Přihlášky na závody

Přihlášené štafety na Příbramský půlmaraton 5.9.2020

Seznam přihlášených týmů na Příbramský půlmaraton 5.9.2020

Jednotlivci ¦ Přihlášené týmy

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
4Fun Zaplaceno
Johana Janečková, Barbora Janečková, Zuzana Janečková, Zuzana Hácha Pocová

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
AC Fit řízci Příbram1319015064
Josef Slaba, Klaudia Kolenčíková, Hruška Petr, Monika Hrušková

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Běhny ELISCH PříbramZaplaceno
Barbora Pavlásková, Kateřina Teršová, Hana Vosmeková, Lenka Grosmanová

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Buchty a klobásy Zaplaceno
Jakub Kadič, Šárka Procházková, Karolína Hamplová, Otakar Procházka

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Byznys men Zaplaceno
Ondřej Kocourek, Jan Císař, Marek Karcol, Matěj Štochl

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Byznys women + Jen Zaplaceno
Jan Voříšek, Lucie Sýkorová, Nikola Zvěřinová, Michaela Štilcová

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Čechoslováci II Zaplaceno
Soňa Gargošová, Josef Gargoš, Martina Schindlerová, Kamila Štoková

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Do půlnoci doma ! HlubošZaplaceno
Vladimír Kalivoda, Markéta Matějková, Vítek Pokorný, Matěj Fiala

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Drahozálci Zaplaceno
Iva Drahozalová, Martin Drahozal, Michal Drahozal, Dominik Drahozal

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Euforický slimák Zaplaceno
Aleš Barášek, Lucie Barášková, Jan Špryngl, Matěj Barášek

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Hajšmaňáci + 1 LazecZaplaceno
Josef Procházka, Natalia Hajšmanová, Martin Hajšman, Daniel Hajšman

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Handlovi Radimovice u ŽelčeZaplaceno
Eva Handlová, Jana Handlová, Ema Handlová, Martin Handl

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
HZS ČT HZS ČTZaplaceno
Jan Pfauser, Jan Kortán, Dominik Vach, David Žádný

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Křováci Zaplaceno
Josef Málek, Miroslav Štok, Markéta Doležalová, David Toman

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Průmka PříbramZaplaceno
Šmídová, Vácha, Štětinová, Wimmerová

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
RS ženy RSáci PříbramZaplaceno
Kateřina Sedlářová, Pavlína Dražanová, Vendula Šindelářová, Lucie Jehličková

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
RS ženy 2 RSáciZaplaceno
Hana Pokorná, Lucie Pokorná, Šárka Kupková, Veronika Pokorná

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
RSáci 1 RSáci PříbramZaplaceno
Jan Klimek, Michal Kostiha, Patrik Fraňek, Petr Svoboda

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Rychlá rota PříbramZaplaceno
Zdeněk Kocanda, Blanka Černá, Blanka Kocandova, Jan Kocanda

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Rychlokvašky PříbramZaplaceno
Žaneta Hrubá, Marie Hodermarská, Kateřina Pokorná, Zuzana Fischerová

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Svoboďáci RSáci Příbram1311026783
Jan Svoboda, Martin Svoboda, Jan Svoboda, Petr Svoboda

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Team Faith Příbram Příbram1307035139
Karel Lašek, Ladislav Novotný, Miroslav Diviš, David Novotný

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Tesa
Emily Zbránková, Anna Smíšková, Simona Pečená, Terezie Zatloukalová

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
TOP 09 Příbram PříbramZaplaceno
Marek Školoud, Veronika Mišjaková, Michal Janík, Martina Šafandová

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Turbo šneci Zaplaceno
Karel Kalát, Barbora Gavenda, Tomáš Gavenda, Pavel Kocka

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
TYMEŠÁCI PříbramZaplaceno
Jiří Tymeš, Kateřina Tymešová, Vojtěch Tymeš, Jiří Tymeš

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Výběr z bobulí PříbramZaplaceno
Petra Velasová, Zdeňka Nová, Hana Linková, Hana Mrkáčková

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
We Lead Rsáci PříbramZaplaceno
Václava Kupková, Václava Kupková, Ludmila Večeřová, Ludmila Večeřová

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Z(a)běhlí úředníci MěÚ Příbram1325044659
Klára Vondrušková, Renata Radilová, Luděk Fára, Jakub Bára

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
ZAOS Praha PrahaZaplaceno
Barbora Cymbalistova, Klára Voříšková, Kukačka Jan, Šárka Svobodová

Startovní čísloJméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
ZŠ Dolní Hbity ZŠ Dolní Hbity
Barbora Dušková, Tomáš Velas, Eliška Hotová, Petra Svobodová

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)