Přihlášky na závody

Přihlášení na Lochovice - Plešivec 6.7.2021

Registrace do 5.7.2021 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Lochovice - Plešivec dne 6.7.2021

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 45 - 54 let100,-1405073509
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Bonk Roman 1993 Sporting Příbram Muži 20 - 39 let100,-1405074076
Buřil František 1966 Vidochov Muži 50 - 59 let100,-1405072678
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let100,-1425067259
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let100,-1403075021
Čapek Jan 1986 Pribram Muži 20 - 39 let100,-1402078127
Čechura Jaroslav 1955 Rozběháme Hořovicko Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Černá Kristýna 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram DorostenciZdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Dolejš Radomír 1958 Sabzo Praha Muži 60 - 69 let100,-1428061500
Dolejšova Jitka 1960 Sabzo Praha Ženy 55 - 64 let100,-1428069260
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let100,-1423061234
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Dvořák Tomáš 1978 OCR Team Kladno Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Ficová Michaela 1991 Roztoky u Prahy Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Filip Karel 1955 Nové Strašecí Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let100,-1430065328
Gregor Jaroslav 1951 AC OH Praha Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Háva Filip 2017 F.H.TK Dobřichovice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Hávová Tereza 2014 F.H.TK Dobřichovice Dívky 6 - 7 letZdarma
Hejl Libor 1982 Hostomice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Herda Jan 1983 SKP Nymburk Muži 20 - 39 let100,-1405070318
Hnízdilová Lenka 1986 Za Hezčí Zadeček Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Hoffmann Peter 1960 TK Küssaberg (SRN) Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Holiček Stano 1981 Ski Nosac Team Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Holiček Samuel 2011 Spartak Hořovice Chlapci 10 - 11 letZdarma
Holičková Lea 2013 Spartak Hořovice Dívky 8 - 9 letZdarma
Holičková Sara 2013 Spartak Hořovice Dívky 8 - 9 letZdarma
Hornáček Jakub 1985 Stará Huť Muži 20 - 39 let100,-1405076807
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let100,-1428063692
Hovorka Tomáš 2010 Višňová u Příbrami Chlapci 10 - 11 letZdarma
Hovorková Natálie 2017 Višňová u Příbrami Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Hradecký Jan 1983 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let100,-1404073207
Hrdličková Romana 1975 Praskolesy Ženy 45 - 54 let100,-1412015623
Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let100,-1402075729
Hršelová Anna 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 letZdarma
Hršelová Emma 2012 SK Mníšecký Expres Dívky 8 - 9 letZdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma
Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci 6 - 7 letZdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 letZdarma
Hýl Richard 2013 Běštín Chlapci 8 - 9 letZdarma
Hýl Filip 2015 Běštín Chlapci 6 - 7 letZdarma
Chochola Ondřej 1983 Tuchlovice Muži 20 - 39 let100,-1405079401
Chochola Petr 1977 Ski Nosac Team Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Chochola Vladimír 1950 MK Kladno Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Chocholová Zuzana 2010 TJ Spartak Hořovice Dívky 10 - 11 letZdarmaZaplaceno
Chocholová Aneta 2013 TJ Spartak Hořovice Dívky 8 - 9 letZdarma
Chyba Jiří 1979 Nutrend Specialized Muži 40 - 49 let100,-1430067658
Jakub Sládek 1993 Černošice Muži 20 - 39 let100,-1405070041
Javůrek Jiří 1948 TJ Maratonstav Úpice Muži nad 70 let100,-1405076038
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma
Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Jirásková Eva 1964 TJ Maratonstav Úpice Ženy 55 - 64 let100,-1404070967
Jiří Fortelka 1982 Wheelabrator Muži 20 - 39 let100,-1405070169
Kabát Jan 1969 SK Praga Muži 50 - 59 let100,-1404071254
Kabát Martin 2004 SK Praga DorostenciZdarma
Kaliberka Jan 1984 Praha 5 Muži 20 - 39 let100,-1405079168
Karas Tomáš 1967 triklub 'PB Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Kašpar Michal 1988 Černín Muži 20 - 39 let100,-1404078500
Klampflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM Muži 50 - 59 let100,-1429060764
Kobosová Klára 1975 Spartak Praha 4 Ženy 45 - 54 let100,-1405074186
Kohout Roman 2003 TJ Sokol Králův dvůr Junioři100,-Zaplaceno
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Komínek Tomáš 1993 TJ Slovan Lochovice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Koudelka Drahomír 1971 Meixner Consulting Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Kozák Jan 1962 iThinkBeer Muži 50 - 59 let100,-1429068574
Král Kevin 1999 Milín Muži 20 - 39 let100,-1429068526
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Kratochvílová Renata 2010 PK Příbram swimming Dívky 10 - 11 letZdarma
Kroutil David 2016 Buková Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Krtek Ondřej 2007 KB Beroun Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Kuba Daniel 2009 ZŠ Jitřní Chlapci 12 - 13 letZdarma
Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Kubínová Karolína 2007 Dívky 14 - 15 let Zdarma
Kudová Kateřina 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 letZdarma
Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky Muži 40 - 49 let100,-1429065278
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Legros Martina 1995 Ženy 20 - 34 let100,-1403073072
Lhoták Václav 1952 Sebečice Muži 60 - 69 let100,-1405076005
Mach Štěpán 1980 IMBARRANA Muži 40 - 49 let100,-1404074921
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let100,-1423061211
Masár Miroslav 1963 Lochovice Muži 50 - 59 let100,-1405076804
Mašek Roman 1961 SNB Praha Muži 60 - 69 let100,-1402073285
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 8 - 9 letZdarma
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 14 - 15 let Zdarma
Netíková Naděžda 1985 Prostě běž! Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Nosáč Martin 1974 Nosac ski team Muži 40 - 49 let100,-1405078063
Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let100,-1430064390
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Chlapci 12 - 13 letZdarma
Novák Vít 2014 SAD Dobříš Chlapci 6 - 7 letZdarma
Nováková Monika 1989 Praha Ženy 20 - 34 let100,-1404077300
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Oberlander Jan 1975 Sokol Senohraby Muži 40 - 49 let100,-1404077260
Otčenášek Vít 1987 Trailrun Muži 20 - 39 let100,-1430069145
Paimová Ester 2017 Bor u Březnice Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Paimová Erika 2015 Bor u Březnice Dívky 6 - 7 letZdarma
Pankowská Anna 1981 Beroun Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Pavlíček Jaroslav 1978 Sebečice Muži 40 - 49 let100,-1405078105
Pavlík Martin 1978 Narysov Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Pechek František 1953 TJ Maratonstav Úpici Muži 60 - 69 let100,-1401073968
Pechková Šárka 1956 Maratonstav Úpice Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Pernica Ondřej 1974 LBK Źelezná Ruda Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Pernica Rostislav 2011 LBK Źelezná Ruda Chlapci 10 - 11 letZdarma
Pernica Radek 2013 LBK Źelezná Ruda Chlapci 8 - 9 letZdarma
Pernicová Lucie 2007 LBK Źelezná Ruda Dívky 14 - 15 let Zdarma
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Petrányi Radoslav 1986 Za dobrú kondíciu Muži 20 - 39 let100,-1405077653
Pilík Stanislav 1950 Panský mlýn Rakovník Muži nad 70 let100,-1402071760
Poborská Helena 1978 Kerteam Ženy 35 - 44 let100,-1404075341
Podušková Emma 2005 Příbram DorostenkyZdarma
Přenosil Stanislav 1972 Mirovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Raboch Ivan 1966 AO Střela Žebrák Muži 50 - 59 let100,-1404074628
Ŕechková Svatava 1967 Oxygfen Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Rendl Josef 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let100,-1427061950
Roj David 2015 SK Spartak Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Rojová Nikola 2011 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let100,-1428061212
Řehůřková Silvia 1981 Ženy 35 - 44 let100,-1404077362
Říha Zdeněk 1984 Jičín Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Smejkalova Denisa 1983 Snek Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Solarová Danuše 1985 CZexxx Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Srb Jindřich 1985 Roztoky Muži 20 - 39 let100,-1430060895
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Suchopárová Julie 2007 Višňová u Příbrami Dívky 14 - 15 let Zdarma
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno
Šimurda Richard 1971 Střela Žebrák Muži 50 - 59 let100,-1401077869
Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Šklíba Karel 1950 MARATONSTAV Úpice Muži nad 70 let100,-1428065096
Škrlant Martin 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Šmída Oldřich 1948 TJMaratonstav Úpice Muži nad 70 let100,-1426061057
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany Muži 20 - 39 let100,-1404072317
Šolcová Karolína 2013 Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 letZdarma
Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 letZdarma
Šrůtek Stanislav 1958 TJMaratonstav Úpice Muži 60 - 69 let100,-1426062754
Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Trejbal Karel 1951 SKP Ml. Boleslav Muži nad 70 let100,-1405079604
Trnková Stěpánka 1973 Sabzo Ženy 45 - 54 let100,-1405072540
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Urban Josef 1956 SABZO Muži 60 - 69 let100,-1401079372
Uxa Lukáš 2003 URT Beroun Junioři100,-Zaplaceno
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Uxová Anetka 2000 URT Beroun-Šílenci v běhu Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Vacarda Vladimír 1959 ELEVEN RUN TEAM Muži 60 - 69 let100,-1402073965
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Vagenknecht František 1977 Nová Paka Muži 40 - 49 let100,-1405070462
Vajs Karel 1992 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Valek Marian 1975 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou. Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let100,-1403077913
Velík Libor 1966 Nosac ski team Muži 50 - 59 let100,-1405078491
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let100,-1417061234
Vlachynská Libuše 1962 Prostřední Lhota - Chotilsko Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Vlček Bohumil 1960 Praha 13 Muži 60 - 69 let100,-1423061111
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Wiener Otakar 1956 Důchodce z Lužin Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Zadražil Michal 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Zaremba Jan 1981 Praha Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Záruba Jan 1977 Studenec/Vinohrady Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Mirek Biško
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o.
IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)