Přihlášky na závody

Přihlášení na virtuální Jinecký kros

Seznam zúčastněných na Jinecký kros

Startovní čísloPřijmení Jméno Klub KategorieStartovnéVýsledný časVýsledek
Tylšová Alena Salming Praha Pankrác Juniorky150,-00:00:00
Lašut Aleš Zbůch Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Šafránek Jakub KOD Řevnice Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Štochl Martin Hořovice Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Pergler Lukáš Komárov Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Burian Tomáš Višňová Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Jilg Petr CAMINO Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Flachs Michal Zličín Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Hvižď Leoš Březničtí ATLETI Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Kuba Martin Příbram Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Myslivec Michal Kamýk nad Vltavou Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Peták Jakub Holšiny Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Rozmajzl Lukáš SK Chosiki Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Brych Jiří Blaník Strunkovice Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Gregořica Jakub SSC NEAPOL Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Gim Ondřej Příbram Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Bonk Roman Sporting Příbram Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Franěk Ondřej Pražská kavárna Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Fortelka Jiří Pribram Muži 20 - 39 let150,-00:00:00
Novák Aleš Občov Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Zadražil Michal Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Holiček Stano Lochovice Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Chochola Petr ZŠ Nové Strašecí Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Valek Marian Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Hršel Josef SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Vacek Vratislav Sokol Nečín Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Dražan Michal Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Hodač Vladimír Králův Dvůr Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Dvořák Pavel Králův Dvůr Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Pavlík Martin Narysov Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
rendl josef tj packa praha Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Čermák Martin Wheelabrator Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Jůzek Pavel Mníšek pod Brdy Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Mařík Michal Praha Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Falcník Martin Varel Frištenský/Podlesí Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Ďoubal Miroslav Kolovraty Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Zemek Michal Příbram Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Mildorf Tomáš RuMning klap Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Toušek Petr VU 7935 Jince Muži 40 - 49 let150,-00:00:00
Čip Roman befit pb Muži 50 - 59 let150,-00:00:00
Kohout Roman TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let150,-00:00:00
Rauš Lukáš SK Mníšecký Expres Muži 50 - 59 let150,-00:00:00
Votava Martin Králův Dvůr Muži 50 - 59 let150,-00:00:00
Leitner Josef Příbram Muži 50 - 59 let150,-00:00:00
Turek Jiří Chaloupky Muži 50 - 59 let150,-00:00:00
Magera Petr Příbram Muži 50 - 59 let150,-00:00:00
Cihlář Jan Loko Beroun Muži 50 - 59 let150,-00:00:00
Beshir Ervin SK Zdice Muži 50 - 59 let150,-00:00:00
Vávra Pavel Vorvani Muži 50 - 59 let150,-00:00:00
Drnec Jaroslav Muži 50 - 59 let150,-00:00:00
Uxa Tomáš URT Beroun Muži 50 - 59 let150,-00:00:00
Filip Karel Nové Strašecí Muži 60 - 69 let150,-00:00:00
Čechura Jaroslav Rozběháme Hořovice Muži 60 - 69 let150,-00:00:00
Butzke Petr Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let150,-00:00:00
Novák Michal Dobříš Muži 60 - 69 let150,-00:00:00
Chochola Vladimír MK Kladno Muži nad 70 let150,-00:00:00
Werner Petr Liga 100 Praha Muži nad 70 let150,-00:00:00
Svoboda Jan Pivovar Zlosin Muži nad 70 let150,-00:00:00
Kněžourek Josef Zebrák Muži nad 70 let150,-00:00:00
Klusová Hana Šneci v běhu Ženy 20 - 34 let150,-00:00:00
Matějková Petra Komárov Ženy 20 - 34 let150,-00:00:00
Mázdrová Vendula Chrást Ženy 20 - 34 let150,-00:00:00
Čebišová Petra Příbram Ženy 20 - 34 let150,-00:00:00
Smejkalova Denisa Jince Ženy 35 - 44 let150,-00:00:00
Riegerová Michaela Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let150,-00:00:00
Dziegielewska Ewelina Praha Ženy 35 - 44 let150,-00:00:00
Strnadová Lucie Profesionální svině Ženy 35 - 44 let150,-00:00:00
Volfová Kateřina Březohorské katastrofy Ženy 35 - 44 let150,-00:00:00
Jandurová Iva Ženy 35 - 44 let150,-00:00:00
Hacaperková Eva Ženy 35 - 44 let150,-00:00:00
Hajšmanová Natalia RS Fitnes Příbram Ženy 35 - 44 let150,-00:00:00
Kafková Lucie Zdice Ženy 35 - 44 let150,-00:00:00
Kubínová Ivana Wheelabrator Ženy 35 - 44 let150,-00:00:00
Řehůřková Silvia Jince Ženy 35 - 44 let150,-00:00:00
Raušová Petra SK Mníšecký Expres Ženy 45 - 54 let150,-00:00:00
Dušková Štěpánka Dobříš Ženy 45 - 54 let150,-00:00:00
Řechková Svatava Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let150,-00:00:00
Stibalová Petra Broumy Ženy 45 - 54 let150,-00:00:00
Turečková Jana TK Bohutín Ženy 45 - 54 let150,-00:00:00
Hartmanová Stanislava Vorvani Pribram Ženy 55 - 64 let150,-00:00:00
Černý Matěj SK Sporting Příbram DorostenciZdarma00:00:00
Urban Matyáš Střela Žebrák DorostenciZdarma00:00:00
Podušková Emma Příbram DorostenkyZdarma00:00:00
Koukal Adam ASK Dipoli Chlapci 14 - 15 let Zdarma00:00:00
Sedláček Stanislav Jince Chlapci 14 - 15 let Zdarma00:00:00
Šebková Nikola Ask Slavia Praha Dívky 14 - 15 let Zdarma00:00:00
Raušová Anna SK Mníšecký Expres Dívky 14 - 15 let Zdarma00:00:00
Pernicová Lucie LBK Źelezná Ruda Dívky 14 - 15 let Zdarma00:00:00
Jeníková Martina SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma00:00:00
Kubínová Karolína Wheelabrator Dívky 14 - 15 let Zdarma00:00:00
Novák Lukáš SK Sporting Chlapci 12 - 13 letZdarma00:00:00
Vlach Ondřej TJ Felbabka Chlapci 12 - 13 letZdarma00:00:00
Šebek Jakub TJ Felbabka Chlapci 12 - 13 letZdarma00:00:00
Čermák Denis TJ Felbabka Chlapci 12 - 13 letZdarma00:00:00
Jůzek Lukáš Mníšek pod Brdy Chlapci 12 - 13 letZdarma00:00:00
Kamzík Matěj Buková Chlapci 12 - 13 letZdarma00:00:00
Sedláček Matěj Jince Chlapci 12 - 13 letZdarma00:00:00
Jeníček Lukáš Chlapci 12 - 13 letZdarma00:00:00
Valuchová Julie JUVE Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Valuchová Veronika JUVE Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Hršelová Anna SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Raušová Emma SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Kudová Kateřina SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Nademlejnská Šárka Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Jandurová Veronika LOKO Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Humlová Eliška Střela Žebrák Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Hrdličková Anna FC Felbabka Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Škrabalová Andrea TJ Felbabka Dívky 12 - 13 letZdarma00:00:00
Tereza Endrštová Jince Dívky 12 - 13 letZdarmaMám alergie00:00:00
Diviš Pavel Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Holicek Samuel Spartak Hořovice Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Červenka Jiří TJ Felbabka Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Nademlejnský Pavel Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Pernica Rostislav LBK Źelezná Ruda Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Huml Filip Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Pávek Jan BeníkCajda/Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Kreuz Václav TJ Felbabka Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Patera Jan TJ Felbabka Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Filip Kujal Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Hajšman Daniel SK Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Novotný Lukáš TJ Spartak Hořovice Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Bauer Lukáš Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma00:00:00
Špetová Patricie AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Špetová Viktorie AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Dziegielewska Karolina človíček Praha Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Chocholová Zuzana Spartak Hořovice Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Štefflová Marie Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Merunová Veronika Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Křížová Michaela Střela Žebrák Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Houdková Adéla ASK Dipoli Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Dušková Viktorie Spartak Hořovice Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Popová Simona Forest Gump team Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Kratochvílová Renata Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Korbelíková Veronika T. J. Spartak Hořovice Dívky 10 - 11 letZdarma00:00:00
Červenka Jan Praha Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Diviš Jan Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Meruna Tomáš Králův Dvůr Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Pernica Radek LBK Źelezná Ruda Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Šimek Daniel Jince Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Dušek Alexandr Spartak Hořovice Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Hacaperka Filip SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Prepsl Michal TJ Felbabka Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Skrbek Jan Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Skalička Michael Lhota u Příbramě Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Kováč Šimon Zbůch Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Hýl Richard Běštín Chlapci 8 - 9 letZdarma00:00:00
Krušinová Andělka AN - Run Team Hořice Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Holičková Sára Spartak Hořovice Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Holičková Lea Spartak Hořovice Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Chocholova Aneta Spartak Hořovice Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Hršelová Emma SK Mníšecký Expres Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Palková Eliška Střela Žebrák Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Drvoštěpová Nela Ohrazenice Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Houdková Barbora ASK Dipoli Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Kreuzová Ema TJ Felbabka Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Šolcová Karolína Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Paterová Marie Jince Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Zálešáková Anna Hořovice Dívky 8 - 9 letZdarma00:00:00
Mansfeld Marek Jince Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Šteffl Václav Stradonice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Jilg Patrik MáTa Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Tržil Karel Jince Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Kupec Tadeáš Jílové u Prahy Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Miriťuk Jonáš Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Myslivec Vojtěch Kamýk nad Vltavou Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Baláž František Praha Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Dědina Ondřej Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Stach Šimon Ptákov Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Fábera Matyáš BeTri Kids Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Mildorf Marek RuMning klap Chlapci nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Krušinová Nina AN - Run Team Hořice Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Šafránková Markéta KOD Řevnice Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Šafránková Milada KOD Řevnice Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Mansfeldová Magdalena Jince Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Paimová Ester Bor u Březnice Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Jilgová Nikola MáTa Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Kováříková Kristýnka Dobříš Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Popová Denisa Forest Gump team Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Černá Laura Křešín Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Rozmajzlová Mariana Březohorské katastrofy Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Andělová Karolína Jince Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Hrňová Gloria Rejkovice Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Hajšmanová Sofie Lazec Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Fáberová Dominika BeTri Kids Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Mildorfová Lenka RuMning klap Dívky nejmladší do 5 letZdarma00:00:00
Svobodová Dana Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let150,-00:00:00
Bartošová Milada Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let150,-00:00:00
Šafránek Michal KOD Řevnice Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Dlouhý Matyáš Ohrazenice Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Novák Vít SAD Dobříš Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Kupec Matyáš AK Kamenice Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Huml Jakub Cerhovice Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Miriťuk Tobiáš Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Kratochvíl Tomáš Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Hacaperka Marek SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Černý Kryštof Křešín Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Roj David SK Spartak Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma00:00:00
Dziegielewska Marta človíček Praha Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Paimová Erika Bor u Březnice Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Pankuličová Julie Březohorské katastrofy Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Tržilová Rozárie Jince Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Drvoštěpová Stela Ohrazenice Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Šimková Monika Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Prepslová Johanka TJ Felbabka Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Rozmajzlová Anna Březohorské katastrofy Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Rojova Nikola SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00
Dědinová Anna SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma00:00:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Městys Jince
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)