Přihlášky na závody

Přihlášení na Jindřichohradecký Lev 4.5.2019

Registrace do 24.3.2019 22:18,
Vyprodáno

Seznam přihlášených na Jindřichohradecký Lev dne 4.5.2019

Jednotlivci ¦ Přihlášené týmy

Přijmení Jméno Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Batrla Vojtěch Jindřichův HradecZaplaceno
Bednářová Lenka SRTG ČBZaplaceno
Blažková Barbora CFHKZaplaceno
Bohuslav Zdeněk Zaplaceno
Brulík Pavel SRTG ČBZaplaceno
Bubník Michal ústrašiceZaplaceno
Bulánková Monika Kutná HoraZaplaceno
Císař Pavel Suchdol nad Lužnicí5120046219
Cvikr Ludvík Zaplaceno
Čech Jan Bcrew PelhřimovZaplaceno
Červenka Ladislav SoběslavZaplaceno
Červenková Rebeka SoběslavZaplaceno
Dostalová Iveta PočátkyZaplaceno
Drábik Michal ČíměřZaplaceno
Drobil Tomáš Jindřichův HradecZaplaceno
Dušáková Gabriela TřeboňZaplaceno
Dvořáková Petra Kamenice nad LipouZaplaceno
Dvořáková Monika Sokol PodolíZaplaceno
Fabianková Pavla srtgčbZaplaceno
Filippi Petra Zaplaceno
Hajtmanová Jitka StudenáZaplaceno
Haruda Stanislav K.ŘečiceZaplaceno
Havlíček Martin Stráž nad NežárkouZaplaceno
Havlík Milan Jindřichův HradecZaplaceno
Hliňáková Martina PísekZaplaceno
Horáček Vladimír Sokol PodolíZaplaceno
Houšková Šárka Zaplaceno
Hřebíček Vladimír Jindřichův HradecZaplaceno
Hřebíček Lukáš Jindřichův HradecZaplaceno
Hudec Martin StudénkaZaplaceno
Hulík Pavel PolíknoZaplaceno
Illeová Annemarie Jindřichův HradecZaplaceno
Irha Pavel SRTG České BudějoviceZaplaceno
Jahodová Martina StrmilovZaplaceno
Janák Pavel KunžakZaplaceno
Janák Lukáš StrmilovZaplaceno
Janáková Lenka OtínZaplaceno
Jelínek Lukáš TřebíčZaplaceno
Klattová Lucie Zaplaceno
Koblasová Lucie Zaplaceno
Koblic Vladislav České Budějovice 4Zaplaceno
Kocmánková Eliška Jindřichův HradecZaplaceno
Kopalová Stanislava StrmilovZaplaceno
Kopecký Miroslav Zaplaceno
Koranda Jaroslav Jindřichův HradecZaplaceno
Korandová Iveta Jindřichův HradecZaplaceno
Kos Jiří KunžakZaplaceno
Koubek Michal Kamenice nad LipouZaplaceno
Koutná Miroslava DačiceZaplaceno
Kovaříková Gabriela LišovZaplaceno
Kovaříková Gabriela LišovZaplaceno
Kovaříková Martina LišovZaplaceno
Kozák Václav Sokol PodolíZaplaceno
Král Adam Jindřichův HradecZaplaceno
Král Pavel USK FM VŠE Jindřichův HradecZaplaceno
Krátký Jan Česká OlešnáZaplaceno
Kropíková Aneta DomanínZaplaceno
Kruchňa David České BudějoviceZaplaceno
Krupka Jaromír Vlčice5118040521
Kříž Filip TáborZaplaceno
Kuba Miroslav Jindřichův HradecZaplaceno
Kubát Cyril Jindřichův HradecZaplaceno
Kuchta Michal České BudějoviceZaplaceno
Kuropatnická Zuzana Predator Workout PočátkyZaplaceno
Latal Jaromir Dlouhá míle Ládi Křížka5115043058
Lexová Iveta Zaplaceno
Licehamr Stanislav Jindřichův HradecZaplaceno
Macík Jan České BudějoviceZaplaceno
Mach Tomáš Zaplaceno
Máchová Nikola Zaplaceno
Mareš David Tábor5119042607
Markesová Jana JHZaplaceno
Martínek Dušan Kardašova ŘečiceZaplaceno
Martínková Stanislava Kardašova ŘečiceZaplaceno
Mařík Tomáš Zaplaceno
Matoušová Karolína 5127032457
Mazancová Jana SRTG ČB.Zaplaceno
Mečíř Jiří ŽehušiceZaplaceno
Mikulášková Jana Zaplaceno
Mikuláštík Radim Voráček 93,TřeboňZaplaceno
Mikulec František Jindřichův HradecZaplaceno
Mikulec Jiří Jindřichův HradecZaplaceno
Nořinský Lukáš Raw Gym JHZaplaceno
Novotný Michal Jindřichův HradecZaplaceno
Palkovič Patrik Jindřichův HradecZaplaceno
PAZOUR MILAN jINDŘICHŮV HRADEZaplaceno
Peckert Ondřej Jindřichův HradecZaplaceno
Pelikán Radek DačiceZaplaceno
Pilař Pavel Zaplaceno
Pitoňák Marek SRTG LišovZaplaceno
Pivonka Tomáš JindřichoviceZaplaceno
Píza Tomáš Zaplaceno
Plášilová Markéta Jindřichův HradecZaplaceno
Prachařová Táňa Jindřichův HradecZaplaceno
Procházka Michal Jindřichův HradecZaplaceno
Procházka Šimon TáborZaplaceno
Procházka Josef PomalonožkyZaplaceno
Prox Martin ČlunekZaplaceno
Přibylová Monika Jindřichův Hradec 1Zaplaceno
Pufr František TaborZaplaceno
Radil Jan PočátkyZaplaceno
Rajdlová Tereza České BudějoviceZaplaceno
Rašková Vendula SRTG ČBZaplaceno
Rychtecký Matouš Jindřichův HradecZaplaceno
Rysl Tomáš PelhřimovZaplaceno
Sebránek David STG LišovZaplaceno
Sedláček Pavel TřeboňZaplaceno
Sedláčková Jana Chlum u TřeboněZaplaceno
Singh Kankova Petra JHZaplaceno
Slabá Klára TJ Sokol Praha PodolíZaplaceno
Slavíková Iveta Jindřichův HradecZaplaceno
Souček Tomáš Rabbits ZnojmoZaplaceno
Springle Marek Ceske BudejoviceZaplaceno
Staněk Matyáš ChýnovZaplaceno
Suchá Tereza Chlum u TřeboněZaplaceno
Sůva Lukáš Havlíčkův BrodZaplaceno
Světlík Ondřej TřeboňZaplaceno
Svobodová Nina Zaplaceno
Šádková Beáta Jindřichův HradecZaplaceno
Šanda Jan SoběslavZaplaceno
Šenkeřík Jiří Jindřichův HradecZaplaceno
Šimáková Alexandra PísekZaplaceno
Štěch Daniel SoběslavZaplaceno
Štercl Jan Zaplaceno
Ťápal Jiří Jindřichův HradecZaplaceno
Tůmová Jana KunžakZaplaceno
Ulrich Pavel České BudějoviceZaplaceno
Uraj Jaromír VlčiceZaplaceno
Vácha Vojtěch ChýnovZaplaceno
Vajter Jaromír Zaplaceno
Vajter Marie Zaplaceno
Valentová Markéta Velosport Valenta PelhřimovZaplaceno
Vašíček Patrick PičínZaplaceno
Vítek Petr Jindřichův HradecZaplaceno
Vlček Jan Jindřichův HradecZaplaceno
Vomlela Lukáš TáborZaplaceno
Votava Petr Jindřichův HradecZaplaceno
Vrabčeková Kristýna Jindřichův HradecZaplaceno
Vrlík Petr KunžakZaplaceno
Vykoukal Petr České BudějoviceZaplaceno
Zdeněk Janko JindřichoviceZaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Jiří Chalupský
Číslo účtu: 2501398511/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)