Přihlášky na závody

Přihlášení na Komořany - Čihadlo 24.6.2021

Registrace do 24.6.2021 12:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Komořany - Čihadlo dne 24.6.2021

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Tylšová Alena 2002 Juniorky
Vokrouhlík Michal 1983 Muži 20 - 39 let
Tafijčuková Veronika 2010 Adrien elixir team Juniorky
Likusová Dagmar 1970 Adrien elixir team Ženy 45 - 54 let
Deutsch Jan 1995 Alza.cz Muži 20 - 39 let
Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Slamiak Stanislav 1962 Bonbon Muži 50 - 59 let
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 45 - 54 let
Honzáková Jiřina 1965 Břevnov Ženy 55 - 64 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Hejna Pavel 1979 D5 Muži 40 - 49 let
Hromádka Ondřej 1980 D5 Muži 40 - 49 let
Lagová Alena 1988 DB Tragédky Ženy 20 - 34 let
Kopáč Jiří 1982 Dukla Praha Muži 20 - 39 let
Kotlík Kamil 1977 Hegesh Muži 40 - 49 let
Šugová Naděžda 1987 HEROSTORE RACING TEAM Ženy 20 - 34 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Kulhavý Martin 1979 Chodov Muži 40 - 49 let
Kozák Jan 1962 iThinkBeer Muži 50 - 59 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 40 - 49 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 50 - 59 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány/Bonbon Muži 60 - 69 let
Koudelka Drahomír 1971 Meixner Consulting Muži 50 - 59 let
Svoboda Vojtěch 1984 Modřany Muži 20 - 39 let
Čihák Tomáš 1990 Moháj Muži 20 - 39 let
Polivka Jan 1984 Mohaj Muži 20 - 39 let
Pávek Václav 1978 Moháj Muži 40 - 49 let
Řeháčková Lenka 1986 Mohaj Ženy 35 - 44 let
Zástěra Ondřej 1988 MVŠO / Olomouc Muži 20 - 39 let
Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM Muži 50 - 59 let
Herbst Jarmila 1974 Paha 11 Ženy 45 - 54 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Hendrych Jakub 1983 Praha Muži 20 - 39 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Polívková Jitka 1973 Praha Ženy 45 - 54 let
Vlček Bohumil 1960 Praha 13 Muži 60 - 69 let
Zástěra Matouš 2005 Praha 2 Junioři
Flaks Jan 1962 Praha 9 Muži 50 - 59 let
Kutmon Tomáš 1974 Praha Modřany Muži 40 - 49 let
Duchoň David 1971 Praha Újezd Muži 50 - 59 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 60 - 69 let
Král Vítězslav 1976 Rysy Muži 40 - 49 let
Procházka Tomáš 1979 SABZO Muži 40 - 49 let
Urban Josef 1956 SABZO Muži 60 - 69 let
Novák Pavel 1953 SABZO Muži 60 - 69 let
Březina Petr 1946 SABZO Muži nad 70 let
Paukert Milan 1950 SABZO Muži nad 70 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Treglerová Alice 1971 sabzo Ženy 45 - 54 let
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let
Flieglová Alena 1962 SABZO Ženy 55 - 64 let
Vlachynská Libuše 1962 Sabzo Ženy 55 - 64 let
Pucholt Miroslav 1951 SABZO / Praha Muži nad 70 let
Pucholtová Zdeňka 1959 SABZO / Praha Ženy 55 - 64 let
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Rožánek Vladimír 1958 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let
Dolejšova Jitka 1960 Sabzo Praha Ženy 55 - 64 let
Borovičková Lenka 1973 SABZO/ SK Nové Město nad Metují Ženy 45 - 54 let
Diviš Martin 1963 SABZO/SNB Praha Muži 50 - 59 let
Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy Muži 60 - 69 let
Kratochvílová Iva 1987 Sokol Hlubočepy Ženy 20 - 34 let
Klvaň Norbert 1972 Sokol Kolín Muži 40 - 49 let
Cabala Rastislav 1978 Šneci v běhu Muži 40 - 49 let
Cabalová Petra 1983 Šneci v běhu Ženy 35 - 44 let
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let
Kučerová Iveta 1985 TJ Sokol Unhošť Ženy 35 - 44 let
Macek Tomas 1982 Tomik Muži 20 - 39 let
Kohoutová Věra 1967 Trailpoint/Praha Ženy 45 - 54 let
Brožová Milena 1962 Zahrádky Ženy 55 - 64 let
Kuba Daniel 2009 ZŠ Jitřní Junioři
Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní Juniorky

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.