Přihlášky na závody

Přihlášení dvojice na Závod dvojic Nový rybník 27.11.2021

Seznam přihlášených týmů na Závod dvojic Nový rybník 27.11.2021

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Aleš Barášek a Šimon Barášek Euforický Šlimák Mužský tým
Součet věků:54
Kat.:od 41-80 let
100,-6026116752

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Lucie Barášková a Kryštof Barášek Euforický SlimáK Smíšený tým
Součet věků:52
Kat.:od 41-80 let
100,-6026116521

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jan Císař a Jakub Štochl SK Mirovice Mužský tým
Součet věků:65
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jaroslav Čechura a Michal Zadražil Rozběháme Hořovicko Mužský tým
Součet věků:108
Kat.:nad 100 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Marie Černá a Luboš Zděnovec Příbram Smíšený tým
Součet věků:67
Kat.:od 41-80 let
100,-6025116857

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Matěj Černý a Leoš Hvižď Rychlá rota Mužský tým
Součet věků:47
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jan Diviš a Patricie Hoffmannova Jince Smíšený tým
Součet věků:54
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Michal Dražan a Jakub Gregořica SSC Neapol Mužský tým
Součet věků:71
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Robert Edelmann a Max Edelmann Rychlý nožičky Mužský tým
Součet věků:46
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Šárka Flachsová a Jaroslav Flachs Příbram Smíšený tým
Součet věků:33
Kat.:do 40 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Šárka Flachsová a Michaela Čásarová Příbram Ženský tým
Součet věků:83
Kat.:od 81-100 let
100,-6025115281

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jan Franěk a Natálie Fraňková Tri Klub Příbram Smíšený tým
Součet věků:40
Kat.:do 40 let
100,-6025119765

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Natalia Hajšmanová a Hana Růžková RSaci Příbram Ženský tým
Součet věků:73
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Stanislava Hartmanová a Svatava Řechková Oxygen Příbram Ženský tým
Součet věků:117
Kat.:nad 100 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Ondřej Hofmann a Anita Žáková Žakyclub Pb Smíšený tým
Součet věků:41
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Romana Hrdličková a Dušan Hrdlička Rozběháme Hořovicko Smíšený tým
Součet věků:94
Kat.:od 81-100 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Honza Hrkal a Mirka Hrkalová Smíšený tým
Součet věků:55
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Antonín Ježek a Jan Pejša Jednonozí Mužský tým
Součet věků:118
Kat.:nad 100 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Tomáš Karas a Mach Zbyněk Flying Butchers 105RS Mužský tým
Součet věků:105
Kat.:nad 100 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Annemarie Kraus a Eliška Palková Střela Žebrák Ženský tým
Součet věků:18
Kat.:do 40 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Ivana Kubínová a Jirka Fortelka Wheelabrator Smíšený tým
Součet věků:80
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Petr Kyselý a Petr Jilg Mužský tým
Součet věků:92
Kat.:od 81-100 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Vladimír Machuta a Tereza Řezaninová Dobříš/Kamýk Smíšený tým
Součet věků:64
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Flachs Michal a Hostička Jan 4timing.cz Mužský tým
Součet věků:77
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Daniel Michal a Honza Černohorský Příbramští šneci Mužský tým
Součet věků:69
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Veronika Mišjaková a Martina Šafandová Ženský tým
Součet věků:60
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Šárka Nademlejnská a Eliška Humlová LokoStřelkyně Ženský tým
Součet věků:32
Kat.:do 40 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Pavel Nademlejnský a Pavel Diviš Dos Pablos Mužský tým
Součet věků:32
Kat.:do 40 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Markéta Novák Matějková a Jiří Novák Rsáci Příbram Smíšený tým
Součet věků:76
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Patrik Pavel a Petra Benešová Fun Run Smíšený tým
Součet věků:89
Kat.:od 81-100 let
100,-6027112105

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Alexandr Pavlišen a Petr Butzke Brdští vlci Mužský tým
Součet věků:114
Kat.:nad 100 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Anna Perglerová a Lukáš Pergler Střela Žebrák Smíšený tým
Součet věků:50
Kat.:od 41-80 let
100,-6025114238

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Matěj Placatka a Roman Bonk Rychlej a rychlejší Mužský tým
Součet věků:45
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Petra Popovyčová a Vasyl Popovych Prostě běž Smíšený tým
Součet věků:69
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jiří Rosol a Josef Rendl TJ Packa Praha Mužský tým
Součet věků:92
Kat.:od 81-100 let
100,-6016118354

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Lukáš Rozmajzl a Ewelina Dzięgielewska Smíšený tým
Součet věků:73
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Miroslav Sedláček a Jaroslav Seifert Brdští ultráci Mužský tým
Součet věků:63
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Radek Simandl a Matěj Štochl Bratřijaksepatří.cz Mužský tým
Součet věků:59
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Petr Skalička a Michael Skalička Lhota u Příbramě Mužský tým
Součet věků:52
Kat.:od 41-80 let
100,-6026113274

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Petr Svoboda a Michal Kostiha RSáci Příbram Mužský tým
Součet věků:70
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jan Šefl a Klára Vondrušková 66ka/Příbram Smíšený tým
Součet věků:83
Kat.:od 81-100 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Martin Škrlant a Tomaš Burian Rozběháme Hořovicko Mužský tým
Součet věků:65
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jan Šneberger a Lucie Šnebergerová TT Příbram Smíšený tým
Součet věků:74
Kat.:od 41-80 let
100,-6026115316

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Patricie Špetová a Viktorie Špetová AK Škoda Plzeň Ženský tým
Součet věků:40
Kat.:do 40 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Milan Tuháček a Petra Tuháčková SK Prdlavky Smíšený tým
Součet věků:112
Kat.:nad 100 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jiří Tureček a Jana Turečková Tenisový klub Bohutín Smíšený tým
Součet věků:121
Kat.:nad 100 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jirka Turek a Petra Stibalová Broumy Smíšený tým
Součet věků:104
Kat.:nad 100 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Tomáš Uxa a Anetka Uxová URT Beroun Smíšený tým
Součet věků:77
Kat.:od 41-80 let
100,-6024115491

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Lucie Vacková a Vratislav Vacek Smíšený tým
Součet věků:86
Kat.:od 81-100 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Dušan Večerek Mejzr a Marcela Večerková Večerníčci Smíšený tým
Součet věků:87
Kat.:od 81-100 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jan Vladyka a Petr Urbánek Mužský tým
Součet věků:52
Kat.:od 41-80 let
100,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Martin Votava a Roman Kohout Sokolové z Králováku Mužský tým
Součet věků:102
Kat.:nad 100 let
100,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
4timing.cz sro
majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)