Startovní číslo | Přijmení | Jméno | Klub | Kategorie | Startovné | Výsledný čas | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Slezák | Lukáš | Nové Strašecí | Muži 18 - 39 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Maxmilián | Karel | Muži 18 - 39 let | 150,- | 00:00:00 | |||
Cipro | Miroslav | Zdice-Hrouda | Muži 18 - 39 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Krejčíř | Ondřej | Doubravan 2009 | Muži 18 - 39 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Civín | Aleš | FC Lamy Beroun | Muži 18 - 39 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Turčiačík | Jakub | Muži 18 - 39 let | 150,- | 00:00:00 | |||
Stibor | Jan | Jesenice | Muži 18 - 39 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Pazdera | Lukáš | Here To Win Team | Muži 18 - 39 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Maceček | Tomáš | SALOMON | Muži 18 - 39 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Šafařík | Jaroslav | Rakovník, Šílenci v běhu | Muži 18 - 39 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Urban | Matyáš | ASK Dipoli | Muži 18 - 39 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Čaščevoj | Matej | TJ Lokomotiva Beroun | Muži 18 - 39 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Šneberger | Jan | AC Falcon Rokycany | Muži 18 - 39 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Hanousek | Jakub | Braník | Muži 18 - 39 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Burian | Dominik | Příbram | Muži 18 - 39 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Krtek | Martin | Tetín | Muži 40 - 49 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Nademlejnský | Petr | Zdice | Muži 40 - 49 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Zadražil | Michal | Hořovice | Muži 40 - 49 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Pejša | Jan | smí být prázdné | Muži 40 - 49 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Valek | Marian | Jince | Muži 40 - 49 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Frühauf | František | Ohrazenice | Muži 40 - 49 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Hršel | Josef | SK Mníšecký Expres | Muži 40 - 49 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Profant | Václav | Korno | Muži 40 - 49 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Pacner | Martin | BK Beroun | Muži 40 - 49 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Palek | Marcel | RAC Cerhovice | Muži 40 - 49 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Javůrek | Honza | SK Hofmanbajk | Muži 40 - 49 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Bělohlávek | Karel | Sparta Podluhy | Muži 40 - 49 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Skalička | Petr | Lhota u Příbramě | Muži 40 - 49 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Šedivý | Jan | Vyběhej se | Muži 40 - 49 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Hromádka | Ondřej | D5 | Muži 40 - 49 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Šimek | Filip | Kladno | Muži 40 - 49 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Plavec | Hynek | D. Dusniky | Muži 40 - 49 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Číp | Roman | Rsáci | Muži 50 - 59 let | 150,- | Těším se | 00:00:00 | |
Matula | Štěpán | SK Třebichovice | Muži 50 - 59 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Uxa | Tomáš | Triatlon Beroun - URT | Muži 50 - 59 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Kohout | Roman | TJ Sokol Králův dvůr | Muži 50 - 59 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Leitner | Josef | TJ Stupně Poražených | Muži 50 - 59 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Jurajda | Tomáš | Leč | Muži 50 - 59 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Kutnohorský | Jan | Bojov | Muži 50 - 59 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Bárta | Tomáš | RAC Cerhovice | Muži 50 - 59 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Hrdlička | Dušan | Praskolesy | Muži 50 - 59 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Malina | Petr | Borek | Muži 50 - 59 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Butzke | Petr | Tréninková skupina Březnice | Muži 60 - 69 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Turek | Jiří | Chaloupky | Muži 60 - 69 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Čechura | Jaroslav | Hořovice | Muži 60 - 69 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Werner | Petr | Liga 100 Praha | Muži nad 70 let | Zdarma | 00:00:00 | ||
Lípa | Václav | Dobřichovice | Muži nad 70 let | Zdarma | 00:00:00 | ||
Svoboda | Jan | KD Příbram | Muži nad 70 let | Zdarma | 00:00:00 | ||
Průša | Josef | Slavoj Obecnice | Muži nad 70 let | Zdarma | 00:00:00 | ||
Pilík | Stanislav | Panský mlýn | Muži nad 70 let | Zdarma | 00:00:00 | ||
Koubková | Barbora | Nové Strašecí | Ženy 18 - 34 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Maxmiliánová | Lucie | Ženy 18 - 34 let | 150,- | 00:00:00 | |||
Koubková | Monika | Ženy 18 - 34 let | 150,- | 00:00:00 | |||
Uxová | Anetka | Triatlon Beroun - URT | Ženy 18 - 34 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Macečková | Adéla | KILPI | Ženy 18 - 34 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Hacaperková | Eva | Příbram | Ženy 35 - 44 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Flachsová | Šárka | Příbram | Ženy 35 - 44 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Šturmová | Barbora | Forrest Gump team | Ženy 35 - 44 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Kadaňková | Michaela | Ženy 35 - 44 let | 150,- | 00:00:00 | |||
Fraňková | Andrea | Praha 6 | Ženy 35 - 44 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Kutíková | Alena | Vižina | Ženy 35 - 44 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Treglerová | Alice | Funny Avocado | Ženy 45 - 54 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Stibalová | Petra | Broumy | Ženy 45 - 54 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Kárová | Iveta | RAC Cerhovice | Ženy 45 - 54 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Paulů | Markéta | Čepíci | Ženy 45 - 54 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Dlouhá | Dana | RAC Cerhovice | Ženy 45 - 54 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Kaiserová | Jiřina | MP Hořovice | Ženy 45 - 54 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Palková | Miroslava | Doubravan Újezd | Ženy 45 - 54 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Butzková | Ludmila | Fit klub Padák Příbram | Ženy 55 - 64 let | 150,- | 00:00:00 | ||
Mališová | Karla | Sabzo | Ženy 55 - 64 let | 200,- | 00:00:00 | ||
Krtek | Ondřej | BIATLON BEROUN | Dorostenci | 20,- | 00:00:00 | ||
Pešek | Dominik | Lokomotiva Beroun | Dorostenci | 20,- | 00:00:00 | ||
Kundrát | David | Praskolesy | Dorostenci | 20,- | 00:00:00 | ||
Šubrt | Matěj | Pavlíkov | Dorostenci | 20,- | 00:00:00 | ||
Schejbal | Matyáš | Újezdec | Dorostenci | 20,- | 00:00:00 | ||
Nademlejnská | Šárka | Lokomotiva Beroun | Dorostenky | 20,- | 00:00:00 | ||
Diedrichová | Eliška | Střela Žebrák | Dorostenky | 20,- | 00:00:00 | ||
Pánková | Tereza | Pavlíkov | Dorostenky | 20,- | 00:00:00 | ||
Valuchová | Veronika | JUVE | Dorostenky | 20,- | 00:00:00 | ||
Těšínská | Klárka | Tenisový Klub Škoda Plzeň | Dorostenky | 20,- | 00:00:00 | ||
Pilich | Mikuláš | Střela Žebrák | Chlapci 14 - 15 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Prukner | Tomáš | Praha | Chlapci 14 - 15 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Pokorná | Zoe | Loko Beroun | Dívky 14 - 15 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Valuchová | Julie | JUVE | Dívky 14 - 15 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Štefflová | Marie | Loko Beroun | Dívky 14 - 15 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Nademlejnský | Pavel | Střela Žebrák | Chlapci 12 - 13 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Jurajda | Kryštof | Leč | Chlapci 12 - 13 let | 20,- | Odhlášeno: v 2024-03-29 13:30:31 | 00:00:00 | |
Šturmová | Tereza | TJ Sokol SG Plzeň - Petřín | Dívky 12 - 13 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Špetová | Patricie | AK ŠKODA Plzeň | Dívky 12 - 13 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Špetová | Viktorie | AK ŠKODA Plzeň | Dívky 12 - 13 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Merunová | Veronika | Lokomotiva Beroun | Dívky 12 - 13 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Jarošová | Johana | Střela Žebrák | Dívky 12 - 13 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Palková | Eliška | Střela Žebrák | Dívky 12 - 13 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Zindulková | Tereza | Loko Beroun | Dívky 12 - 13 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Valachovičová | Karolína | Lokomotiva Beroun | Dívky 12 - 13 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Beránková | Eliška | AO Střela Žebrák | Dívky 12 - 13 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Viktorová | Eliška | Lokomotiva Beroun | Dívky 12 - 13 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Zemanová | Cecílie | TJ atletika Horní Počernice | Dívky 12 - 13 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Meruna | Tomáš | Lokomotiva Beroun | Chlapci 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Hacaperka | Filip | SK Sporting Příbram | Chlapci 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Burian | Filip | TJ Lokomotiva | Chlapci 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Pacner | Marek | Loko Beroun | Chlapci 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Diviš | Jan | AO Střela Žebrák | Chlapci 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Müller | Filip | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Müller | Robin | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Váňová | Anna | Liteň | Dívky 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Šolcová | Karolína | Sk Sporting | Dívky 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Laštovičková | Tonička | Lokomotiva/Beroun | Dívky 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Mašková | Barbora | Dívky 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | |||
Turčiačíková | Ema | Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Pokorná | Ema | Loko Beroun | Dívky 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Profantová | Lada | Korno | Dívky 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Hrdličková | Julie | Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Pacnerová | Hanička | Loko Beroun | Dívky 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Širancová | Nina | Loko Beroun | Dívky 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Jarošová | Janina | Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Šebková | Elen | Biatlon Beroun | Dívky 10 - 11 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Burián | Tomáš | Domeček Hořovice | Chlapci 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Šturm | Petr | TJ Sokol SG Plzeň - Petřín | Chlapci 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Hacaperka | Marek | SK Sporting Příbram | Chlapci 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Veselý | Kryštof | AO Střela Žebrák | Chlapci 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Zacharda | Matyáš | Střela Žebrák | Chlapci 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Bulakova | Stela | Liteň | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Záhorová | Anežka | TJ Lokomotiva Beroun | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Antonů | Amálie | Lokomotiva/Beroun | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Jurajdová | Johana | Leč | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Kočnarová | Sofie | Pňovice | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Paimová | Erika | SK Sporting Příbram | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Turčiačíková | Nela | Střela Žebrák | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Halaburdová | Anna | Loko Beroun | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Profantová | Antonie | Korno | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Krulišová | Sára | Praha | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Popova | Denisa | Střela Žebrák | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Pacnerová | Zuzanka | Loko Beroun | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Králová | Odeta | Lokomotiva Beroun | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Širancová | Anna | Loko Beroun | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Moravcová | Tereza | AO Střela Žebrák | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Kárová | Tereza | Střela Žebrák | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Šebková | Violka | Lokomotiva Beroun | Dívky 8 - 9 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Kočí | Lukáš | Příbram | Chlapci 6 - 7 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Bulak | Jan | Liteň | Chlapci 6 - 7 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Javůrek | Matyáš | Stochov | Chlapci 6 - 7 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Mašek | Štěpán | Chlapci 6 - 7 let | 20,- | 00:00:00 | |||
Halaburda | Antonín | Beroun | Chlapci 6 - 7 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Pacner | Vašík | Zahořany | Chlapci 6 - 7 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Moravec | Stanislav | AO Střela Žebrák | Chlapci 6 - 7 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Cajthaml | Adam | AO Střela Žebrák | Chlapci 6 - 7 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Paimová | Ester | SK Sporting Příbram | Dívky 6 - 7 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Profantová | Mariana | Korno | Dívky 6 - 7 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Krulišová | Markéta | Praha | Dívky 6 - 7 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Krejci | Emma | Dívky 6 - 7 let | 20,- | 00:00:00 | |||
Boukalová | Tereza | SK Sporting Příbram | Dívky 6 - 7 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Kočí | David | Příbram | Chlapci 4 - 5 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Kočnar | Matyáš | Pňovice | Chlapci 4 - 5 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Krejci | Antonin | Chlapci 4 - 5 let | 20,- | 00:00:00 | |||
Cajthaml | David | Chlapci 4 - 5 let | 20,- | 00:00:00 | |||
Šebek | Sebastian | Chlapci 4 - 5 let | 20,- | 00:00:00 | |||
Skuhrovec | Tobiáš | Joker team | Chlapci 4 - 5 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Jurajdová | Žofie | Leč | Dívky 4 - 5 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Krulišová | Valentýna | Praha | Dívky 4 - 5 let | 20,- | 00:00:00 | ||
Civín | Matyáš | Chlapci do 3 let | 20,- | 00:00:00 | |||
Stiborová | Viktorie | Dívky do 3 let | 20,- | 00:00:00 | |||
Kárová | Viktorie | Dívky do 3 let | 20,- | 00:00:00 | |||
Bartošová | Milada | Příbram | Ženy nad 65 let | Zdarma | 00:00:00 | ||
Svobodová | Dana | KD Příbram | Ženy nad 65 let | Zdarma | 00:00:00 | ||
Hartmanová | Stanislava | Vorvani Příbram | Ženy nad 65 let | Zdarma | 00:00:00 |
Chyby a odhlášení v registracích směřujte:
Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Česká tábornická unie – Záskalák Liteň, p.s., IČO: 64752968
Číslo účtu: 2401684422/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)