Přihlášky na závody

Přihlášení na virtuální Penzion Cup

Seznam zúčastněných na Penzion Cup

Startovní čísloPřijmení Jméno Klub KategorieStartovnéVýsledný časVýsledek
Hudeček Ondřej TTPříbram Junioři200,-00:00:00
Mígl Vojtěch TT Příbram Junioři200,-00:00:00
Jilg Petr CAMINO Muži 20 - 39 let200,-00:00:00
Hlaváček Rostislav Drasov Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Vojtěch Vit Fan Club Blanky Holešínské Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Čížek Michal Příbram Muži 40 - 49 let200,-00:00:00
Čip Roman befit pb Muži 50 - 59 let200,-00:00:00
Šafrová Karolína Višňová Ženy 20 - 34 let200,-00:00:00
Ziopulosova Kristyna Pribram Ženy 20 - 34 let200,-00:00:00
Řezaninová Tereza Ženy 20 - 34 let200,-00:00:00
Lastres Irena Dobříš Ženy 35 - 44 let200,-00:00:00
Turečková Jana TK Bohutín Ženy 45 - 54 let200,-00:00:00
Hartmanová Stanislava Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let200,-00:00:00
Mígl Antonín Triklub Příbram Dorostenci200,-00:00:00
Parez Jan TT Příbram Dorostenci200,-00:00:00
Švancar Filip STS Chvojkovice Brod "B" Dorostenci200,-00:00:00
Vystydová Simona Dublovice Dorostenky200,-00:00:00
Boháčová Tereza TT Příbram Dorostenky200,-00:00:00
Valek Marian Kerteam Muži 40 - 49 let200,-01:08:00
Leitner Josef Příbram Muži 50 - 59 let200,-01:08:00
Ježek Jan Energon Dobříš Muži 50 - 59 let200,-Prosim startovne zdarma, dekuji Jitka01:08:20
Ježková Jana Energon Dobříš Ženy 20 - 34 let200,-Prosim startovne zdarma01:08:20
Vávra Jan Kamýk nad Vltavou Runners Muži 40 - 49 let200,-11:00:00
Pavlík Martin Narysov Muži 40 - 49 let200,-11:00:00
Hodač Vladimír Králův Dvůr Muži 40 - 49 let200,-11:00:20
Matějková Petra SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let200,-11:00:20
Turek Jiří Chaloupky Muži 50 - 59 let200,-11:00:40
Stibalová Petra Broumy Ženy 45 - 54 let200,-11:00:40
Zadražil Michal Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let200,-11:01:00
Dušková Štěpánka Dobříš Ženy 45 - 54 let200,-11:01:00
Tylšová Alena Salming Praha Pankrác Juniorky200,-11:01:20
Novák Aleš Občov Muži 40 - 49 let200,-11:01:20
Švagr Rostislav Ouběnice Muži 20 - 39 let200,-11:01:40
Švagrová Kristýna Ouběnice Ženy 20 - 34 let200,-11:01:40
Hacaperková Eva Příbram Ženy 35 - 44 let200,-11:02:00
Řechková Svatava Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let200,-11:02:00
Svoboda Jan Pivovar Zlosin Muži nad 70 let200,-11:02:20
Svobodová Dana Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let200,-11:02:20
Zeisek Adam Křesťanské centrum Příbram Muži 20 - 39 let200,-11:02:40
Zeisková Eliška Křesťanské centrum Příbram Ženy 20 - 34 let200,-11:02:40
Butzke Petr Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let200,-11:03:00
Butzková Ludmila Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let200,-11:03:00
Kuba Martin Muži 20 - 39 let200,-11:03:20
Dražan Jaroslav Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let200,-11:03:20
Zemek Michal Příbram Muži 40 - 49 let200,-11:03:40
Ježek Antonin TJ Roztoky u Křivoklátu Muži nad 70 let200,-11:03:40
Pergler Lukáš Komárov Muži 20 - 39 let200,-start s A. Perglerová11:04:00
Perglerová Anna Střela Žebrák Ženy 20 - 34 let200,-start s L. Pergler11:04:00
Fic Martin STS Chvojkovice Brod B Muži 40 - 49 let200,-11:04:20
Ficová Markéta TT Příbram Dorostenky200,-11:04:20
Zikmund Jan Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let200,-11:04:40
Kšánová Štěpánka Nová Ves pod Pleší Ženy 20 - 34 let200,-11:04:40
Karas Stanislav Příbram Muži 20 - 39 let200,-Dvojice = Ervín Landauer11:05:00
Landauer Ervín Příbram Muži 20 - 39 let200,-Dvojice - Stanislav Karas11:05:00
Landauerová Radka Příbram Ženy 20 - 34 let200,-11:05:20
Ficová Radka TT Příbram Ženy 45 - 54 let200,-Hlasim Radku Ficovou,ji to nejde,platbu posle:)11:05:20
Blažek Jaroslav TJ ČZU Muži 20 - 39 let200,-11:05:40
Burian Tomáš Muži 20 - 39 let200,-Prosím start v 11:05,4011:05:40
Uxa Tomáš URT Beroun Muži 50 - 59 let200,-Čas: 11:05:20, S Anett Uxovou11:06:00
Uxová Anett URT Beroun, Šílenci v běhu Ženy 20 - 34 let200,-Čas 11:05:20 s Tomášem Uxou11:06:00
Sladký Lukáš Vorvani Muži 20 - 39 let200,-11:06:20
Kohout Roman TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let200,-11:06:20
Šafařík Jaroslav Rakovník, Šílenci v běhu Muži 20 - 39 let200,-Čas 11:05:40, přijedu s Anett Uxovou, proto bychom chtěli startovat ZA sebou11:06:40
Mázdrová Vendula Chrást Ženy 20 - 34 let200,-11:06:40
Císař Jan Příbram Muži 20 - 39 let200,-11:07:00
Votava Martin Králův Dvůr Muži 50 - 59 let200,-11:07:00
Voříšek Jan Vorvani Muži 40 - 49 let200,-11:07:20
Havlicek Jan Mentor Muži 40 - 49 let200,-11:07:20
Peták Jakub Holšiny Muži 20 - 39 let200,-11:07:40
Mach Zbyněk TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let200,-11:07:40
Teplá Jana TTT / ŠSK Újezd nad Lesy Ženy 35 - 44 let200,-Prosím, startovat poblíž Teplého Ondry.11:08:40
Brabec Tomáš Cafe racers Muži 20 - 39 let200,-do dvojice - Ondra Teplý11:09:00
Teplý Ondřej Café racers Muži 40 - 49 let200,-Prosím startovat s Brabcem Tomášem, přihlásí se i manželka Teplá Jana, ideálně jí dát někam kolem nás, předem dík.11:09:00
Doubrava Jakub Holšiny Muži 20 - 39 let200,-Prosim startovne zdarma, dekuji Jitka11:10:00
Doubravová Jitka VDN Promo Ženy 20 - 34 let200,-11:10:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: VDN Promo sro, IČO: 04619731
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)