Přihlášky na závody

Přihlášení na Podzimní běh Dražovkou 10.11.2018

Registrace do 9.11.2018 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Podzimní běh Dražovkou dne 10.11.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Ungr Antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Brabec Miloslav 1956 TJ RND Rokycany Muži 60 - 69 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Hartmanová Stanislavva 1958 Oxygen sport Příbram Ženy 55 - 64 let
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 let
Butzke Petr 1959 Kotva Braník Muži 50 - 59 let
Hořejšová Hana 1960 Příbram Ženy 55 - 64 let
Skála Milan 1960 Čenkov Muži 50 - 59 let
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník Ženy 55 - 64 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Procházka Jiří 1962 RMT Muži 50 - 59 let
Smělý Jaroslav 1962 Beroun Muži 50 - 59 let
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy 55 - 64 let
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany Muži 50 - 59 let
Rybáčková Soňa 1963 Beroun Ženy 55 - 64 let
Puškár Ivan 1965 Gelnica Muži 50 - 59 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Hofmannová Jitka 1967 HDH Ženy 45 - 54 let
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 40 - 49 let
Diviš Tomáš Lieven 1969 Řepy Muži 40 - 49 let
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 40 - 49 let
Kindlová Markéta 1970 Beroun Ženy 45 - 54 let
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 40 - 49 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Šimurda Richard 1971 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let
Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let
Štěpánková Eva 1972 Biatlon Beroun Ženy 45 - 54 let
Dostál Jaromír 1972 RAC Cerhovice Muži 40 - 49 let
Mařík Miroslav 1972 ENERGON Muži 40 - 49 let
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let
Picková Jana 1972 Chramiště Ženy 45 - 54 let
Voříšek Jan 1973 Vorvani Muži 40 - 49 let
Rosolová Ivana 1974 RTA Zdice Ženy 35 - 44 let
Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let
Špína Martin 1974 GHOST team Muži 40 - 49 let
Florianová Jiřina 1975 Tetín Ženy 35 - 44 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez Muži 40 - 49 let
Dostálová Vladimíra 1976 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Pb, Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let
Sojka Karel 1977 Zbečno Muži 40 - 49 let
Medová Ivana 1977 Zbečno Ženy 35 - 44 let
Špačková Alena 1977 HDH Ženy 35 - 44 let
Matějka Dušan 1978 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky Muži 40 - 49 let
Houžvička Miloš 1978 Přibram/Liblice Muži 40 - 49 let
Fousek Vlastimil 1978 Vorvani Muži 40 - 49 let
Sirůček Kamil 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 20 - 39 let
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let
Hamouzová Dagmar 1980 Beroun Ženy 35 - 44 let
Brož Lubomír 1980 Narysov Muži 20 - 39 let
Kršík Milan 1981 Muži 20 - 39 let
Erdinger Josef 1981 Komárov Muži 20 - 39 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let
Skalický Jan 1981 Vorvani Muži 20 - 39 let
Malečková Jitka 1981 Žižkovský tygři Ženy 35 - 44 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Slavíková Květa 1982 Beroun Ženy 35 - 44 let
Krejčíková Jana 1982 Háje Ženy 35 - 44 let
Katsiedl Michal 1982 AC PRAHA 1890 Muži 20 - 39 let
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se/Halex Muži 20 - 39 let
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let
Houžvičková Kateřina 1984 Přibram Ženy 20 - 34 let
Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 20 - 34 let
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany Muži 20 - 39 let
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 20 - 34 let
Kršíková Marie 1987 Ženy 20 - 34 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Němečková Lucie 1987 ČBK/Beroun Ženy 20 - 34 let
Flachs Michal 1987 ZLIČÍN Muži 20 - 39 let
Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun Muži 20 - 39 let
Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian Muži 20 - 39 let
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let
Hofmannová Adéla 1991 AC Čáslav Ženy 20 - 34 let
Pergler Lukáš 1992 AC Sporák Muži 20 - 39 let
Šedivá Irena 1992 Loko Beroun Ženy 20 - 34 let
Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn Muži 20 - 39 let
Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn Junioři
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice Junioři
Kos Jiří 1999 Nosálov Junioři
Pavlišen Petr 1999 Spartak Praha 4 Junioři
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Juniorky
Skalička Jan 2000 TriKlub Příbram Junioři
Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák Juniorky
Karasová Daniela 2003 Tisová Dívky 14 - 15 let
Šebestová Kateřina 2003 AC Domažlice Dívky 14 - 15 let
Kindl Marek 2004 TJ Lokomotiva Beroun Hoši 14 - 15 let
Selementová Michaela 2004 SK Sporting Dívky 14 - 15 let
Eliáš David 2005 Tri klub Příbram Hoši 12 - 13 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Valachova Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
El-Dunia Anna 2006 AO Hořovice Dívky 12 - 13 let
Mosler Ignác 2006 Příbram Hoši 12 - 13 let
Malečková Anna 2006 Žižkovský tygři Dívky 12 - 13 let
Letová Lucie 2006 Loko Rakovník Dívky 12 - 13 let
Karasová Anna 2006 Tisová Dívky 12 - 13 let
Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Pejša Jan 2006 Sedlčany Hoši 12 - 13 let
Babuka Michal 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Zděnovcová Aneta 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Pokorná Tereza 2007 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Šamanová Markéta 2007 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Valuchová Veronika 2008 ZŠ Bří Venclíků Dívky 10 - 11 let
Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Florian Tomáš 2008 Tetín Hoši 10 - 11 let
Sojková Anežka 2008 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Diviš Matěj 2008 Řepy Hoši 10 - 11 let
Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let
kovář jenda 2008 KBB Hoši 10 - 11 let
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Rojíková Linda 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Geist Patrik 2008 TJ Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 let
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 let
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
černá adéla 2008 sporting příbram Dívky 10 - 11 let
Valuchová Julie 2009 ZŠ Bří Venclíků Dívky 8 - 9 let
Fistrová Eliška 2009 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Krčilová Tereza 2009 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Caisová Adéla 2009 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 let
kural mathias 2009 lokomotiva Beroun Hoši 8 - 9 let
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Houžvičková Jindřiška 2009 1fk Příbram Dívky 8 - 9 let
Šilhák David 2009 Biatlon Beroun Hoši 8 - 9 let
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 8 - 9 let
Suchomel Vítek 2009 Futsal Dobřichovice Hoši 8 - 9 let
Pešice Šimon 2009 Futsal Dobřichovice Hoši 8 - 9 let
Kutlák Patrik 2009 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Šnoblová Adéla 2009 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let
Babuková Alžběta 2009 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Krčilová Kateřina 2010 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Sojková Dorota 2010 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Lipovský Martin 2010 Beroun Hoši 8 - 9 let
Diviš Richard Jari 2010 Řepy Hoši 8 - 9 let
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 8 - 9 let
Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní Dívky 8 - 9 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 6 - 7 let
Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Lipták Ladislav 2011 Beroun Loko Hoši 6 - 7 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 6 - 7 let
Houžvička Matěj 2011 1fk Příbram Hoši 6 - 7 let
Šilhák Ondřej 2011 Hudlice Hoši 6 - 7 let
kovář toník 2011 Kbb Hoši 6 - 7 let
Bretschneider Anni 2011 LAC Erdgas Chemnitz Dívky 6 - 7 let
Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Hoši 6 - 7 let
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši 6 - 7 let
Burian Samuel 2011 Lokomotiva Beroun Hoši 6 - 7 let
Slavík Ivo 2011 Beroun Hoši 6 - 7 let
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 6 - 7 let
Merunová Veronika 2011 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 6 - 7 let
Šnoblová Agáta 2011 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let
Schusová Marie 2011 Řevnice Dívky 6 - 7 let
Listopad Adam 2011 Střela Žebrák Hoši 6 - 7 let
Hatinová Magdalena 2012 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
Klementova Olivie 2012 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Florian Lukáš 2012 Tetín Hoši 6 - 7 let
Medová Viktorie 2012 Zbečno Dívky 6 - 7 let
Skalička Michael 2012 Hoši 6 - 7 let
Černá Tereza 2013 BIOS FIT nejmladší dívky 2013 a mladší
Němečková Aneta 2013 Beroun nejmladší dívky 2013 a mladší
Maleček Adam 2013 Žižkovský tygři nejmladší kluci 2013 a mladší
Šolcová Karolína 2013 Šolc team nejmladší dívky 2013 a mladší
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr nejmladší kluci 2013 a mladší
Šnobl Oliver 2013 SK Sporting Příbram nejmladší kluci 2013 a mladší
Kršíková Julie 2014 nejmladší dívky 2013 a mladší
Zděnovcová Adéla 2014 Příbram nejmladší dívky 2013 a mladší
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha nejmladší dívky 2013 a mladší
Novák Vít 2014 Dobříš nejmladší kluci 2013 a mladší
Schusová Eliška 2014 mateřská školka Řevnice nejmladší dívky 2013 a mladší

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.