Přihlášky na závody

Přihlášení na virtuální Svatojánská 20

Seznam zúčastněných na Svatojánská 20

Přijmení Jméno Klub KategorieVýsledek
Zikmund Tomáš TT Příbram Muži 18 - 39 let00:54:33
Minařík Petr Rokycany Muži 40 - 49 let00:55:05
Hochmut Milan Rožmitál Muži 18 - 39 let00:55:57
Šneberger Jan Rokycany Muži 18 - 39 let00:56:27
Bonk Roman Internet Příbram Muži 18 - 39 let00:57:12
Hradecký Jan Internet Příbram Muži 18 - 39 let00:59:05
Švarc Petr TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let00:59:45
Hostička Jan 4timing Muži 40 - 49 let01:00:24
Šíranec Peter Koněprusy Muži 18 - 39 let01:02:06
Máša Jan Runnnig team Žežice Muži 18 - 39 let01:02:29
Kolář Lukáš Dobříš Ženy 35 - 44 let01:02:40
Turský Tomáš Muži 18 - 39 let01:04:23
Mikula Miroslav Iron Stars Beroun Muži 50 - 59 let01:04:50
Votava Martin Králův Dvůr Muži 40 - 49 let01:05:07
Cihlář Zdislav LOKO Beroun Muži 50 - 59 let01:05:19
Cihlář Jan LOKO Beroun Muži 50 - 59 let01:06:45
Kasík Radek KVN Racing Team Muži 50 - 59 let01:08:54
Smetana Marek Praha Muži 18 - 39 let01:10:23
Kindl ml. Marek TriKlub Příbram Muži 18 - 39 let01:11:36
Kindl st. Marek Beroun Muži 50 - 59 let01:11:37
Horowitz Joel Muži 40 - 49 let01:11:41
Hora Jan Aktuář Hořovice Muži 40 - 49 let01:12:16
Pavlišen Alexandr Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let01:12:25
Hodač Vladimír Králův Dvůr Muži 40 - 49 let01:12:43
Pejša Jan Muži 40 - 49 let01:13:05
Novák Radek Koněprusy Muži 40 - 49 let01:13:23
Šnebergerová Lucie Rokycany Ženy 35 - 44 let01:13:36
Vykysalý Petr LOKO Beroun Muži 40 - 49 let01:14:31
Šírek Jan Lány Muži 18 - 39 let01:14:55
Šafránková Johanka LOKO Beroun Ženy 18 - 34 let01:15:58
Kasík Filip KVN Racing Team Muži 18 - 39 let01:16:15
Turek Jiří Chaloupky Muži 50 - 59 let01:18:46
Flachs Michal Zličín Ženy 18 - 34 let01:19:13
Burda Stanislav partak Příbram Muži 18 - 39 let01:20:11
Plavec Hynek D. Dušníky Muži 40 - 49 let01:20:21
Vosmek Lukáš Vyběhej se, Halex Muži 18 - 39 let01:20:22
Král Václav Rozběháme Česko Muži 18 - 39 let01:20:46
Vitásek Josef Buková Muži 60 - 69 let01:21:08
Josl Lubomír Praha Muži 50 - 59 let01:25:05
Meruna Jaroslav Králův Dvůr Muži 18 - 39 let01:25:27
Kutnohorský Jan Bojov Muži 40 - 49 let01:25:48
Uxa Tomáš URT Beroun Muži 50 - 59 let01:28:53
Uxová Aneta URT Beroun Ženy 18 - 34 let01:28:54
Bauer Martin Chlustina Muži 40 - 49 let01:29:00
Jandurová Iva Horažďovice Ženy 35 - 44 let01:29:16
Butzke Petr Padák Příbram Muži 60 - 69 let01:30:19
Stibalová Petra Broumy Ženy 35 - 44 let01:31:24
Svoboda Jan Pivovar Zlosin Muži nad 70 let01:34:21
Pěknic Jiří Prudice Muži 18 - 39 let01:34:55
Hartmanová Stanislava Vorvani Ženy nad 55 let01:35:35
Hrba Martin Horažďovice Muži 18 - 39 let01:35:50
Svobodová Dana Pivovar Zlosin Muži 60 - 69 let01:36:21
Švarcová Barbora Žižkovský tygři Ženy 45 - 54 let01:37:55
Švarcová Jitka Kladno Ženy 45 - 54 let01:42:59
Butzková Ludmila Padák Příbram Ženy nad 55 let01:43:13
Pavlíková Jana MIMONI Ženy 35 - 44 let02:00:37
Tesařová Kateřina MIMONI Ženy 45 - 54 let02:00:37

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.