Přihlášky na závody

Přihlášení na Josefský běh v Cerhovicích 20.9.2020

Registrace do 19.9.2020 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Josefský běh v Cerhovicích dne 20.9.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Andielová Julie 2010 Nižbor Dívky 10 - 11 let
Bartoňová Jana 1982 Příbram Ženy 35 - 44 let
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy 55 - 64 let
Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Bláža Lukáš 1989 ACS Muži 20 - 39 let
Brož Martin 1979 Zbiroh Muži 40 - 49 let
Burian Tomáš 1998 Muži 20 - 39 let
Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko Ženy 35 - 44 let
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let
Černá Adéla 2008 Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Chlapci 14 - 15 let
Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice Dívky 14 - 15 let
Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Diviš Jan 2013 Střela Žebrák Chlapci 6 - 7 let
Dostál Ivo 1977 TRIsáci Muži 40 - 49 let
Drtilová Denisa 1991 Obecnice Ženy 20 - 34 let
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let
Dušková Štěpánka 1975 Dobříš Ženy 45 - 54 let
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 10 - 11 let
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha Dívky 6 - 7 let
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod "B" Muži 40 - 49 let
Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice Brod "B" Ženy 45 - 54 let
Ficová Markéta 2004 Triatlon Team Příbram Dorostenky
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Flachsová Šárka 2002 Sporting Příbram Juniorky
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 Muži 20 - 39 let
Fraňková Andrea 1989 Pražská kavárna Ženy 20 - 34 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci nejmladší do 5 let
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let
Häusler Václav 1963 Příbram Muži 50 - 59 let
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Hodačová Dominika 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Holakovská Anežka 2007 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Houžvičková Kateřina 1984 Centrum Sociálních a Zdravotních služeb Pb Ženy 35 - 44 let
Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy Muži 40 - 49 let
Hrdličková Romana 1975 Střela žebrák Ženy 45 - 54 let
Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let
Hršelová Anna 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 10 - 11 let
Hršelová Emma 2012 SK Mníšecký Expres Dívky 8 - 9 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let
Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci nejmladší do 5 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let
Charvát Jiří 1978 Kvaň Muži 40 - 49 let
Charvátová Věra 1978 Kvaň Ženy 35 - 44 let
Jahelka Jáchyn 2013 Příbram 3 Chlapci 6 - 7 let
Jahelková Jolana 2015 Příbram Dívky nejmladší do 5 let
Jáchymová Barbora 1986 Počaply Ženy 20 - 34 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let
Jilgová Nikola 2018 MáTa Dívky nejmladší do 5 let
Jung Václav 1977 Biatlon Klub Beroun Muži 40 - 49 let
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let
Kardoš Samuel 2010 SK Lokomotiva Beroun Chlapci 10 - 11 let
Keprtová Karolína 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Keprtová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let
Kněžourek Josef 1939 Zebrak Muži nad 70 let
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr Muži 50 - 59 let
Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let
Konopáč Vojtěch 2005 Lokomotiva Beroun Chlapci 14 - 15 let
Konopáčová Magdalena 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Konopáčová Lucie 2014 Lokomotiva Beroun Dívky 6 - 7 let
Kotlíková Šárka 1972 Hořovice Ženy 45 - 54 let
Koukal Adam 2006 ASK Dipoli Chlapci 14 - 15 let
Kováříková Kristýnka 2016 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let
Král Václav 1983 Rozběháme Česko-Plzeň Muži 20 - 39 let
Krčilová Tereza 2009 Beroun Dívky 10 - 11 let
Krčilová Kateřina 2010 Beroun Dívky 10 - 11 let
Kroupova Petra 1984 Příbram Ženy 35 - 44 let
Krtková Michaela 2004 Liteň Dorostenky
Kunstát Jiří 1976 Šneci v běhu Muži 40 - 49 let
Kunstátová Marie 1979 Šneci v běhu Ženy 35 - 44 let
Kunstátová Karolína 2010 SK Míle Dívky 10 - 11 let
Kůtová Ivana 1992 Sparta ole Ženy 20 - 34 let
Lacinová Monika 2011 LOKO Beroun Dívky 8 - 9 let
Leksa Petr 1971 SK Doubravan Újezd Muži 40 - 49 let
Lipovský Martin 2010 SK Lokomotiva Beroun Chlapci 10 - 11 let
Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme Muži 40 - 49 let
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let
Malý Miroslav 1991 Muži 20 - 39 let
Marek Václav 1956 Sherpa Muži 60 - 69 let
Marek Jakub 2009 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let
Mašková Lucie 1998 Mimoni Ženy 20 - 34 let
Mašková Monika 1977 Mimoni Ženy 35 - 44 let
Matějková Petra 1993 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let
Matějovský Pavel 1965 Abc/mk Kladno Muži 50 - 59 let
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 6 - 7 let
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Minchev Ivan 1957 JUST/Praha Muži 60 - 69 let
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Nováček Alojz 1993 Muži 20 - 39 let
Novak Ales 1976 Pribram Obcov Muži 40 - 49 let
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky 8 - 9 let
Opálecká Valerie 2010 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Pančura Tomáš 1986 Muži 20 - 39 let
Pavlíková Jana 1982 MIMONI Ženy 35 - 44 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pelc Jan 1986 Hudlice Muži 20 - 39 let
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let
Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let
Pernica Rostislav 2011 LBK Źelezná Ruda Chlapci 8 - 9 let
Pernica Radek 2013 LBK Źelezná Ruda Chlapci 6 - 7 let
Pernicová Lucie 2007 LBK Źelezná Ruda Dívky 12 - 13 let
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let
Podlešáková Alice 2010 Dívky 10 - 11 let
Podlešáková Adéla 2015 Dívky nejmladší do 5 let
Pokorná Tereza 2007 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let
Pokorná Zoe 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Pokorná Ema 2013 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Popelka David 2005 SK Doubravan Újezd Chlapci 14 - 15 let
Popová Denisa 2016 Forrest Gump Team Dívky nejmladší do 5 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 65 let
Procházka Jiří 1962 RMT/Plzeň Muži 50 - 59 let
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let
Roj David 2015 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let
Rojová Nikola 2011 Sk Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let
Ryvola Vojtěch 1999 Praha Muži 20 - 39 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Sedláček Miroslav 1999 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Sirotková Markéta 1984 Lazsko Ženy 35 - 44 let
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let
Slabý Václav 1958 Stochov Muži 60 - 69 let
Sluka Ivan 1963 Mořina Muži 50 - 59 let
Svoboda Robert 1973 Beroun Muži 40 - 49 let
Sýkora Václav 2010 Triatlon Slaný Chlapci 10 - 11 let
Sýkorová Kateřina 2012 Triatlon Slaný Dívky 8 - 9 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Škrlant Martin 1979 Žebrák Muži 40 - 49 let
Škrlant Adam 2017 Žebrák Chlapci nejmladší do 5 let
Škrlantová Klárka 2016 Žebrák Dívky nejmladší do 5 let
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 let
Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 let
Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Štěrba Ondřej 2005 Zaječov Chlapci 14 - 15 let
Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 14 - 15 let
Tesařová Kateřina 1970 Mimoni Ženy 45 - 54 let
Tesařová Veronika 2005 Mimoni Dívky 14 - 15 let
Trnka David 2010 AtHos Chlapci 10 - 11 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Uxa Tomáš 1965 TT Loko Beroun Muži 50 - 59 let
Uxová Anett 2000 TT Loko Beroun Ženy 20 - 34 let
Valachová Lucie Tereza 2006 PSK Olymp Praha Dívky 14 - 15 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vladyka Jan 1992 STG Příbram Muži 20 - 39 let
Werner Martin 1989 Beroun Muži 20 - 39 let
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let
Zindulková Tereza 2011 Dívky 8 - 9 let
Zítková Karolína 2015 Příbram Dívky nejmladší do 5 let
Žolko Krystof 2009 TJ Loko Beroun Chlapci 10 - 11 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.