Přihlášky na závody

Přihlášení na Listonošův krpál 17.5.2020

Registrace do 16.5.2020 11:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Listonošův krpál dne 17.5.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Scheu Harald 1969 Muži 50 - 59 let
Šibravová Lenka 1982 Ženy 35 - 44 let
Smrčková Alena 1971 Ženy 45 - 54 let
Turek Martin 1980 AC Sparta Praha Muži 40 - 49 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Juniorky
Fochler Petr 1991 AK Drnovice Muži 20 - 39 let
Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies Muži 40 - 49 let
Raboch Martin 2003 AO Střela Žebrák Junioři
Raboch Ivan 1966 AO Střela Žebrák Muži 50 - 59 let
Šesták Jindřich 1956 ARP Muži 60 - 69 let
Čerepušťák Ondřej 1948 AVC Praha Muži nad 70 let
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Jakob Raphaela 1990 B4 Praha Ženy 20 - 34 let
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 let
Smrčka Miloš 1954 BK Říčany Muži 60 - 69 let
Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice Muži 20 - 39 let
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 45 - 54 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 65 let
Kolářová Karolina 1992 BP4 Ženy 20 - 34 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Tausinger Igor 1949 Crotalus Muži nad 70 let
Ondra Vladimír 1968 Český běžecký klub Muži 50 - 59 let
Fajta Viktor 1986 D5 Muži 20 - 39 let
Buchtík Ondřej 1981 D5 Muži 20 - 39 let
Lorenc František 1968 Daňci Olomouc Muži 50 - 59 let
Bartoš Lukáš 2008 Fk Kobylisy Junioři
Petr Tomáš 1985 GEKAD Muži 20 - 39 let
Kotlík Kamil 1977 Hegesh Muži 40 - 49 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Kulhavý Martin 1979 Chodov Muži 40 - 49 let
Kozák Jan 1962 iThinkBeer Muži 50 - 59 let
Sehnal Adrien 1953 IV.odboj Muži 60 - 69 let
Chrascina Marek 1997 Jablunkov Muži 20 - 39 let
Marťom Gnědin 1993 Karťom team Muži 20 - 39 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 40 - 49 let
Havlas David 1990 Košíře Muži 20 - 39 let
Soukup Petr 1965 KOVOHUTĚ Příbram Muži 50 - 59 let
Škrabálek Jan 1970 Krčský les Muži 50 - 59 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 50 - 59 let
Pautov Sergey 1969 Letiště Praha Muži 50 - 59 let
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let
Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 Muži 50 - 59 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let
Svoboda Vojtěch 1984 Modřany Muži 20 - 39 let
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky Muži 50 - 59 let
Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky Ženy 20 - 34 let
Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky Ženy 45 - 54 let
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 50 - 59 let
Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM Muži 40 - 49 let
Krejčí Jitka 1985 Omexom Ženy 35 - 44 let
Sedláček Patrik 2008 OOB Kotlářkka Junioři
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let
Linhart Jan 1984 Praha Muži 20 - 39 let
Pařízek Ondřej 1991 Praha Muži 20 - 39 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Flaks Jan 1962 Praha Muži 50 - 59 let
Ondrová Dana 1974 Praha Ženy 45 - 54 let
Herbst Luboš 1979 Praha 11 Muži 40 - 49 let
Herbst Jarmila 1974 Praha 11 Ženy 45 - 54 let
Eliáš Petr 1985 Praha 12 - Komořany Muži 20 - 39 let
Balga Filip 2011 Praha 5 Junioři
Řežábek Petr 1957 Praha 5 Muži 60 - 69 let
Balgová Markéta 1981 Praha 5 Ženy 35 - 44 let
Třísková Katarína 1971 Praha 6 Ženy 45 - 54 let
Melichar Josef 1972 Praha 8 Muži 40 - 49 let
Bednář Petr 1978 Praha 8 Muži 40 - 49 let
Bartošová Jiřina 1974 Praha 8 Ženy 45 - 54 let
Duchoň David 1971 Praha Újezd Muži 40 - 49 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let
Fliegl Miroslav 1954 PSK Olymp Praha Muži 60 - 69 let
ŠIMON Miloš 1944 PSK UNION Praha Muži nad 70 let
Štěpánek Jindřich 1963 Pyšely Muži 50 - 59 let
Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota Muži 60 - 69 let
Novák Pavel 1953 SABZO Muži 60 - 69 let
Šťástka Jiří 1958 Sabzo Muži 60 - 69 let
Adámek Petr 1954 sabzo Muži 60 - 69 let
Paukert Milan 1950 SABZO Muži nad 70 let
Janeček Jaroslav 1940 SABZO Muži nad 70 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Flieglová Alena 1962 SABZO Ženy 55 - 64 let
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let
Dolejšová Jitka 1960 Sabzo - Praha Ženy 55 - 64 let
Pucholt Miroslav 1951 SABZO / Praha Muži 60 - 69 let
Pucholtová Zdeňka 1959 SABZO / Praha Ženy 55 - 64 let
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Urban Josef 1956 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let
Pejša Matěj 2009 Sedlčany Junioři
Pejša Jan 2006 Sedlčany Junioři
Bartošová Veronika 2002 SK Jeseniova Juniorky
Borovičková Lenka 1973 SK Nové Město nad Metují Ženy 45 - 54 let
Humr Jan 1984 SK Rover Muži 20 - 39 let
Stranel Jiri 1972 SK Rover Muži 40 - 49 let
Stranelova Eva 1998 SK Rover Ženy 20 - 34 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Zeidlerová Jarmila 1951 SNB Ženy nad 65 let
Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy Muži 60 - 69 let
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy Ženy 55 - 64 let
Silvey Olivia 2007 Sokol Senohraby Juniorky
Štěpánek Petr 1965 Spartak Praha 4 Muži 50 - 59 let
Svobodová Tereza 1999 Spartak Praha 4 Ženy 20 - 34 let
Živný Michal 1963 Stromovka Muži 50 - 59 let
Davidová Lucie 1994 TJ Baník Stříbro Ženy 20 - 34 let
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let
Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav Úpice Ženy 20 - 34 let
Kohoutová Věra 1967 Trailpoint Ženy 45 - 54 let
Olšová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice Ženy 20 - 34 let
Werner Lukáš 1985 Zelená liška Muži 20 - 39 let
Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní Juniorky
Velingerová Vlasta 1989 Žižkov Ženy 20 - 34 let
Pech Jindřich 1980 Žleby Muži 40 - 49 let
Gregorová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.