Přihlášky na závody

Přihlášení na virtuální Brdská 12

Seznam zúčastněných na Brdská 12

Přijmení Jméno Klub KategorieStartovnéVýsledný časVýsledek
Karas Tomáš Tisová Muži 50 - 59 let200,-start co nejdříve08:56:00
Gladišová Michaela Svět běhu Ženy 20 - 34 let200,-9:00 (co nejdříve), po mně poběží ještě manžel (střídáme se u dětí)08:57:00
Ziopulosova Kristyna Pribram Ženy 20 - 34 let400,-9:0009:02:00
Kutnohorský Jan Bojov Muži 40 - 49 let200,-9.0009:03:30
Čebišová Petra Přibram Ženy 20 - 34 let200,-9:0009:06:00
Fraňková Michaela Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let200,-9:0709:07:00
Fraňková Natálie TRI KLUB PŘÍBRAM Dorostenky200,-9:0709:07:00
Karasová Anna Triklub PB Dívky 14 - 15 let 200,-cca 10min.za tátou. Nechci ho vidět :)09:12:00
Bureš Michal Dobříš Muži 20 - 39 let200,-9:12:3009:12:30
Mach Zbyněk TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let400,-s Vitásek Josef09:18:00
Vitásek Josef Buková Muži 60 - 69 let200,-co nejdříve po deváté se Zbyňkem Machem09:18:00
Bartošová Milada Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let200,-9:2009:20:00
Kohout Roman TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let400,-9:3009:25:00
Král Václav Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let200,-09:30:0009:27:00
Herbst Jarmila Praha 11 Ženy 45 - 54 let200,-14:0009:29:00
Bernášek Antonín Příbram Muži 40 - 49 let200,-09:29:3009:29:30
Trojanová Lenka Příbram Ženy 45 - 54 let200,-9.3009:30:15
Turková Lucie Podbrdovka Ženy 45 - 54 let400,-9.3009:34:00
Paulus Miroslav Podbrdovka Junioři400,-9.3009:35:00
Starý Stanislav Roubíčkova Lhota Muži 60 - 69 let200,-09:3809:38:00
Šafránek Jakub Řevničtí čtenáři Muži 20 - 39 let200,-Prosím start ideálně mezi 9 a 10, současně ne dříve než Lucia Lučanská, moje partnerka, která se s dětmi hlásí na kočárkový závod.09:41:00
Peták Jakub Holšiny Muži 20 - 39 let200,-09:42:30
Landauerová Radka RTS Ženy 20 - 34 let200,-9:4509:44:00
Matějka Dušan Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let200,-09:47:00
Kára Milan RAC Cerhovice Muži 40 - 49 let200,-9:50/Parta z Cerhovice09:51:00
Vaněk Aleš RAC Cerhovice Muži 40 - 49 let200,-9:50 / Parta z Cerhovic09:51:00
Pichlík Roman RAC Cerhovice Muži 40 - 49 let200,-9:50/Parta z Cerhovice09:51:00
Palek Martin Běžecký oddíl Doubravan Újezd Muži 40 - 49 let200,-9:50/Parta z Cerhovice09:51:00
Hanák Michal RAC Cerhovice Muži 50 - 59 let200,-9:50/Parta z Cerhovice09:51:00
Kárová Iveta RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let200,-9:50/Parta z Cerhovice09:51:00
Palková Miroslava Běžecký oddíl Doubravan Újezd Ženy 35 - 44 let200,-9:50/Parta z Cerhovice09:51:00
Dlouhá Dana RAC Cerhovice Ženy 45 - 54 let200,-9:50/Parta z Cerhovic09:51:00
Vaněk Tomáš RAC Cerhovice Dorostenci200,-9:50 / Parta z Cerhovic09:51:00
Hajšmanová Natalia Rsaci Příbram Ženy 35 - 44 let200,-09.5809:52:00
Charvát Jan SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let200,-9:5309:52:15
Kinclová Nikola SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let200,-9:5309:52:15
Maleninsky Jan Tábor Muži 20 - 39 let200,-10:0009:54:30
Dvořák Pavel Králův Dvůr Muži 40 - 49 let200,-10.0009:55:00
Haníková Adéla Nymburské bomby Ženy 20 - 34 let200,-9:5509:55:15
Bauer Martin Chlustina Muži 40 - 49 let400,-10.0009:57:00
Pergler Lukáš Komárov Muži 20 - 39 let200,-9:5909:59:00
ČERMÁKOVÁ Eva VYZOBANÉ SLUNEČNICE Ženy 45 - 54 let200,-10:0010:00:00
Mázdrová Vendula Chrást Ženy 20 - 34 let200,-10:00,1510:00:15
Nová Ivana 1. Budislavický turistický oddíl Ženy 55 - 64 let200,-10:0010:00:30
Pávková Marta Příbram Ženy 45 - 54 let200,-10:00:3010:01:30
Kadlecová Klára Ženy 35 - 44 let200,-Prosím okolo 10:0010:02:15
Turečková Jana TK Bohutín Ženy 45 - 54 let200,-10:0010:02:30
Svoboda Jan Pivovar Zlosin Muži nad 70 let200,-10:03,0010:03:00
Svobodová Dana Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let200,-10:03,3010:03:00
Hartmanová Stanislava Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let200,-10:04:00
Hacaperková Eva Příbram Ženy 35 - 44 let200,-Prosím start v 10:05, děkuji ;-)10:05:30
Vesecká Renáta Pankration gym Ženy 45 - 54 let400,-Raději po desáté10:06:00
Vesecká Nicol TRI KLUB Dorostenky300,-Po desáté10:06:00
Uxa Tomáš URT Beroun Muži 50 - 59 let200,-10:06:3010:06:30
Uxová Anett URT Beroun, Šílenci v běhu Ženy 20 - 34 let200,-10:06:3010:06:30
Sýkorová Jitka Chomutov Ženy 35 - 44 let400,-10:0010:07:00
Čechura Jaroslav Muži 60 - 69 let200,-01:07:3110:07:30
Ficová Markéta TT Příbram Dorostenky200,-Kolem zbytku rodiny 10:0810:08:00
Hudeček Ondřej TT Příbram Junioři200,-10:08:30
Zdílna Jiří OCR Runners Beroun Muži 40 - 49 let200,-start prosím kolem 10 hodiny. Děkuji10:09:15
Magera Petr Příbram Muži 50 - 59 let200,-10.0010:09:30
Michal Daniel Rsaci Příbram Muži 20 - 39 let200,-10:0510:10:30
Voříšek Jan Vorvani Muži 40 - 49 let200,-10:11:0010:11:15
Jilg Petr CAMINO Muži 20 - 39 let200,-10:11:00 hod.10:12:00
Lachout Martin Sedlčany Muži 50 - 59 let200,-1010:12:30
Kořán Jiří Králův Dvůr Muži 40 - 49 let200,-10:13:00
Houžvička Miloš Slavoj Obecnice Muži 40 - 49 let200,-10:13:30
Houžvičková Kateřina Příbram Ženy 35 - 44 let200,-10:13:30
Haník Zdeněk Nymburské Bomby Muži 20 - 39 let200,-10:1410:14:00
Lukšanová Monika Háje Ženy 35 - 44 let200,-10:14:30
Pokora Jindřich Muži 20 - 39 let200,-10:15:3010:15:30
Novák Lukáš Salming team Muži 20 - 39 let200,-10:1610:16:15
Tylšová Alena Salming Praha Pankrác Juniorky200,-10:16:30
Vávra Pavel Vorvani Muži 50 - 59 let200,-10:17:30
Ungr Antonín Muži 60 - 69 let200,-10:18:00
Parez Jan TT Příbram Dorostenci200,-10:15:0010:19:30
Valek Marian Kerteam Muži 40 - 49 let400,-jak vám to kluci vyjde, případně kolem 10-11hod, nechám to na vás...10:20:00
Burian Tomáš Višňová Muži 20 - 39 let200,-10:20,1510:20:15
Myslivec Michal Kamýk nad Vltavou Muži 20 - 39 let200,-10:20:30
Ureš Vojtěch BK Příbram Muži 20 - 39 let200,-10:21:00
Melichar Martin TJ Sedlice Muži 20 - 39 let200,-10:21:3010:21:30
Vrabec Jiří Muži 60 - 69 let200,-10:22:00
Hvižď Leoš Březničtí atleti Muži 20 - 39 let200,-10:3010:22:30
Hons Pavel Muži 40 - 49 let400,-10:23:00
Rýdl Martin Plzeň Muži 20 - 39 let200,-Čas kolem 10 30 s Terezou Rydlovou10:23:30
Rýdlová Tereza Plzeň Ženy 35 - 44 let200,-Čas kolem 10 30 s Martinem Rýdlem10:23:30
Leinveberová Katarína Mníšek pod Brdy Ženy 35 - 44 let200,-10:26:00
Černý Matěj SK Sporting Příbram Dorostenci200,-10:27:0010:27:30
Ježek Antonin TJ Roztoky u Křivoklátu Muži nad 70 let200,-11.01.10:28:30
Procházková Lenka Praha 2 Ženy 45 - 54 let200,-10:3010:29:00
Boháčová Tereza TT Příbram Dorostenky200,-10:15:0010:29:30
Šimurda Richard Střela Žebrák Muži 50 - 59 let200,-10:3010:31:30
Šusta Miloslav Cetyně Muži 50 - 59 let200,-10,3010:32:30
Havlicek Jan Mentor Muži 40 - 49 let200,-10:33:00
Bělohlávek Karel Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let200,-10:33:30
Josl Lubomir Spartak Žandov Muži 50 - 59 let200,-10:3010:34:00
Rysová Barbora Dorys CZ s.r.o. Ženy 35 - 44 let200,-10:3510:35:30
Zahálková Jindra Chlumčany Ženy 55 - 64 let200,-10:36:30
Jurkiewicz Patrik Muži 40 - 49 let400,-10:3010:38:00
Nosek Jan Spartak Hořovice Dorostenci200,-10:4010:39:00
Novotný Ladislav Dorys CZ s.r.o. Muži 20 - 39 let200,-10:42:00
Krátká Jarka Dobříš Ženy 35 - 44 let200,-10:45/ prosím start za sebou s Kvetou Nerglovou10:42:30
Nerglova Kveta Višňová Ženy 35 - 44 let200,-10,45 (start s Jarkou Kratkou)10:42:30
Zemanová Zdeňka Rozběháme Plzeň Ženy 35 - 44 let200,-10:43:00
Fait Jaroslav Rozběháme Plzeň Muži 40 - 49 let200,-10:44:30
Mígl Vojtěch TT Příbram Junioři200,-10. 4510:45:00
Mígl Antonín Triklub Příbram Dorostenci200,-10.4610:45:00
Olšan Martin Muži 20 - 39 let200,-10:4510:45:30
Pospíšilová Kateřina Podhostýnský lenochod Ženy 20 - 34 let200,-10:4510:47:30
Fencl Radek Obořiště Muži 50 - 59 let200,-10:5510:49:00
Dudášová Monika Obořiště Ženy 55 - 64 let200,-10:5510:49:00
Kujal Václav Příbram Muži 40 - 49 let400,-10:50:00
Dražan Michal Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let200,-10:5010:50:30
Novák Aleš Občov Muži 40 - 49 let200,-10:51:00
Friedlová Natálie Atletika Písek Juniorky400,-11:0510:53:00
Počtová Klára Atletika Písek Dorostenky400,-11:0510:53:00
Vacek Vratislav Sokol Nečín Muži 40 - 49 let200,-10:5510:55:00
Doubravová Jitka VDN Promo Ženy 20 - 34 let200,-11:0010:56:00
Dziegielewska Ewelina Praha Ženy 35 - 44 let200,-16:0010:57:00
Pavlík Martin Narysov Muži 40 - 49 let200,-10:5910:59:00
Butzke Petr Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let200,-11.0011:00:00
Butzková Ludmila Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let200,-11.0011:00:00
Turek Jiří Chaloupky Muži 50 - 59 let200,-11 0011:00:30
Pavlišen Alexandr Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let200,-11.0111:02:00
Linková Hana SK Merlot Ženy 45 - 54 let200,-11:0011:02:00
Seifrt Jaroslav Rožmitál pod Třemšínem Muži 40 - 49 let200,-11:0211:03:00
Nový Lukáš TT Tálín Muži 40 - 49 let400,-11:0011:04:00
Povalová Eva Ženy 35 - 44 let200,-11:0411:04:00
Punčochářová DIta Joskatel Ženy 35 - 44 let200,-11:04:30
Kafková Lucie Zdice Ženy 35 - 44 let200,-11:0011:05:00
Mařík Michal Praha Muži 40 - 49 let200,-11:06:00
Nekolný Karel Příbram Muži 40 - 49 let200,-13:1511:07:00
Huml Otakar Příbram Muži 40 - 49 let200,-13:1511:07:00
Šimek Pavel Muži 50 - 59 let200,-11:08:00
Šimková Tereza SK Jeseniova Dívky 14 - 15 let 200,-11:08:00
Štefanič Michal Cardiolab Muži 50 - 59 let200,-Honzo, cas pls okolo 11:05 a pls pobezi se synatorem Adamem ... diky A11:09:00
Štefanič Adam Cardiolab Chlapci 14 - 15 let 200,-Adam je rocnik 2009 ... no chteji bezet no ... klidne tu prihlasku zrus a nech jen Michala a Adam ofiko nebude ... A11:09:00
Novák Michal Dobříš Muži 60 - 69 let200,-11:10:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)