Přihlášky na závody

Přihlášení na Podzimní běh Dražovkou 10.11.2018

Registrace do 9.11.2018 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Podzimní běh Dražovkou dne 10.11.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Kršíková Marie 1987 Ženy 20 - 34 let
Kršíková Julie 2014 nejmladší dívky 2013 a mladší
Kršík Milan 1981 Muži 20 - 39 let
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let
Skalička Michael 2012 Hoši 6 - 7 let
Houžvička Matěj 2011 1fk Příbram Hoši 6 - 7 let
Houžvičková Jindřiška 2009 1fk Příbram Dívky 8 - 9 let
Hofmannová Adéla 1991 AC Čáslav Ženy 20 - 34 let
Šebestová Kateřina 2003 AC Domažlice Dívky 14 - 15 let
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany Muži 50 - 59 let
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany Muži 20 - 39 let
Katsiedl Michal 1982 AC PRAHA 1890 Muži 20 - 39 let
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 let
Pergler Lukáš 1992 AC Sporák Muži 20 - 39 let
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
El-Dunia Anna 2006 AO Hořovice Dívky 12 - 13 let
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let
Lipovský Martin 2010 Beroun Hoši 8 - 9 let
Němečková Aneta 2013 Beroun nejmladší dívky 2013 a mladší
Smělý Jaroslav 1962 Beroun Muži 50 - 59 let
Hamouzová Dagmar 1980 Beroun Ženy 35 - 44 let
Rybáčková Soňa 1963 Beroun Ženy 55 - 64 let
Slavík Ivo 2011 Beroun Hoši 6 - 7 let
Slavíková Květa 1982 Beroun Ženy 35 - 44 let
Kindlová Markéta 1970 Beroun Ženy 45 - 54 let
Lipták Ladislav 2011 Beroun Loko Hoši 6 - 7 let
Šilhák David 2009 Biatlon Beroun Hoši 8 - 9 let
Štěpánková Eva 1972 Biatlon Beroun Ženy 45 - 54 let
Černá Tereza 2013 BIOS FIT nejmladší dívky 2013 a mladší
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 8 - 9 let
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha nejmladší dívky 2013 a mladší
Němečková Lucie 1987 ČBK/Beroun Ženy 20 - 34 let
Skála Milan 1960 Čenkov Muži 50 - 59 let
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky Muži 40 - 49 let
Novák Vít 2014 Dobříš nejmladší kluci 2013 a mladší
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 40 - 49 let
Mařík Miroslav 1972 ENERGON Muži 40 - 49 let
Suchomel Vítek 2009 Futsal Dobřichovice Hoši 8 - 9 let
Pešice Šimon 2009 Futsal Dobřichovice Hoši 8 - 9 let
Puškár Ivan 1965 Gelnica Muži 50 - 59 let
Špína Martin 1974 GHOST team Muži 40 - 49 let
Krejčíková Jana 1982 Háje Ženy 35 - 44 let
Hofmannová Jitka 1967 HDH Ženy 45 - 54 let
Špačková Alena 1977 HDH Ženy 35 - 44 let
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice Junioři
Šilhák Ondřej 2011 Hudlice Hoši 6 - 7 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Picková Jana 1972 Chramiště Ženy 45 - 54 let
Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn Junioři
Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn Muži 20 - 39 let
kovář jenda 2008 KBB Hoši 10 - 11 let
kovář toník 2011 Kbb Hoši 6 - 7 let
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 20 - 39 let
Erdinger Josef 1981 Komárov Muži 20 - 39 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník Ženy 55 - 64 let
Butzke Petr 1959 Kotva Braník Muži 50 - 59 let
Ungr Antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr nejmladší kluci 2013 a mladší
Bretschneider Anni 2011 LAC Erdgas Chemnitz Dívky 6 - 7 let
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Klementova Olivie 2012 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Šedivá Irena 1992 Loko Beroun Ženy 20 - 34 let
Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun Muži 20 - 39 let
Šamanová Markéta 2007 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Letová Lucie 2006 Loko Rakovník Dívky 12 - 13 let
Pokorná Tereza 2007 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
kural mathias 2009 lokomotiva Beroun Hoši 8 - 9 let
Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let
Rojíková Linda 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Burian Samuel 2011 Lokomotiva Beroun Hoši 6 - 7 let
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Schusová Eliška 2014 mateřská školka Řevnice nejmladší dívky 2013 a mladší
Brož Lubomír 1980 Narysov Muži 20 - 39 let
Kos Jiří 1999 Nosálov Junioři
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Hartmanová Stanislavva 1958 Oxygen sport Příbram Ženy 55 - 64 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 20 - 34 let
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let
Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 20 - 34 let
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let
Sirůček Kamil 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let
Hořejšová Hana 1960 Příbram Ženy 55 - 64 let
Zděnovcová Adéla 2014 Příbram nejmladší dívky 2013 a mladší
Houžvičková Kateřina 1984 Přibram Ženy 20 - 34 let
Mosler Ignác 2006 Příbram Hoši 12 - 13 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Houžvička Miloš 1978 Přibram/Liblice Muži 40 - 49 let
Dostál Jaromír 1972 RAC Cerhovice Muži 40 - 49 let
Dostálová Vladimíra 1976 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let
Procházka Jiří 1962 RMT Muži 50 - 59 let
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 40 - 49 let
Rosolová Ivana 1974 RTA Zdice Ženy 35 - 44 let
Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian Muži 20 - 39 let
Diviš Tomáš Lieven 1969 Řepy Muži 40 - 49 let
Diviš Matěj 2008 Řepy Hoši 10 - 11 let
Diviš Richard Jari 2010 Řepy Hoši 8 - 9 let
Schusová Marie 2011 Řevnice Dívky 6 - 7 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Pejša Jan 2006 Sedlčany Hoši 12 - 13 let
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Juniorky
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 6 - 7 let
Selementová Michaela 2004 SK Sporting Dívky 14 - 15 let
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 let
Zděnovcová Aneta 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Caisová Adéla 2009 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 6 - 7 let
Kutlák Patrik 2009 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Šnoblová Adéla 2009 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let
Šnoblová Agáta 2011 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let
Šnobl Oliver 2013 SK Sporting Příbram nejmladší kluci 2013 a mladší
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez Muži 40 - 49 let
Matějka Dušan 1978 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Pavlišen Petr 1999 Spartak Praha 4 Junioři
černá adéla 2008 sporting příbram Dívky 10 - 11 let
Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
Fistrová Eliška 2009 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Hatinová Magdalena 2012 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let
Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák Juniorky
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Hoši 6 - 7 let
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 6 - 7 let
Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Šimurda Richard 1971 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let
Listopad Adam 2011 Střela Žebrák Hoši 6 - 7 let
Babuka Michal 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Babuková Alžběta 2009 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Šolcová Karolína 2013 Šolc team nejmladší dívky 2013 a mladší
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let
Florianová Jiřina 1975 Tetín Ženy 35 - 44 let
Florian Tomáš 2008 Tetín Hoši 10 - 11 let
Florian Lukáš 2012 Tetín Hoši 6 - 7 let
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let
Karasová Daniela 2003 Tisová Dívky 14 - 15 let
Karasová Anna 2006 Tisová Dívky 12 - 13 let
Krčilová Kateřina 2010 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Krčilová Tereza 2009 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Sojková Dorota 2010 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Sojková Anežka 2008 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Valachova Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Merunová Veronika 2011 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 6 - 7 let
Kindl Marek 2004 TJ Lokomotiva Beroun Hoši 14 - 15 let
Brabec Miloslav 1956 TJ RND Rokycany Muži 60 - 69 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 let
Geist Patrik 2008 TJ Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 8 - 9 let
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši 6 - 7 let
Eliáš David 2005 Tri klub Příbram Hoši 12 - 13 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let
Skalička Jan 2000 TriKlub Příbram Junioři
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 40 - 49 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Fousek Vlastimil 1978 Vorvani Muži 40 - 49 let
Skalický Jan 1981 Vorvani Muži 20 - 39 let
Voříšek Jan 1973 Vorvani Muži 40 - 49 let
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Pb, Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se/Halex Muži 20 - 39 let
Sojka Karel 1977 Zbečno Muži 40 - 49 let
Medová Ivana 1977 Zbečno Ženy 35 - 44 let
Medová Viktorie 2012 Zbečno Dívky 6 - 7 let
Flachs Michal 1987 ZLIČÍN Muži 20 - 39 let
Valuchová Veronika 2008 ZŠ Bří Venclíků Dívky 10 - 11 let
Valuchová Julie 2009 ZŠ Bří Venclíků Dívky 8 - 9 let
Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní Dívky 8 - 9 let
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy 55 - 64 let
Maleček Adam 2013 Žižkovský tygři nejmladší kluci 2013 a mladší
Malečková Anna 2006 Žižkovský tygři Dívky 12 - 13 let
Malečková Jitka 1981 Žižkovský tygři Ženy 35 - 44 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.