Přihlášky na závody

Přihlášení na virtuální Běh na rozhlednu Veselý vrch

Seznam zúčastněných na Běh na rozhlednu Veselý vrch

Startovní čísloPřijmení Jméno Klub KategorieVýsledek
Alblova Tereza Dívky do 7 let00:00:00
Švancar Filip STS Chvojkovice Brod "B" Muži do 39 let00:00:00
Hostička Jan Příbram Muži 40 - 49 let00:00:00
Maskova Alena Ženy do 39 let00:00:00
Parezová Anna TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
Jámborová Ema Adrien Elixir Elite Team Dívky 11 - 15 let10:30:00
Lánská Dominika Mokrsko Dívky 11 - 15 let10:30:00
Machová Monika TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
Šindelářová Barbora TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
Šnoblová Adéla TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
Karasová Martina TT Příbram Dívky 11 - 15 let10:30:00
Nademlejnská Šárka Lokomotiva Beroun Dívky 11 - 15 let10:30:00
Trnka David AtHos Kluci 11 - 15 let10:32:00
Stingl Kristián Prostřední Lhota Kluci 11 - 15 let10:32:00
Chuman Jirka Prostřední Lhota Kluci 11 - 15 let10:32:00
Fau Jakub Prostřední Lhota Kluci 11 - 15 let10:32:00
Barták Tomáš Mokrsko Kluci 11 - 15 let10:32:00
Hradecký Jan TT Příbram Kluci 11 - 15 let10:32:00
Brožík Viktor TT Příbram Kluci 11 - 15 let10:32:00
Kinský Petr Prostřední lhota Kluci 11 - 15 let10:32:00
Michálek Antonín Triklub Příbram Kluci 11 - 15 let10:32:00
Průžek Ondřej Tj Prostřední Lhota/Čím Kluci 11 - 15 let10:32:00
Halajová Alžběta Dívky 8 - 10 let10:35:00
Stinglová Adéla Prostřední Lhota Dívky 8 - 10 let10:35:00
Lánská Veronika Mokrsko Dívky 8 - 10 let10:35:00
Šindelářová Kristýna TT Příbram Dívky 8 - 10 let10:35:00
Šnoblová Agáta TT Příbram Dívky 8 - 10 let10:35:00
Hradecká Veronika TT Příbram Dívky 8 - 10 let10:35:00
Michálková Daniela Triklub Příbram Dívky 8 - 10 let10:35:00
Špaček Matyáš Prostřední Lhota Kluci 8 - 10 let10:40:00
Diviš Pavel Střela Žebrák Kluci 8 - 10 let10:40:00
Diviš Jan Střela Žebrák Kluci 8 - 10 let10:40:00
Maleček Adam Žižkovský tygři Kluci 8 - 10 let10:40:00
Nademlejnský Pavel Střela Žebrák Kluci 8 - 10 let10:40:00
Lánská Kateřina Mokrsko Dívky do 7 let10:45:00
Cinka Ivan Atketika Benešov Muži 60 - 69 let11:01:00
Pejša Matěj Sedlčany Kluci 11 - 15 let11:01:30
Požgayová Jana Bonbon Praha Ženy nad 60 let11:02:00
Karas Tomáš Tisová Muži 50 - 59 let11:02:30
Doležal Jaromír SABZO Praha Muži 60 - 69 let11:03:00
Karasová Anna Tisová Ženy do 39 let11:03:30
Tausinger Igor Crotalus Muži nad 70 let11:04:00
Pejša Jan smí být prázdné Muži 40 - 49 let11:05:00
Špačková Bára Prostřední Lhota Ženy do 39 let11:06:00
Svoboda Jan Pivovar Zlosin Muži nad 70 let11:07:00
Ge Evžen Maratonské vrány Muži 60 - 69 let11:08:00
Častvaj Daniel Mnichovice Muži 40 - 49 let11:09:00
Svobodová Dana Pivovar Zlosin Ženy nad 60 let11:10:00
Šusta Michal Nový Knin Muži do 39 let11:11:00
Bartošová Milada Vorvani / Příbram Ženy nad 60 let11:12:00
Nový Břetislav SABZO Praha Muži nad 70 let11:13:00
Stibalová Petra Broumy Ženy 40 - 49 let11:14:00
Turek Jiří Chaloupky Muži 50 - 59 let11:15:00
Štrosová Aneta Bonbon Ženy do 39 let11:16:00
Štrosová Alice Bonbon Ženy do 59 let11:17:00
Štros Ota Bonbon Muži 50 - 59 let11:18:00
Pouček Josef Libčice Muži do 39 let11:19:00
Matějovský Pavel Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let11:20:00
Šiman Eduard Záběhlice Muži 50 - 59 let11:21:00
Butzková Ludmila Fit klub Padák Příbram Ženy nad 60 let11:22:00
Hartmanová Stanislava Vorvani Příbram Ženy nad 60 let11:23:00
Butzke Petr Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let11:24:00
Linková Hana SK Merlot Ženy 40 - 49 let11:25:00
Pavlišen Alexandr Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let11:26:00
Hnízdilová Eva BBK Ženy 40 - 49 let11:27:00
Mayer Jan Atletika Benešov Muži 60 - 69 let11:28:00
Řechková Svatava Oxygen Příbram Ženy do 59 let11:29:00
Halaj Vladislav Muži do 39 let11:30:00
Halaj Alexandr Prostřední Lhota Muži do 39 let11:31:00
Hálová Petra BBK Ženy do 39 let11:32:00
Vlčková Kateřina Ženy do 39 let11:33:00
Král Václav Rozběháme Česko-Plzeň Muži do 39 let11:34:00
Zikmund Jan Triatlon Team Příbram Muži do 39 let11:35:00
Mígl Vojtěch TT Příbram Muži do 39 let11:36:00
Mígl Antonín Triklub Příbram Muži do 39 let11:37:00
Stingl Milan Prostřední Lhota Muži 40 - 49 let11:38:00
Ryvola Vojtěch Radotín Muži do 39 let11:39:00
Behenský Jan Rozběháme Česko-Plzeň Muži do 39 let11:40:00
Mrva Pavel BBK - Postupice Muži 60 - 69 let11:41:00
Kožíšek Josef Prostřední Lhota Muži do 39 let11:42:00
Jarkuliš Radek Prostřední Lhota Muži 40 - 49 let11:43:00
Parez Jan TT Příbram Muži do 39 let11:44:00
Ficová Radka TT Příbram Ženy 40 - 49 let11:45:00
Ficová Markéta TT Příbram Ženy do 39 let11:46:00
Fic Martin TT Příbram Muži 40 - 49 let11:47:00
Flieglová Alena SABZO Ženy do 59 let11:48:00
Čech Jaroslav Liga 100 Praha Muži nad 70 let11:49:00
Novák Pavel SABZO Muži 60 - 69 let11:50:00
Šejbl Václav Písek Muži nad 70 let11:51:00
Karas Stanislav Příbram Muži do 39 let11:52:00
Landauerová Radka Příbram Ženy do 39 let11:53:00
Landauer Ervín Příbram Muži do 39 let11:54:00
Vacek Vratislav Dlouhá Lhota Muži 40 - 49 let11:55:00
Čechura Jaroslav Rozběháme Hořovicko Muži 60 - 69 let11:56:00
Kupidlovský Daniel Stodůlky Muži 40 - 49 let11:57:00
Tůma Jiří Vlašim Muži 50 - 59 let11:58:00
Jánošík Dominik Atletika Vlašim Kluci 11 - 15 let11:59:00
Jánošík Rudolf Vlašim Muži 50 - 59 let12:00:00
Dražan Michal Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let12:01:00
Flachs Michal Zličín Muži do 39 let12:02:00
Bresan Vlastimil Vlašim Muži 40 - 49 let12:03:00
Hábltová Alena Bonbon Ženy do 39 let12:04:00
Sehnal Adrien SC Radotín Muži 60 - 69 let12:05:00
Šibravová Lenka Ženy do 39 let12:06:00
Říha Karel bbk Muži 50 - 59 let12:07:00
Říhová Radka Soběhrdy Ženy 40 - 49 let12:08:00
Brožík Valdemar A bude hůř Muži 40 - 49 let12:09:00
Picková Jana BBK Ženy 40 - 49 let12:10:00
Aubrecht Petr Bonbon Muži 40 - 49 let12:11:00
Kocian Luděk Muži nad 70 let12:12:00
Michálek Martin Triklub Příbram Muži 40 - 49 let12:13:00
Holická Martina Brno Ženy do 39 let12:14:00
Jiroušková Hana Znosim Ženy 40 - 49 let12:15:00
Adamcová Andrea Běžíme za Vlašim Ženy 40 - 49 let12:16:00
Nápravová Pavla BONBON Ženy do 59 let12:18:00
Šibrava Stanislav Jiskra Zruč n. S. Muži do 39 let12:19:00
Anděl Jaroslav Chabeřice Muži 40 - 49 let12:20:00
Šťástka Jiří Muži 60 - 69 let12:21:00
Němcová Alena BONBON Ženy do 59 let12:22:00
Němec Miloš BONBON Muži 60 - 69 let12:23:00
Leitner Josef Příbram Muži 50 - 59 let12:24:00
Leitnerová Tereza Příbram Ženy do 39 let12:24:30
Petrányi Radoslav Za dobrú kondíciu Muži do 39 let12:25:00
Bařtipánová Ivana Bonbon Ženy 40 - 49 let12:26:00
Bonk Roman Momentum škola pohybu Muži do 39 let12:27:00
Černý Matěj SK Sporting Příbram Muži do 39 let12:28:00
Malendová Pavla Dublovice Ženy 40 - 49 let12:29:00
Kuthanová Pavla Dublovice Ženy do 39 let12:30:00
Boháčová Tereza Triatlon Team Příbram Ženy do 39 let12:31:00
Slamiak Stanislav Bonbon Muži 50 - 59 let12:32:00
Wachsmann Štepán Muži 40 - 49 let12:33:00
Treglerova Alice Sabzo Ženy do 59 let12:34:00
Dubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou Muži 50 - 59 let12:35:00
Pucholtová Zdeňka SABZO / Praha Ženy nad 60 let12:36:00
Pucholt Miroslav SABZO / Praha Muži nad 70 let12:37:00
Hergesell Jiří Vračkovice Muži do 39 let12:38:00
Hergesell Jiří Vračkovice Muži 50 - 59 let12:39:00
Malečková Jitka Žižkovský tygři Ženy 40 - 49 let12:40:00
Maleček Martin Žižkovský tygři Muži 40 - 49 let12:41:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.