Přihlášky na závody

Přihlášení na Zahořany - Dětské běhy 26.5.2024

Registrace do 25.5.2024 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Zahořany - Dětské běhy dne 26.5.2024

Startovní čísloPřijmení jméno Ročník Klub Kategorie
152Šormová Andulka 2017 Dívky 6 - 7 let
101Bambousková Viktorie 2019 Dívky nejmladší do 5 let
109Göringer Zachariáš 2022 Chlapci nejmladší do 5 let
160Diviš Jan 2013 AO Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let
159Diviš Pavel 2011 AO Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let
149Sovová Ema 2016 ASK Slavia Dívky 8 - 9 let
146Rezkova Barbora 2018 Čisovice Dívky 6 - 7 let
132Matoušková Freya 2020 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let
137Novák Vit 2014 Florbal Dobříš Chlapci 10 - 11 let
156Věrčáková Fany 2015 Hamster Dívky 8 - 9 let
155Věrčáková Viky 2012 Hedgehog Dívky 12 - 13 let
154Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 14 - 15 let
130Krejci Emma 2018 Kraluv Dvur Dívky 6 - 7 let
131Krejci Antonin 2020 Kraluv Dvur Chlapci nejmladší do 5 let
140Pokorná Ema 2013 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
141Pokorná Zoe 2010 Loko Beroun Dívky 14 - 15 let
147Riegerová Tereza 2016 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
153Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 14 - 15 let
122Jůzek Matyáš 2021 Matyanna Chlapci nejmladší do 5 let
134Matysová Inna 2010 Mníšek pod Brdy Dívky 14 - 15 let
105Buraltová Ema 2019 MŠ Dolní Hbity Dívky nejmladší do 5 let
116Jandová Nela 2021 MŠ Palouček Chlapci nejmladší do 5 let
129Kratochvílová Renata 2010 PK Příbram Swimming Dívky 14 - 15 let
142Prukner Tomas 2009 Praha Chlapci 14 - 15 let
110Göringerová Stella 2019 Praha 4 Dívky nejmladší do 5 let
128Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 10 - 11 let
124Kočí David 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let
125Kočí Lukáš 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let
114Hošek Marek 2015 Příbram Chlapci 8 - 9 let
115Hošková Aneta 2017 Příbram Dívky 6 - 7 let
117Jandová Kamila 2018 SK Hradčany Dívky 6 - 7 let
123Jůzková Anna 2016 SK Kotlářka Praha Dívky 8 - 9 let
133Matys Viktor 2013 SK Mníšecko Chlapci 10 - 11 let
143Randa Jan 2018 SK Přestavlky Chlapci 6 - 7 let
145Randová Eva 2015 SK Přestavlky Dívky 8 - 9 let
104Buraltová Elen 2013 SK Sporting Dívky 10 - 11 let
106Buraltová Adéla 2015 SK Sporting Dívky 8 - 9 let
138Paimová Ester 2017 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let
139Paimová Erika 2015 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let
111Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let
112Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let
102Boukalová Tereza 2018 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let
148Skalička Michael 2012 SK Sporting Příbram Chlapci 12 - 13 let
135Mourek Maxim 2014 SK Zahořany Chlapci 10 - 11 let
150Sýkora Radek 2015 Sokol Beroun Chlapci 8 - 9 let
151Sýkorová Šárka 2018 Sokol Beroun Dívky 6 - 7 let
103Brožová Markéta 2013 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
107Diallo Cyril 2016 Stará Huť Chlapci 8 - 9 let
157Zacharda Matyáš 2015 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
136Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let
158Kreuzová Ema 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
127Kramlová Veronika 2019 T. J. Sokol Spořilov Dívky nejmladší do 5 let
126Kraml David 2022 T. J. Sokol Spořilov Chlapci nejmladší do 5 let
108Doubek Dominik 2020 TeriKuli Team Chlapci nejmladší do 5 let
113Halaburdová Anna 2015 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
118Jirman Matyáš 2015 Zahořany Chlapci 8 - 9 let
119Jirman Adam 2018 Zahořany Chlapci 6 - 7 let
120Jirmanová Marie 2018 Zahořany Dívky 6 - 7 let
121Jirmanová Maya 2016 Zahořany Dívky 8 - 9 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.