 70 let100,-1429063685
Svobodová Dana 1952 Pivovar zlosin Ženy nad 65 let100,-1429065639
Šesták Jindřich 1956 ARP Muži 60 - 69 letZdarma
Šilov Michal 1982 Holešovice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Šimonek Petr 1980 Hluboš Muži 40 - 49 let100,-1425064129
Šimurda Richard 1971 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let100,-1402073918
Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let 20,-1402072904
Škrabálek Jan 1970 Krčský les Muži 50 - 59 let100,-1404070652
Šlechta Jiří 1960 Dvorce Senils / Praha Muži 60 - 69 let100,-1405036520
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 let20,-1421054900
Šťástka Jiří 1958 SABZO Praha Muži 60 - 69 let100,-1406091122
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 40 - 49 let100,-0
Štefflová Marie 2010 LOKO Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Tausinger Igor 1949 Crotalus Muži nad 70 let100,-0
Tesařová Kateřina 1970 MIMONI Ženy 45 - 54 let100,-1401078305
Tkadlečková Tereza 1983 strčprstskrzkost Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let100,-1406261438
Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav Úpice Ženy 20 - 34 let100,-0
Třísková Katarína 1971 Praha 6 Ženy 45 - 54 let100,-0
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Urban Josef 1956 SABZO Praha Muži 60 - 69 let100,-0
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Valachová Lucie Tereza 2006 PSK Olymp Praha Dívky 14 - 15 let Zdarma
Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 letZdarma
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let100,-1404070318
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 60 - 69 let100,-1406261432
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Vykysalý Petr 1972 Loko Beroun Muži 40 - 49 let100,-1404076280
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Zalužansky Petr 1970 Bonbon Kutná Hora Muži 50 - 59 let100,-1427067135
Zaremba Jan 1981 Praha Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Mirek Biško
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o.
IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)