Přihlášky na závody
Krosového poháru 2019

Přihlášení na Kokořínský kros - Delší trasa 21.9.2019

Registrace do 19.9.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Kokořínský kros - Delší trasa dne 21.9.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Barášek Michael 2000 Kladno Vlci390,-Zaplaceno
Bartos Jan 1984 BeAst shapes Vlci390,-Zaplaceno
Beranová Michaela 1985 Gazely390,-Zaplaceno
Bílek Jiří 1982 OCRUNITED TEAM Vlci490,-Zaplaceno
Blahut Jan 1968 Opava Veteráni390,-Zaplaceno
Blahutová Barbora 1994 Opava Gazely390,-Zaplaceno
Blšťáková Hana 1989 Gazely390,-Zaplaceno
Boháč Jan 1981 Run4fun Vlci390,-Zaplaceno
Bošek Tomáš 1985 Hodkovičky Squirrels Vlci390,-Zaplaceno
Brejcha Michal 1977 Praha Masters muži390,-Zaplaceno
Budaj Radoslav 1986 Hurrá team Vlci390,-Zaplaceno
Cibulka Stanislav 1981 BOLL Vlci519,-Zaplaceno
Czernek Miroslav 1982 Měšice Vlci390,-Zaplaceno
Černá Zuzana 1966 Hořice Veteránky490,-Zaplaceno
Čížek Martin 1976 Praha Řepy Masters muži390,-Zaplaceno
Čumpelová Kateřina 1985 BC Nová trojka Gazely390,-Zaplaceno
Danko Filip 1981 Litoměřice Vlci390,-Zaplaceno
Dohalsky Vladimír 1972 Mladá Boleslav Masters muži390,-Zaplaceno
Domalípová Eva 1983 Mladá boleslav Gazely390,-Zaplaceno
Dvorak Ivan 1976 PRAHA 6 Masters muži390,-Zaplaceno
Eichinger Jaroslav 1988 Vlci390,-Zaplaceno
Fábera Luboš 1987 Vlci390,-Zaplaceno
Fajgl Luboš 1975 Sokol Cítov Masters muži390,-Zaplaceno
Fišerová Marketa 1979 Masters ženy390,-Zaplaceno
Holan Luboš 1991 Horky nad Jizerou Vlci519,-Zaplaceno
Hroneš Michael 1974 Pevnost Josefov Masters muži390,-Zaplaceno
Husák Martin 1976 PRAHA 4 Masters muži390,-7102073278
Chválová Erika 1990 Gazely390,-7125064216
Jakub Drahokoupil 1983 Vlci490,-Zaplaceno
Jančárek Tomáš 1983 Vlci390,-Zaplaceno
Jančárková Tereza 1982 Gazely390,-7119086498
Jelínek Petr 1984 LENDY CLUB Vlci390,-Zaplaceno
Ježek Michal 1978 Bjež Racing Team Masters muži390,-Zaplaceno
Joachymstál Vít 1981 ZajKo Team Vlci390,-Zaplaceno
Joch Ondřej 1990 Kladno Vlci390,-Zaplaceno
Kadlec Jiří 1981 Praha 6 Vlci490,-Zaplaceno
Kajzarova Linda 1990 Gazely390,-7129040579
Kajzarová Linda 1990 Spartan Gym Gazely390,-Zaplaceno
Kalina Zdeněk 1984 SPORTICUS team Vlci490,-Zaplaceno
Kára Vladimír 1962 AC-PATŘÍN Veteráni390,-Zaplaceno
Kašpar Pavel 1981 Vlci390,-7119077549
Kauler Martin 1976 TJ Sokol Mšeno Masters muži490,-Zaplaceno
Kautský Jiří 1982 OK Sparta Praha Vlci390,-Zaplaceno
Khalsa Siri Jodha 1950 Vlkov (Dobřeň) Legendy muži290,-7101042908
Kobrle Daniel 1987 Mělník Vlci390,-Zaplaceno
Kollertová Eva 1983 Nové Město nad Metují Gazely490,-Zaplaceno
Kopecká Jaroslava 1966 Praha 9 Veteránky390,-Zaplaceno
Krocová Denisa 1993 LENDY CLUB Gazely390,-Zaplaceno
Krumbholzová Ála 1973 jinej gang Masters ženy390,-Zaplaceno
Kubát Tomáš 2000 Vrchlabí Vlci390,-Zaplaceno
Kubicek Jaroslav 1989 Kiwi.com runners Vlci390,-Zaplaceno
Kuca Roman 1979 Masters muži390,-7114031036
Kučera Martin 1983 Kolín Vlci390,-Zaplaceno
Lacina Martin 1975 Praha Masters muži390,-Zaplaceno
Léhar Adam 1991 ROB Pardubice Vlci390,-Zaplaceno
Léharová Alžběta 1994 Pardubice Gazely390,-Zaplaceno
Lindgren Anders 1972 Swedish Embassy in Prague Masters muži490,-Zaplaceno
Louda Jakub 2001 SSK Ujezd nad lesy Vlci490,-Zaplaceno
Louda Martin 1969 Klánovice forest Veteráni490,-Zaplaceno
Maceček Tomáš 1991 BUFF/SALOMON TEAM Vlci390,-Zaplaceno
Malina Petr 1969 Divišov - Borek Veteráni390,-Zaplaceno
Malinský Václav 1991 Nalehko.com Liberec Vlci390,-Zaplaceno
Mejzr Dušan 1974 Veverky Masters muži390,-7125076592
Miksová Pavla 1990 Chrudim Gazely390,-Zaplaceno
Mizner Jan 1994 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Moravcová Petra 1978 Rozběháme Litoměřice Masters ženy390,-Zaplaceno
Moravec Ladislav 1992 Kladno Vlci390,-Zaplaceno
Moravec Petr 1984 Praha Vlci390,-7125080649
Němec Arnošt 1968 Veteráni390,-Zaplaceno
Nesvadbová Eliška 1988 Žatec Gazely390,-Zaplaceno
Oulehla Michal 1979 Beroun Masters muži390,-Zaplaceno
Pašek Jakub 1986 Lawi Stars Vlci390,-Zaplaceno
Pěnkava Petr 1978 Drnek Masters muži390,-Zaplaceno
Peřinka Filip 1988 TTT/Svět Běhu Vlci390,-Zaplaceno
Petržíková Jana 1973 Praha 9 Masters ženy390,-Zaplaceno
Pištora Matouš 1994 Praha 6 Vlci390,-Zaplaceno
Plzak Michal 1979 Řevnice Masters muži390,-Zaplaceno
Počtová Veronika 1988 Adidas Runners Prague Gazely390,-Zaplaceno
Pohlová Kateřina 1989 Praha Gazely490,-7114092740
Pokorný Petr 1978 Praha Masters muži390,-Zaplaceno
Riegerová Caroline 1994 Jaroměř Gazely390,-7128070876
Rolinc Lukáš 1984 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Rozsívalová Markéta 1978 Masters ženy390,-Zaplaceno
Rudolfová Pavla 1974 Štětí Masters ženy390,-7105034950
Ruttkay Ondrej 1985 Vlci390,-Zaplaceno
Semenchukov Maxim 1985 Running Cheff Vlci390,-Zaplaceno
Slavík Tomáš 1993 Vlci390,-Zaplaceno
Svárovský David 1977 Horoklub Mladá Boleslav Masters muži390,-Zaplaceno
Svoboda Jiří 1966 Team CykloTrener Veteráni390,-Zaplaceno
Szetei Petr 1984 Vlci390,-Zaplaceno
Ščurková Vendula 1992 Praha Gazely390,-7105087581
Šebek Pavel 1989 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Šípek Martin 1977 Gladiator training Masters muži519,-Zaplaceno
Šnajperk Viktor 1977 shimpi_cz Masters muži390,-Zaplaceno
Štěrba Jan 1984 Praha 21 Vlci490,-7119091896
Štětina Zdeněk 1962 Kačice Veteráni390,-7102089502
Šulcová Jitka 1974 Maraton klub Kladno Masters ženy390,-Zaplaceno
Šváb Michal 1976 Masters muži390,-Zaplaceno
Techl Josef 1987 Plzeň Vlci390,-Zaplaceno
Tůmová Jitka 1979 Báječné ženy v běhu Masters ženy390,-7110083790
Tvaroha Petr 1973 Terronští Draci Masters muži390,-Zaplaceno
Valentová Renata 1971 NMS Sensemakers Masters ženy390,-Zaplaceno
Večerková Marcela 1981 Veverky Gazely390,-7125074837
Vendl Zdenek 1981 Poděbrady Vlci390,-Zaplaceno
Vránek Lukáš 1980 Bakalu Boulclimb Vlci390,-Zaplaceno
Zapletal Petr 1974 Praha Masters muži390,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)