Přihlášky na závody

Přihlášení na virtuální Chaloupecký kros - 8km

Seznam zúčastněných na Chaloupecký kros - 8km

Přijmení Jméno Klub KategorieStartovnéVýsledný časVýsledek
Karasová Daniela Tisová Juniorky200,--00:00:00
Jilg Petr CAMINO Muži 20 - 39 let200,--00:00:00
Hasman Petr Runature,cz Muži 20 - 39 let200,--00:00:00
Flachs Michal Zličín Muži 20 - 39 let200,--00:00:00
Pergler Lukáš Komárov Muži 20 - 39 let200,--00:00:00
Ondřej Franěk Pražská kavárna Muži 20 - 39 let200,--00:00:00
Bureš Michal Dobříš Muži 20 - 39 let200,--00:00:00
Fortelka Jiří Příbram Muži 20 - 39 let200,--00:00:00
Bogdanov Stanislav Chaloupky Muži 20 - 39 let200,--00:00:00
Charvát Jan SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let200,--00:00:00
Weis Michal Horovice tym Muži 20 - 39 let200,--00:00:00
Burian Tomáš Višňová Muži 20 - 39 let200,--00:00:00
Šafařík Jaroslav Rakovník, Šílenci v běhu Muži 20 - 39 let200,--00:00:00
Keckstein Jiří SK Tlustice Muži 20 - 39 let200,--00:00:00
Hvižď Leoš Březničtí ATLETI Muži 20 - 39 let200,--00:00:00
Novák Aleš Občov Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Poddany Standa ForViktorie Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Zadražil Michal Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Valek Marian Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Votápek Daniel Chaloupky Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Vacek Vratislav Sokol Nečín Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Pavlík Martin Narysov Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Dražan Jaroslav Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Bělohlávek Karel Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Stranel Jiri SK Rover Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Polívka Roman Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Kutnohorsky Jan Bojov Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Vobejda Ladislav Sokol Příbram Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Mařík Michal Praha Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Rosol Jiří Loko Beroun Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Šlechta Evžen Šneci v běhu Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Zaremba Jan Praha Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Fábera Martin Chaloupky Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Škrlant Martin Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Šimonek Petr Hluboš Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Zemek Michal Příbram Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Čermák Martin Wheelabrator Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Plavec Hynek D. Dušníky Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Charvát Jiří Kvaň Muži 40 - 49 let200,--00:00:00
Šimurda Richard Střela Žebrák Muži 50 - 59 let200,--00:00:00
Holický Milan Pardubice Muži 50 - 59 let200,--00:00:00
Votava Martin Králův Dvůr Muži 50 - 59 let200,--00:00:00
Blecha Vladislav liga 100 Praha Muži 50 - 59 let200,--00:00:00
Kohout Roman TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let200,--00:00:00
Leitner Josef Příbram Muži 50 - 59 let200,--00:00:00
Fencl Radek Obořiště Muži 50 - 59 let200,--00:00:00
Šusta Miloslav Cetyně Muži 50 - 59 let200,--00:00:00
Tuháček Milan SK Prdlavky Muži 50 - 59 let200,--00:00:00
Turek Jiří Chaloupky Muži 50 - 59 let200,--00:00:00
Smělý Jaroslav Beroun Muži 50 - 59 let200,--00:00:00
Karas Tomáš triklub 'PB Muži 50 - 59 let200,--00:00:00
Uxa Tomáš URT Beroun Muži 50 - 59 let200,--00:00:00
Veselý Vladimír Mělník Chloumek Muži 50 - 59 let200,--00:00:00
Ungr Antonín Kozojedy Muži 60 - 69 let200,--00:00:00
Vitásek Josef Buková Muži 60 - 69 let200,--00:00:00
Čechura Jaroslav Rozběháme Hořovice Muži 60 - 69 let200,--00:00:00
Dvořák Petr Vila Rusalka Muži 60 - 69 let200,--00:00:00
Novák Michal Dobříš Muži 60 - 69 let200,--00:00:00
Butzke Petr Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let200,--00:00:00
Svoboda Jan Pivovar Zlosin Muži nad 70 let200,--00:00:00
Matějková Petra Komárov Ženy 20 - 34 let200,--00:00:00
Lhotáková Marcela Rozběháme Hořovicko Ženy 20 - 34 let200,--00:00:00
Doubravová Jitka VDN Promo Ženy 20 - 34 let200,--00:00:00
Neumanová Dominika Ženy 20 - 34 let200,--00:00:00
Kinclová Nikola SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let200,--00:00:00
Uxová Anetka URT Beroun, Šílenci v běhu Ženy 20 - 34 let200,--00:00:00
Votápková Klára Chaloupky Ženy 35 - 44 let200,--00:00:00
Frantova Andrea Lidl Ženy 35 - 44 let200,--00:00:00
Čumplová Zuzana Chaloupky Ženy 35 - 44 let200,--00:00:00
Kubínová Ivana Wheelabrator Ženy 35 - 44 let200,--00:00:00
Charvátová Věra Kvaň Ženy 35 - 44 let200,--00:00:00
Kafková Lucie Zdice Ženy 35 - 44 let200,--00:00:00
Řechková Svatava Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let200,--00:00:00
Hrdličková Romana Rozběháme Hořovicko Ženy 45 - 54 let200,--00:00:00
Turečková Jana TK Bohutín Ženy 45 - 54 let200,--00:00:00
Stibalová Petra Broumy Ženy 45 - 54 let200,--00:00:00
Rosolová Ivana Rossi team Ženy 45 - 54 let200,--00:00:00
Vítová Kamila Šneci v běhu Ženy 45 - 54 let200,--00:00:00
Fraňková Michaela Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let200,--00:00:00
Karasová Věra Ženy 45 - 54 let200,--00:00:00
Hartmanová Stanislava Vorvani Pribram Ženy 55 - 64 let200,--00:00:00
Dudášová Monika Obořiště Ženy 55 - 64 let200,--00:00:00
Rybáčková Soňa Beroun Ženy 55 - 64 let200,--00:00:00
Veselá Anita SDH Chloumek Ženy 55 - 64 let200,--00:00:00
Fraňková Natálie Tri Klub Příbram Dorostenky200,--00:00:00
Charvátová Hana Zaječov Dorostenky200,--00:00:00
Svobodová Dana Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let200,--00:00:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Jiří Turek
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)